×
Hyrja
Profili

Sondazh

Cili eshte statusi juaj?

i/e Martuar
65 (34.6%)
i/e Pamartuar
64 (34%)
Vejan/Vejushë
5 (2.7%)
i/e Ndarë
8 (4.3%)
Në lidhje serioze
28 (14.9%)
Në dy e më tepër lidhje / Aventurë
18 (9.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 158

Cili është statusi juaj?

Cili është statusi juaj?

· 1063 · 36769

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#1050 ne: 10-10-2013, 20:02:58
Ne nje lidhje serioze :engjell: :) :love:

 • Postime: 1283

#1051 ne: 10-10-2013, 20:48:16
Ne nje lidhje serioze :engjell: :) :love:
Ne dasmen Juriste! :)

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer

#1052 ne: 10-10-2013, 21:31:57
Ne dasmen Juriste! :)
Per dasem eshte heret :) me 25 dhjetor kemi fejesen . Flm shume :)

 • Postime: 12234

#1053 ne: 11-10-2013, 11:26:25
I gatshem per lidhje serioze... :D :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#1054 ne: 11-10-2013, 20:25:09
vazhdoj te jem i martuar.....mos me pyesni me

#1055 ne: 12-10-2013, 11:19:12
free spirit  :engjell:

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull

#1056 ne: 12-10-2013, 18:23:37
beqar dhe forumdashes

 • Postime: 12743

#1057 ne: 13-10-2013, 14:03:27
Ne kerkim te thesarit

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1058 ne: 13-10-2013, 15:18:33

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1059 ne: 29-01-2020, 17:21:41
Ne kerkim te thesarit

E gjete me ☺️

Une akoma 😂

 • Postime: 7460
 • Gjinia: Mashkull

#1060 ne: 29-01-2020, 17:24:32
Per peshk...:P

 • Postime: 2173

#1061 ne: 29-01-2020, 18:34:58
ne zgjidhje serioze :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#1062 ne: 29-01-2020, 20:48:37
E gjete me ☺️

Une akoma 😂


Moj ti 😘 na le rend neve, se mir je ti 😁

Temat e fundit