×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36326
Capkenja
#50 ne: 23-05-2006, 14:43:43
Eh cti besh dhe mua me martuan me zor kete vere,!

 • Postime: 48
 • Gjinia: Mashkull
s`karendesi
#51 ne: 23-05-2006, 16:51:30
Ende i pa afte dhe pa guxim per martese...

 • Postime: 33
 • Gjinia: Mashkull
Lilonius
#52 ne: 24-05-2006, 20:38:39
Jam ne lidhje serioze (ce 4 vjet).

Kshtu qe vajza mos shpresoni ne mua lol.

 • Postime: 94
emiliatje
#53 ne: 12-06-2006, 16:49:00
Une jam e martuar dhe e lumtur me familjen time.

 • Postime: 113
 • Gjinia: Mashkull
Qumka
#54 ne: 17-06-2006, 13:23:51
I martuar dhe shum i lumtur me di fëmijë...Në forum gjindem për shoqëri....

 • Postime: 118
x
#55 ne: 18-06-2006, 03:04:48
bashkejetoj prej tre vjet e gjysem

 • Postime: 15
 • Gjinia: Femer
jerina
#56 ne: 23-06-2006, 13:40:47
Jam e pamartuar .  :-[  me uroni fat  hmmmmm:
wiliams
#57 ne: 23-06-2006, 13:53:20
Jam e pamartuar .  :-[  me uroni fat  hmmmmm:
Paç fatin e ... :S...bardhe..jerina

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#58 ne: 23-06-2006, 23:41:17
Perqindja e lartë e numrit te antareve qe janë te martuar,,tregon seriozitetin e forumit  :D
Na mi ti ca do me thone ti me kete  hmmmmm: pse ne qe jemi te pamartuar i humbim serjozitetin forumit  hmmmmm: ehhh medet c'na ka gjet  :S Mire tha ajo e shkreta Hall em burre e hall pa burre hall te mos martohesh kurre ......:D

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#59 ne: 24-06-2006, 17:05:45

Na mi ti ca do me thonë ti me këtë  hmmmmm: pse ne qe jemi te pamartuar i humbim serjozitetin forumit  hmmmmm: ehhh medet c'na ka gjet  :S Mirë tha ajo e shkreta Hall em burrë e hall pa burrë hall të mos martohesh kurrë ......:D

Boll mij ti boll na bone si beqare po ik shpejt ne shtepi e jepi kalamojve me honger. :P :P :D :D

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#60 ne: 24-06-2006, 18:32:00
Ej po gjith k'to t'martum k'tu ^o)
Nuk ju kuptoj si ju del koha per te punuar,per tu marr me partnerin,per tu marr me femijen,etj etj etj..... dhe se fundmi per tu mar me forumin Zeri Yt??? hmmmmm:

 • Postime: 7
 • Gjinia: Femer
shega
#61 ne: 30-06-2006, 15:35:59
 :love:
« Editimi i fundit: 30-06-2006, 18:12:31 nga shega »

 • Postime: 100
 • Gjinia: Femer
valdoente
#62 ne: 30-06-2006, 15:56:59
E pamartuar

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#63 ne: 01-07-2006, 10:24:14
elektron i lire pa orbite e pa protone terheqese :D :D :D
wiliams
#64 ne: 05-07-2006, 14:35:53
Beqar..i...martuar. .por do martohem prape..nqs me merr ndonjera.. hmmmmm:
Capkenja
#65 ne: 03-12-2006, 13:52:01
Beqar..i...martuar..por do martohem prapë..n.q.s. më merr ndonjëra.. hmmmmm:
Burro mblidhu ne shtepi se ke marr arratine aman te keqen Capkenja!
wiliams
#66 ne: 03-12-2006, 14:02:24
E kam ndare mendjen Capkene..vetem me ty po u mblodha une..se ndryshe verdalle do ngelem tere jeten.. ;)
Capkenja
#67 ne: 11-12-2006, 22:22:38
do te mbledh Capkenja ty qe cke me te,,jam shume e mire ne kete fushe !
wiliams
#68 ne: 11-12-2006, 23:43:51
do të mbledh Capkenja ty qe cke me te,,jam shumë e mirë ne këtë fushe !
:perqafim ;) :love: :-x

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#69 ne: 12-12-2006, 19:56:45
Bashkejetoj. :)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#70 ne: 12-12-2006, 20:08:34
Beqo me B E Q O te medhaja. :D :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#71 ne: 13-12-2006, 11:40:59
Edhe une si Bekimi  :D  :D

 • Postime: 12234
Lefter
#72 ne: 18-12-2006, 18:51:23
statusi im?!!!...Hmmmmmmmm  Shum i  konzumuar.... :D...Ama  i vetem... ;)
wiliams
#73 ne: 22-12-2006, 11:43:00
beqar..por kam qene 2 here i martuar hmmmmm:
mishel
#74 ne: 28-12-2006, 22:41:48
Une e pa zene fill akoma
LOL LOL LOL LOL LOL LOL LOL