×
Hyrja
Profili

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 240 · 16435
Capkenja
#100 ne: 26-05-2006, 15:27:36
Une i ha akoma thonjte,skam turp fare goxha goce e madhe ha thonjte si bebe!

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer
BabyDance
#101 ne: 26-05-2006, 17:13:37
Rrjep buzet dhe kafshoj thojte kur jam nervoz .

 • Postime: 524
 • Gjinia: Mashkull
GREATBOY
#102 ne: 28-05-2006, 18:17:56
Keto qe thoni ju s'me duken si vese te keqija :O
Ves po eshte ky i imi,cdo lek qe me bie me dore shkoj dhe futem neper kasino duke len + telefona apo varse.

 • Postime: 48
 • Gjinia: Mashkull
s`karendesi
#103 ne: 29-05-2006, 09:08:03
Ndoshta e pahijshme por e them sinqerisht:Kam vetem nje qe eshte njesoj me i miri dhe me i keqi qe kam:Ai eshte Genjeshtra!
mishel
#104 ne: 26-06-2006, 13:39:48
vesi im me i keq eshte ne gjendje inkoshiente bej dicka qe s'duhet , kafshoj mishin e buzeve...dhe i bej buzet cope.... :P

 • Postime: 305
 • Gjinia: Mashkull
Olsi Ferazini
#105 ne: 26-06-2006, 15:01:15
eh vesi im , vesi im , mendoj se kam dy te tille nje qe pi shume duhani dhe nje tjeter qe luaj shume lloto  :perqafim
mishel
#106 ne: 27-06-2006, 13:47:34
vallaj drejt me thone o marolso ky i pari kam pershtypjen qe o ves per te gjjthe .....ehhh
kurse ate te dytin ta mash e ta gzosh se me gjithe men qe qeka ves i keq.... :P

 • Postime: 329
 • Gjinia: Mashkull
kid
#107 ne: 27-06-2006, 14:10:44
tani per tani eshe forumi  :D

 • Postime: 1210
 • Gjinia: Mashkull
albnobody
#108 ne: 27-06-2006, 16:24:45
Me duket qe s`i dallonj dot...te gjitha njesoj...

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#109 ne: 28-06-2006, 18:12:02
Flej permbys.

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
jam me seksi
#110 ne: 28-06-2006, 19:22:40
 hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#111 ne: 28-06-2006, 21:01:02
Flej permbys.

Pse ves i keq eshte ky  hmmmmm: :O se dhe une flej ashtu  :S

 • Postime: 1210
 • Gjinia: Mashkull
albnobody
#112 ne: 29-06-2006, 04:08:43
Pse ves i keq është ky  hmmmmm: :O se dhe unë flej ashtu  :S
Per masahkujt jo,per femrat po!
Capkenja
#113 ne: 29-06-2006, 04:25:11
Ves i keq eshte e dua nje shume...dhe se heq dot nga mendja ! Ska turp goca ska turp qe ben keshtu;)

 • Postime: 10
 • Gjinia: Femer
jam me seksi
#114 ne: 29-06-2006, 06:19:55
mua me pelqejn djemte? :D :D

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#115 ne: 29-06-2006, 06:35:36
mua me pelqen forumi :D :D

 • Postime: 4
 • Gjinia: Mashkull
dapi
#116 ne: 29-06-2006, 07:52:14
E kam nje ves te keq nuk ri dot pa sex  :D :)  ;)
wiliams
#117 ne: 29-06-2006, 08:06:53
E kam një ves te keq nuk ri dot pa seks  :D :)  ;)
eeeehhh dapi..jo te keq ...por e paske shume te keq biles.. hmmmmm:
Capkenja
#118 ne: 29-06-2006, 12:04:57
Kam nje ves te keq ha burrat !
wiliams
#119 ne: 29-06-2006, 12:57:09
Kam një ves te keq ha burrat !
.uuuuuuuuuuuuuaaaaaaa..po sa cope ke ngrene deri tani moj..
Capkenja
#120 ne: 29-06-2006, 12:58:57
.uuuuuuuuuuuuuaaaaaaa..po sa cope ke ngrënë deri tani moj..

Nuk shoh copat..tulet ha une tulet !
wiliams
#121 ne: 29-06-2006, 13:01:09
...eeeeeeee paske stil te mire..pse nuk thua..? hmmmmm:

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#122 ne: 01-07-2006, 10:42:11
nuk mund ta pranoj disfaten ne nje diskutim edhe kur e di qe jam tu gabu

me te vertete i keq :D :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#123 ne: 05-07-2006, 18:41:15
Për masahkujt jo,për femrat po!

Pa he njehere ......me filozofo pak doja te thoja ma shpjego pak pse qenka keq per femrat dhe jo per meshkujt (?)

 • Postime: 5949
SmiLey
#124 ne: 10-07-2006, 11:06:15
ketu qaj, e aty qesh :P  he me se s'eshte ves, eshte kenaqesi LOL LOL