×

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 35236
Capkenja
#75 ne: 04-01-2007, 14:57:13
paskan plasur cokollatat ketej:)Une beqo akoma e dashuruar :)

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#76 ne: 04-01-2007, 16:54:42
Me shume te dashura...  :P LOL LOL ohoho:

 • Postime: 1210
 • Gjinia: Mashkull
albnobody
#77 ne: 10-01-2007, 13:41:12
Te gjitha variantat tjera te permendura i kam por vetem beqar-(i pamartuar) s`jam!
mishel
#78 ne: 10-01-2007, 20:28:14
e martuar jo e mbaruar
por shume shume e dashuruar...me jeten ne pergjithesi :D
Capkenja
#79 ne: 10-01-2007, 21:37:34
Me duket se beqo jam akoma e dashuruar :D


Kthyer ne shkronja normale.
« Editimi i fundit: 10-01-2007, 21:43:21 nga Syrgjyn »

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#80 ne: 11-01-2007, 09:44:11
Eh moj Capkene te ka mbetur aq merak se si je sa 2 herë e ke shkruajtur vetëm ne këtë faqe. :P LOL LOL LOL


E more çuna rregullojeni këtë goce beqare te dashuruar. :D :P

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#81 ne: 18-01-2007, 23:05:48
Bobo sa njerez kurreshtare! E cu duhen statuset juve, mer amani? :P

Statusi Im: United Citizen of Albania & America. :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#82 ne: 19-01-2007, 01:14:52
Me aq sa e kapa une, kjo qenka e martume me amerikon ene shqiptar. :D LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#83 ne: 19-01-2007, 04:23:54
Me aq sa e kapa unë, kjo qenka e martume me amerikon edhe shqiptar. :D LOL LOL

Ahhh sa mire e kuptove. :P E pra e zonja une, jam martuar me 2 burra se nje s'me mjafton pra. :P :D LOL
Capkenja
#84 ne: 19-01-2007, 22:35:52
Ngela beqo une akoma e dashuruar........ku r do ti ve vijen kesa dreq dashurise e te iki te rri e martuar :D
wiliams
#85 ne: 19-01-2007, 23:00:14
ehhhh..sa mbrapa je moj Capkene..une jam martuar nja 2 here deri tani dhe jam pergaditur te martohem per here te trete(me letra them)dhe ti akoma mendohesh hmmmmm:
Capkenja
#86 ne: 19-01-2007, 23:01:22
Me mire vone se kurre :D
wiliams
#87 ne: 19-01-2007, 23:05:51
me mire 2-3 here, sesa 1 here dhe aq me teper vone. :D.jeta eshte e shkurter o Capkene hmmmmm:
Capkenja
#88 ne: 19-01-2007, 23:14:33
Po une e dua jeten prandaj e mbroj ate :D
wiliams
#89 ne: 19-01-2007, 23:16:24
Po unë e dua jetën prandaj e mbroj atë :D
...mbrojtja me e mire eshte sulmi :D :D
Capkenja
#90 ne: 19-01-2007, 23:19:33
Dhe me e sukseshme terheqja...te ka vajtur mendja per nuse ty me duket mua :D
wiliams
#91 ne: 19-01-2007, 23:23:27
me mire te luftosh 100 here dhe mos te fitosh asnjehere. hmmmmm:.sesa te mos luftosh apo te terhiqesh nga lufta. hmmmmm:..fjala lufte ka kuptim simbolik ne kete rast..te kuptohemi drejt :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#92 ne: 20-01-2007, 06:57:31
...mbrojtja me e mirë është sulmi :D :D

Po jam dakort me ty qe sulmi eshte Mbrojtje e mire. Por, Sulmi mund te te fitoje nje beteje ama s'eshte e thene te te fitoje luften. Kjo eshte jeta, fatkeqesisht. ;)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#93 ne: 20-01-2007, 06:58:49
Dhe me e sukseshme terheqja...te ka vajtur mendja për nuse ty me duket mua :D

Terheqja me sulmin nuk jane edhe aq ne kotradikte, mendoj une. LOL Dhe ke te drejte Capkene se ketij i ka vajtur mendja per nuse, me duket edhe mua. :P
Capkenja
#94 ne: 22-01-2007, 15:27:52
Moj atij i ka vajtur mendja po ku ti gjejme ndonje nuse te mire :D
wiliams
#95 ne: 22-01-2007, 16:54:32
Moj atij i ka vajtur mendja po ku ti gjejmë ndonjë nuse te mirë :D
Te dyja keni te drejte. :D.por puna eshte se une kam gjetur shume nuse por nuk po di cilen te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D
Capkenja
#96 ne: 22-01-2007, 19:56:09
Të dyja keni te drejtë. :D.por puna është se unë kam gjetur shumë nuse por nuk po di cilën te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D
Vetem mua mos me zgjidh ama se se kam ngene e marteses :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#97 ne: 23-01-2007, 06:45:14
Kurrë s'kam qenë i martuar, por njerze u tregoj se jam i shkurorzuar, kështu ata nuk do te mendojnë se diçka eshte gabim me mua. :D

 • Postime: 12234
Lefter
#98 ne: 01-02-2007, 20:22:48
Të dyja keni te drejtë. :D.por puna është se unë kam gjetur shumë nuse por nuk po di cilën te zgjedh. :D.jo se nuk kam gjetur apo dua te gjej nuse.. :D

Sillmi mu te tregoj une se cilen. :D
wiliams
#99 ne: 01-02-2007, 21:06:50
Sillmi mu te tregoj unë se cilën. :D
o Lefter po une nuk e kam fjalen per shalqinj. :D..kupto drejte :D :P