Cili është statusi juaj? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 41762

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-04-2006, 10:02:47
Forumiste te nderuar, tregone statusin tuaj.

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 23-04-2006, 09:47:30
Heheh askush spo guxon me u deklaru a.

#2 ne: 23-04-2006, 10:31:27
po jam e pamartuar.........j a votova

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 23-04-2006, 10:37:49
Une gabova ne votim  :-[ :-[ :-[ me vjen turp te tregoj  :D :D

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 23-04-2006, 22:41:55
Unë gabova ne votim  :-[ :-[ :-[ më vjen turp te tregoj  :D :D
Pse mor gabove?!
Mos eshte dasshur te vendosi ne sondazh edhe 2 e me teper lidhje...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 23-04-2006, 23:43:41
Beqo me B te madhe :D LOL

 • Postime: 445
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 24-04-2006, 15:30:13
 E pamartuar  gjum: :urra:

 • Postime: 329
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-04-2006, 19:39:23
statusi im?

I kam mare dokumentat ka kohe, keshtu qe jam legal ne amerike  lol

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-04-2006, 12:38:43
Beqar :)

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-04-2006, 12:52:39
7 veta paskan votuar para meje te parën e askush nuk paska postuar! :D
Hajt pra e thyej unë akullin para dhe postoj se për çka votova, jam e martuar. • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 25-04-2006, 12:59:57
Konkurenca eshte shume e madhe per te me perfituar vajzat, por une ende po pres, ha ha.
I pamartuar,  d.m.th Beqar, me nje B te madhe te shtypit.

 • Postime: 1631
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 25-04-2006, 13:35:27
E pamartuar  gjum: :urra:

 :P a paska me u livdu a  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#12 ne: 25-04-2006, 14:14:18
I vetem.... :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 25-04-2006, 17:28:12
Shef gje ti aty siper nese thote te vetem apo me njerez............i martuar ne bashki apo jo Lefto :D

ejjjjj po sa te martuar paska ketu une vetem 3 trima njoh qe ta kene pranuar hapur :O po te tjeret kush jane ..........pu puuuu ca ka me na gjet LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 25-04-2006, 17:40:47
Jo moj Lisushe se une e tregova vetem gjendjen time shpirterore.... :D..Sa per lidhje    ihaaaaaaaaaaaaaaaaa a :P

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#15 ne: 25-04-2006, 17:43:14
une jam pak nga te gjitha :P as e lidhme as e zgjidhme, as vejush as lepurush LOL LOL   me duket se jam arush hmmmmm: LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 25-04-2006, 19:08:00
ejjjjj po sa te martuar paska këtu unë vetëm 3 trima njoh qe ta kenë pranuar hapur :O po të tjerët kush janë ..........pu puuuu ca ka me na gjet LOL


Trimat tjere nuk deklarohen moj Lisa! Kujdes ju beqaret! :D

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 26-04-2006, 02:18:54
Sigurisht ka edhe ndonje  vejushë ketu por spo deklarohen...

#18 ne: 26-04-2006, 02:24:17
I vetëm.... :P

Ky cfare kategorie hyn?

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 26-04-2006, 02:41:41
Ky çfarë kategorie hyn?
Po sigurisht ose i pamartuar ose vejan ose i ndarë.

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 26-04-2006, 06:13:32
Pse mor gabove?!
Mos është dasshur te vendosi ne sondazh edhe 2 e me tepër lidhje...

Ne vend qe te votoj te dyten kam votuar te paren  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ne fakt është dashur te dyten me votu por gabova  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :S :S :S

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 26-04-2006, 06:16:48
Ne vend qe te votoj te parën kam votuar te dytën  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Ne fakt është dashur te parën me votu por gabova  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :S :S :S
Dmth te paren i/e martuar a po???

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 26-04-2006, 06:22:40
D.m.th. te parën i/e martuar a po???

Me fal se kam gabu perseri .. ku kuuuu qka jam bo mos vet , po skam faj une por shkolla dhe lodhja i ka fajet  :D
Tash e kam pa se si eshte sondazhi  :D
Te dyten eshte dashur me votu .

Me duket se ti ke nderu diqka ne sondazh per ate edhe jam ngateru une tash , jam hy llugave  :D hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 183
 • Karma: +3/-6
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 26-04-2006, 07:02:04
Më fal se kam gabu përsëri .. ku kuuuu çka jam bo mos vet , po skam faj unë por shkolla dhe lodhja i ka fajet  :D
Tash e kam pa se si është sondazhi  :D
Të dytën është dashur me votu .

Me duket se ti ke nderu diçka ne sondazh për atë edhe jam ngateru unë tash , jam hy llugave  :D hmmmmm: hmmmmm:
Ok ok pot kuptuj.
Ne sondazh e kam shtuar edhe kte te fundit per ata/ato qe i ndrrojn partneret me shpesh se corapet.

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 29-04-2006, 13:37:56
 
E pamartuar  :urra: :urra: :urra:

Temat e fundit