Cili është statusi juaj? - 4 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 43948

#75 ne: 04-01-2007, 14:57:13
paskan plasur cokollatat ketej:)Une beqo akoma e dashuruar :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#76 ne: 04-01-2007, 16:54:42
Me shume te dashura...  :P LOL LOL ohoho:

 • Postime: 1210
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#77 ne: 10-01-2007, 13:41:12
Te gjitha variantat tjera te permendura i kam por vetem beqar-(i pamartuar) s`jam!

#78 ne: 10-01-2007, 20:28:14
e martuar jo e mbaruar
por shume shume e dashuruar...me jeten ne pergjithesi :D

#79 ne: 10-01-2007, 21:37:34
Me duket se beqo jam akoma e dashuruar :D


Kthyer ne shkronja normale.
« Editimi i fundit: 10-01-2007, 21:43:21 nga Syrgjyn »

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 11-01-2007, 09:44:11
Eh moj Capkene te ka mbetur aq merak se si je sa 2 herë e ke shkruajtur vetëm ne këtë faqe. :P LOL LOL LOL


E more çuna rregullojeni këtë goce beqare te dashuruar. :D :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 18-01-2007, 23:05:48
Bobo sa njerez kurreshtare! E cu duhen statuset juve, mer amani? :P

Statusi Im: United Citizen of Albania & America. :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#82 ne: 19-01-2007, 01:14:52
Me aq sa e kapa une, kjo qenka e martume me amerikon ene shqiptar. :D LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 19-01-2007, 04:23:54
Me aq sa e kapa unë, kjo qenka e martume me amerikon edhe shqiptar. :D LOL LOL

Ahhh sa mire e kuptove. :P E pra e zonja une, jam martuar me 2 burra se nje s'me mjafton pra. :P :D LOL

#84 ne: 19-01-2007, 22:35:52
Ngela beqo une akoma e dashuruar........ku r do ti ve vijen kesa dreq dashurise e te iki te rri e martuar :D

#85 ne: 19-01-2007, 23:00:14
ehhhh..sa mbrapa je moj Capkene..une jam martuar nja 2 here deri tani dhe jam pergaditur te martohem per here te trete(me letra them)dhe ti akoma mendohesh hmmmmm:

#86 ne: 19-01-2007, 23:01:22
Me mire vone se kurre :D

#87 ne: 19-01-2007, 23:05:51
me mire 2-3 here, sesa 1 here dhe aq me teper vone. :D.jeta eshte e shkurter o Capkene hmmmmm:

#88 ne: 19-01-2007, 23:14:33
Po une e dua jeten prandaj e mbroj ate :D

#89 ne: 19-01-2007, 23:16:24
Po unë e dua jetën prandaj e mbroj atë :D
...mbrojtja me e mire eshte sulmi :D :D

#90 ne: 19-01-2007, 23:19:33
Dhe me e sukseshme terheqja...te ka vajtur mendja per nuse ty me duket mua :D

#91 ne: 19-01-2007, 23:23:27
me mire te luftosh 100 here dhe mos te fitosh asnjehere. hmmmmm:.sesa te mos luftosh apo te terhiqesh nga lufta. hmmmmm:..fjala lufte ka kuptim simbolik ne kete rast..te kuptohemi drejt :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#92 ne: 20-01-2007, 06:57:31
...mbrojtja me e mirë është sulmi :D :D

Po jam dakort me ty qe sulmi eshte Mbrojtje e mire. Por, Sulmi mund te te fitoje nje beteje ama s'eshte e thene te te fitoje luften. Kjo eshte jeta, fatkeqesisht. ;)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#93 ne: 20-01-2007, 06:58:49
Dhe me e sukseshme terheqja...te ka vajtur mendja për nuse ty me duket mua :D

Terheqja me sulmin nuk jane edhe aq ne kotradikte, mendoj une. LOL Dhe ke te drejte Capkene se ketij i ka vajtur mendja per nuse, me duket edhe mua. :P

#94 ne: 22-01-2007, 15:27:52
Moj atij i ka vajtur mendja po ku ti gjejme ndonje nuse te mire :D

#95 ne: 22-01-2007, 16:54:32
Moj atij i ka vajtur mendja po ku ti gjejmë ndonjë nuse te mirë :D
Te dyja keni te drejte. :D.por puna eshte se une kam gjetur shume nuse por nuk po di cilen te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D

#96 ne: 22-01-2007, 19:56:09
Të dyja keni te drejtë. :D.por puna është se unë kam gjetur shumë nuse por nuk po di cilën te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D
Vetem mua mos me zgjidh ama se se kam ngene e marteses :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#97 ne: 23-01-2007, 06:45:14
Kurrë s'kam qenë i martuar, por njerze u tregoj se jam i shkurorzuar, kështu ata nuk do te mendojnë se diçka eshte gabim me mua. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#98 ne: 01-02-2007, 20:22:48
Të dyja keni te drejtë. :D.por puna është se unë kam gjetur shumë nuse por nuk po di cilën te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D

Sillmi mu te tregoj une se cilen. :D

#99 ne: 01-02-2007, 21:06:50
Sillmi mu te tregoj unë se cilën. :D
o Lefter po une nuk e kam fjalen per shalqinj. :D..kupto drejte :D :P

Temat e fundit