Cili është statusi juaj? - 43 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 41908

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 10-10-2013, 20:02:58
Ne nje lidhje serioze :engjell: :) :love:

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#1051 ne: 10-10-2013, 20:48:16
Ne nje lidhje serioze :engjell: :) :love:
Ne dasmen Juriste! :)

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 10-10-2013, 21:31:57
Ne dasmen Juriste! :)
Per dasem eshte heret :) me 25 dhjetor kemi fejesen . Flm shume :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1053 ne: 11-10-2013, 11:26:25
I gatshem per lidhje serioze... :D :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1054 ne: 11-10-2013, 20:25:09
vazhdoj te jem i martuar.....mos me pyesni me

#1055 ne: 12-10-2013, 11:19:12
free spirit  :engjell:

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1056 ne: 12-10-2013, 18:23:37
beqar dhe forumdashes

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1057 ne: 13-10-2013, 14:03:27
Ne kerkim te thesarit

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 13-10-2013, 15:18:33

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 29-01-2020, 17:21:41
Ne kerkim te thesarit

E gjete me ☺️

Une akoma 😂

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1060 ne: 29-01-2020, 17:24:32
Per peshk...:P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#1061 ne: 29-01-2020, 18:34:58
ne zgjidhje serioze :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 29-01-2020, 20:48:37
E gjete me ☺️

Une akoma 😂


Moj ti 😘 na le rend neve, se mir je ti 😁

Temat e fundit