Cili është vesi juaj më i keq? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 242 · 19925

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

ne: 06-06-2005, 18:55:03
Cili asht per ju vesi me i keq qe keni..

une per vete kam ves se sa her qe zgjohem nga gjumi nuk mud te rri ta i zgjuar te gjith
« Editimi i fundit: 25-08-2005, 04:07:46 nga BESiM »

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-06-2005, 13:30:53
 :O hahahaha.

kurse une gjithnje qe behet ndonje muhabet nuk rri dot pa thene nje shaka.  :-[

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 07-06-2005, 14:49:55
kurse une shahem me njenen ketu qe e kame komeshie jo per gje vetem se eshte pak si e bukur shume e jam kame inade:P ;) ;) ;)

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 08-06-2005, 05:13:12
Kafshoj buzen :-[ :-[ :-[

 • Postime: 59
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 08-06-2005, 05:42:43
skom as i ves te keq mendoj un por shoqeri me thon se naj her kshu ja fus me naj grusht ose shpull kshu kot pa arsyje :P ...........por vesi qe kom ma i not tek njerezit eshte kur hajne thojnte i feel sick :P

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#5 ne: 08-06-2005, 10:20:54
gishtin ne hunde ,,gishtin ne vesh,,, gishtin ,,etj etj :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 08-06-2005, 11:23:15
He kacurrelse , s paske ves te keq ti ,
kafshon buze apo buzet LOL

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 08-06-2005, 13:02:51
Kafshoj buzen :-[ :-[


Eh sikur te ishte ne moshen tende po por eshte Minorente e ma Godasin babin Shteti se ketu ku N'dollem une (Femra Be Ligjin Mashkulli Be Leshin ;)

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-06-2005, 13:09:55
He kacurrelse , s paske ves te keq ti ,
kafshon buze apo buzet LOL

Kafshoj BUZEN :P

 • Postime: 1508
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-06-2005, 13:23:54
Shyqyr quke puthke buzen dhe jo buze se me ngrive gjakun . Mir pra na nji  :puth nga une  :P

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 08-06-2005, 13:42:07
Shyqyr quke puthke buzen dhe jo buze se me ngrive gjakun . Mir pra na nji :puth nga une :P

Po ty pse te shkoj mendja aty, apo vesi yt i keq eshte se gjithmone te shkon mendja per keq LOL

Edhe une te puth ty muahhhhhhhhhhhhhhhh hhh

#11 ne: 08-06-2005, 15:06:43
skam vese :P  Jojo:

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 08-06-2005, 19:23:04
ahhahaha naq ti nuk paske vese po gjihtkush ka vese mor po thuj me mir vete se e dim se gjithkush ka vese po nejse..


 lol
Citim nga: machor
link=topic=13963.msg202661#msg202661 date=1118218854
gishtin ne hunde ,,gishtin ne vesh,,, gishtin ,,etj etj :P

naq kujdes me gishta ti se e ka edhe kunaten qe rrin gjithmon me gisht ne goj lol

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#13 ne: 08-06-2005, 19:24:39
kush o kunatja moj dreq,se ate po kerkoj une

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 08-06-2005, 19:26:17
ahhaha per qa e don mor a te ka ik nga shpija aa ?lol

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 09-06-2005, 07:41:58
Une per vete e kam shum ni vese te madhe.

Gjdo her jau shikoj njerzve Kepucet , pa marr parasysh a esht femer apo mashkull. Kur jam per shembull duke biseduar me at person, nuk e le pa ia ver kepuceve te ati personit nje shiqim, se a jane te bukura a jo!!!

Ket vese timin e urrej shum, por nuk e di a  do me kalon ndonjeher!!  :(

ju pershendes

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 09-06-2005, 11:54:58
M'ka Shku Mendja me ja Shkule Rrushja floket  ;) Jo Jo Jo Rrushja mas u trem Jojo: Jojo:

 • Postime: 830
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 09-06-2005, 12:06:56
marko ke ngatru temen me duket  :P :P  :-[

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 09-06-2005, 14:32:13
yyyyyyyyyyy
gabim
Shkrimi
pija e be
te veten
mos u pifte
Helmi:(

Vesi im ma i keqi eshte se kur jame fjete me thojne se rri tuj prejve ;) ;) he Rrushja me trego te verteten a pjerlli une a se ti e dine Jojo:

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 09-06-2005, 14:37:51
Vesi me i keq, po ai i keqi fare dmth kafshoj dhe rjep buzen :(

 • Postime: 3347
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-06-2005, 15:20:29
un kam ves qe i boj thojnt cop cop dmth gishtat i kam fiksim me te shumten e kohes kur sjam duke ber gje me gishtat merrem
kaq

 • Postime: 1937
 • Karma: +0/-0

#21 ne: 10-06-2005, 21:05:28
yyyyyyyyyyy
gabim
Shkrimi
pija e be
te veten
mos u pifte
Helmi:(

Vesi im ma i keqi eshte se kur jame fjete me thojne se rri tuj prejve ;) ;) he Rrushja me trego te verteten a pjerlli une a se ti e dine Jojo:ahhahaaahhahha ty mos te rujt zoti armikun tend

 • Postime: 282
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 25-06-2005, 19:43:30
une e kom ves sa her kalon no1 femer e bukur kthej koken

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 06-07-2005, 11:26:26
kafshoj buzen  :-[  :P

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-07-2005, 11:28:05
jam i qete :P

Temat e fundit