Cili është statusi juaj? - Diskutime

×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36788

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-04-2006, 10:02:47
Forumiste te nderuar, tregone statusin tuaj.

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-04-2006, 09:47:30
Heheh askush spo guxon me u deklaru a.

#2 ne: 23-04-2006, 10:31:27
po jam e pamartuar.........j a votova

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-04-2006, 10:37:49
Une gabova ne votim  :-[ :-[ :-[ me vjen turp te tregoj  :D :D

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-04-2006, 22:41:55
Unë gabova ne votim  :-[ :-[ :-[ më vjen turp te tregoj  :D :D
Pse mor gabove?!
Mos eshte dasshur te vendosi ne sondazh edhe 2 e me teper lidhje...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 23-04-2006, 23:43:41
Beqo me B te madhe :D LOL

 • Postime: 445
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 24-04-2006, 15:30:13
 E pamartuar  gjum: :urra:

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-04-2006, 19:39:23
statusi im?

I kam mare dokumentat ka kohe, keshtu qe jam legal ne amerike  lol

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-04-2006, 12:38:43
Beqar :)

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-04-2006, 12:52:39
7 veta paskan votuar para meje te parën e askush nuk paska postuar! :D
Hajt pra e thyej unë akullin para dhe postoj se për çka votova, jam e martuar. • Postime: 221
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-04-2006, 12:59:57
Konkurenca eshte shume e madhe per te me perfituar vajzat, por une ende po pres, ha ha.
I pamartuar,  d.m.th Beqar, me nje B te madhe te shtypit.

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-04-2006, 13:35:27
E pamartuar  gjum: :urra:

 :P a paska me u livdu a  :P

 • Postime: 12234

#12 ne: 25-04-2006, 14:14:18
I vetem.... :P

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 25-04-2006, 17:28:12
Shef gje ti aty siper nese thote te vetem apo me njerez............i martuar ne bashki apo jo Lefto :D

ejjjjj po sa te martuar paska ketu une vetem 3 trima njoh qe ta kene pranuar hapur :O po te tjeret kush jane ..........pu puuuu ca ka me na gjet LOL

 • Postime: 12234

#14 ne: 25-04-2006, 17:40:47
Jo moj Lisushe se une e tregova vetem gjendjen time shpirterore.... :D..Sa per lidhje    ihaaaaaaaaaaaaaaaaa a :P

 • Postime: 5949

#15 ne: 25-04-2006, 17:43:14
une jam pak nga te gjitha :P as e lidhme as e zgjidhme, as vejush as lepurush LOL LOL   me duket se jam arush hmmmmm: LOL

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 25-04-2006, 19:08:00
ejjjjj po sa te martuar paska këtu unë vetëm 3 trima njoh qe ta kenë pranuar hapur :O po të tjerët kush janë ..........pu puuuu ca ka me na gjet LOL


Trimat tjere nuk deklarohen moj Lisa! Kujdes ju beqaret! :D

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 26-04-2006, 02:18:54
Sigurisht ka edhe ndonje  vejushë ketu por spo deklarohen...

#18 ne: 26-04-2006, 02:24:17
I vetëm.... :P

Ky cfare kategorie hyn?

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 26-04-2006, 02:41:41
Ky çfarë kategorie hyn?
Po sigurisht ose i pamartuar ose vejan ose i ndarë.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 26-04-2006, 06:13:32
Pse mor gabove?!
Mos është dasshur te vendosi ne sondazh edhe 2 e me tepër lidhje...

Ne vend qe te votoj te dyten kam votuar te paren  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ne fakt është dashur te dyten me votu por gabova  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :S :S :S

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-04-2006, 06:16:48
Ne vend qe te votoj te parën kam votuar te dytën  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ne fakt është dashur te parën me votu por gabova  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :S :S :S
Dmth te paren i/e martuar a po???

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 26-04-2006, 06:22:40
D.m.th. te parën i/e martuar a po???

Me fal se kam gabu perseri .. ku kuuuu qka jam bo mos vet , po skam faj une por shkolla dhe lodhja i ka fajet  :D
Tash e kam pa se si eshte sondazhi  :D
Te dyten eshte dashur me votu .

Me duket se ti ke nderu diqka ne sondazh per ate edhe jam ngateru une tash , jam hy llugave  :D hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 183
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 26-04-2006, 07:02:04
Më fal se kam gabu përsëri .. ku kuuuu çka jam bo mos vet , po skam faj unë por shkolla dhe lodhja i ka fajet  :D
Tash e kam pa se si është sondazhi  :D
Të dytën është dashur me votu .

Me duket se ti ke nderu diçka ne sondazh për atë edhe jam ngateru unë tash , jam hy llugave  :D hmmmmm: hmmmmm:
Ok ok pot kuptuj.
Ne sondazh e kam shtuar edhe kte te fundit per ata/ato qe i ndrrojn partneret me shpesh se corapet.

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 29-04-2006, 13:37:56
 
E pamartuar  :urra: :urra: :urra:

Temat e fundit