×
Hyrja
Profili

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 240 · 16432

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer
..::xhan xhan::..
#25 ne: 06-07-2005, 11:33:39
hahaha seshte gje e keqe  ;)

une se harrova, se jap veten kur jam e merzitur ose e nevrikosur hahaha  se kurr nuk e bertas/ngrej zerin ....vetem si flas.. haha keshtu e bej  :P

ma kan ber veretje shume njerez.....  :P

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#26 ne: 06-07-2005, 11:36:41
po de... jam i qete jam i qete llambi

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#27 ne: 06-07-2005, 12:15:02
hmmmmmmm. kam shume ;)
Me i keqi? NXEHEM  :@

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#28 ne: 06-07-2005, 12:16:26
edhe ate shume bile...
une: jam i qete jam i qete :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#29 ne: 06-07-2005, 12:17:16
NXehem aty ku nuk duhet, dhe jam i qet kur nuk duhet.

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#30 ne: 06-07-2005, 12:18:02
E keqja ime eshte qe dhe nese nxehem nuk shaj, por bej ironi acaruse  :@ :O ^o)

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#31 ne: 06-07-2005, 12:21:30
Po nese do shaje, si do shaje??Ajt na trego po deshe.

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#32 ne: 06-07-2005, 12:22:14
Varet me ke person zihem!Nuk do shaja! Po do e tallja  :P :@

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#33 ne: 06-07-2005, 12:23:05
Zihemi?? Jam kurioz se si do me tallesh. :P

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#34 ne: 06-07-2005, 12:26:48
Te ka tall zoti  :P :P :P kshuqe eshte gjynah te tallem dhe une! (ja me ndonje shprehje te ketij tipi!

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#35 ne: 06-07-2005, 12:30:59
Ma mir po e lem me kaq, se ti qenke "zjarr" me kto fjal.

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#36 ne: 06-07-2005, 12:35:28
 :P ;) :@ po praaaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#37 ne: 06-07-2005, 12:36:29
Sesht mir te tallesh ashtu, se te tall edhe ty Zoti pastaj. :P

 • Postime: 484
 • Gjinia: Femer
GrifshA
#38 ne: 06-07-2005, 14:28:54
Mua zoti? Une perdor shpesh nje shprehje:Heaven Won't Have Me And Hell's Afraid I'll Take Over!

Pra te gjithe me hapin rrugen!:P E di ti shprehjen: Mos u merr me nje njeri te shemtuar, sepse ska cfare te humbe? Kshu eshte dhe puna ime :D

 • Postime: 1937
Rrushja
#39 ne: 07-07-2005, 18:47:16
une kam ves te shaj ..kina nanen ku ta kesh

 • Postime: 2581
 • Gjinia: Mashkull
Dj Pleshti
#40 ne: 08-07-2005, 14:11:06
dallohet malokja...hahahahah aha
un kam ves me.....yyy kam shume vese ^o)

 • Postime: 1937
Rrushja
#41 ne: 08-07-2005, 16:59:29
hahhhah nuk ke faj se kot nuk thon se i shami te shan lol :P

 • Postime: 332
 • Gjinia: Mashkull
Eternal^Night
#42 ne: 09-07-2005, 00:54:32
vesi me i keq.. te shahem me njerzit.

 • Postime: 1937
Rrushja
#43 ne: 09-07-2005, 07:22:57
hahahahhahha Miss

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#44 ne: 09-07-2005, 08:40:29
vesi? :( nuk e di nese mund te quhet ves, por une qaj shume shpejt, dhe jam shume impulsive, kur nevrikosem marr kot. :@

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#45 ne: 09-07-2005, 12:56:32
Nje vajze Monster, te jet kaq sentimentale???? Si zorr ta besoj. ;)

 • Postime: 332
 • Gjinia: Mashkull
Eternal^Night
#46 ne: 11-07-2005, 06:33:37
o stripped po kshu e ka nickname, tregon te kunderten e asaj qe je.. ti psh je Attached ndersa Miss Vajza eshte Mister Burri... :D

ndersa monster girl ne fakt esht Baby Girl :D

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#47 ne: 11-07-2005, 06:39:23
LOL baby girl LOL

 • Postime: 332
 • Gjinia: Mashkull
Eternal^Night
#48 ne: 11-07-2005, 06:41:33
eee, e kunderta, anatema... po ti mund te jesh moster po he, varet nga tipi ;)
te them ca ndodh ne pergjithesi.... ste krefa :D

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#49 ne: 11-07-2005, 06:46:40
 Jojo: s'me krefe, tha dicka te vertete;) :P