×
Hyrja
Profili

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 240 · 16434

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#75 ne: 28-08-2005, 23:38:08
i jap shume shpejt makines.....:??? do ha koken ndonje dite.....para pak kohesh nga lodhja dhe pagjumesia me zuri gjumi ne timon dhe isha me shume shpejtesi siduket dhe kemba po flinte :??? mire qe me ra telefoni se aha do thonit iku lisa pa lene gjurme  :S

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#76 ne: 29-08-2005, 21:13:16
i jap shume shpejt makines.....:??? do ha koken ndonje dite.....para pak kohesh nga lodhja dhe pagjumesia me zuri gjumi ne timon dhe isha me shume shpejtesi siduket dhe kemba po flinte :??? mire qe me ra telefoni se aha do thonit iku lisa pa lene gjurme :S

Awwwww Lisa kujdes!!!

Une personalisht kur i jap makines vdes te bej ``window shopping`` (te shoh vitrinat) . Nje dite me qelloi qe ndaluan gozhde, dhe per nje fije s`jam perplasur.

mishel
#77 ne: 30-08-2005, 03:21:51
une kam ves te ha thonjte.... ^o)

 • Postime: 1908
 • Gjinia: Femer
MONSTER girl
#78 ne: 18-10-2005, 06:38:35
Une s'kam vese :D
kam vetem virtyte :D
Capkenja
#79 ne: 27-10-2005, 17:27:19
Vesi i keq,qaj shume sepse prekem lehte edhe  per nje fjale te vogel.

Dikur haja thonjte,ka vite qe nuk e bej me.Ky ves mendoj ka qene me i keqi tek une

 • Postime: 5949
SmiLey
#80 ne: 28-10-2005, 18:32:17
Merzitem njicik si shpejt :( :-[  por shume shpejt rikthehem te buzeqesh :)

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#81 ne: 30-10-2005, 10:11:32
ndoshta nuk jane "vese te keqija"por une prekem dhe qaj shume shpejt, dhe flas pa u menduar dy here,c'me vjen ndermend heren e pare e them dhe nuk e vras shume mendjen!

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#82 ne: 30-10-2005, 12:30:33
i jap shume shpejt makines.....:??? do ha koken ndonje dite.....para pak kohesh nga lodhja dhe pagjumesia me zuri gjumi ne timon dhe isha me shume shpejtesi siduket dhe kemba po flinte :??? mire qe me ra telefoni se aha do thonit iku lisa pa lene gjurme :S
Po nime Lisa ku humbe keshtu ka kohe qe s'je lajmruar, jemi merzit pere ty...

ju pershendes e shpresoj qe jeni mire me shendet.

 • Postime: 95
 • Gjinia: Mashkull
KakaForever
#83 ne: 31-10-2005, 08:14:50
kur me kap pesimizmi dhe merzitja nuk dua te me flasi njeri se ku i dihet se cfare mund te ndodhi.....ves teper i keq.... :-[

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#84 ne: 31-10-2005, 12:18:05
Kreksi flm...ne nje ane me vinka mire qe e paskeni ndjere mungesen time :) ehhh jeta mo Kreksi jeta te merr me tatepjeta ..... po ja tashme mendoj se nuk do te bej me kaq shume mungesa te gjata....mos mendove se theva qafen me makine :D ehhh nuk bie rrufeja ne .... e di vete ti mo se ku  :D
Te pershendes Kreksi perqafime

 • Postime: 432
 • Gjinia: Mashkull
Untouchable
#85 ne: 31-10-2005, 13:30:15
Te nderuar,

Ju lutem pa chit-chat-e, le te jemi konstruktiv ne teme.

Vijoni me temen.

Panopticon.

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#86 ne: 31-10-2005, 19:21:49
Vesi imi me i keq ështe kur dikush mundohet të genjeje para syve, atëhere  une s'durohem dhe e  ferkoj  njeren vetull....
ves i keq, à ?

 • Postime: 102
 • Gjinia: Femer
adela
#87 ne: 02-11-2005, 05:14:24
vesi im me i keq esht kur se njof njeriun qe me flet perher te pare skuqem si budalle

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer
Lisa
#88 ne: 02-11-2005, 11:16:54
kam edhe nje ves tjeter te keq une .....hajt se fillova tu i qit nje nga nje tani :D i fus stilolapsa apo lapsat ne floke sa here shkruaj dicka e fus ne floke dhe ndonjehere nga shpejtesia apo hutimi kam harruar qe e kam nje dhe marr nje tjeter dhe e fus ne floke vetem kur te shikosh jane bere nja  7 ...si shkopa kinese ....eshte pak e turpshme kur ti ecen me koken lart dhe koka jote ngjan si kurrizi i ndonje bulli :???

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#89 ne: 02-11-2005, 11:31:04
Eh mire, :P E para eshte qe sputh asnjeher, bile me duhet shume shume kohe te puth se jam alergjik, dhe e dyta, nuk mund te behem serioz dhe ne caste me te rendesishme, pasi me vjen dicka ne mend dhe me qeshet.

Eh per kete te dyten gjithe me kan perzen prej shkolle! :D

 • Postime: 17
CheRRy
#90 ne: 12-11-2005, 22:24:52
qe ha thonjte  :-[

 • Postime: 51
karamelja
#91 ne: 13-11-2005, 08:58:06
vesi im?? qe jam shume e mire me te gjithe  :-[ edhe qe afeksionohem shume shpejt me njerezit  (?)

 • Postime: 160
 • Gjinia: Mashkull
Djaloshi
#92 ne: 14-11-2005, 19:57:36
sepse  besoj shum,ne njerez,dhe me dhimbesen shum,te gjith,

besoj ne fjal,kur te flitet,sepse  ajo me vret,ska nevoj,me arme,ajo me vret ashtu,kur del nga zemra,

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
aaddbb
#93 ne: 25-11-2005, 09:40:00
Gjate ores se mesimit ngaqe jam shume e perqendruar mbaj gjithmone stilolapsin ne goje.
Capkenja
#94 ne: 25-11-2005, 11:10:55
Gjate ores se mesimit ngaqe jam shume e perqendruar mbaj gjithmone stilolapsin ne goje.

Rozy ke nje huq te keq ti,ah e di une
Se le motren te hyj ne forum
Ajo e shkreta tre ore para do te lutet ty,dhe tre ore pas ka kercitur sherri midish jush

 • Postime: 37
 • Gjinia: Femer
kubela
#95 ne: 26-11-2005, 05:55:24
RRJEP BUZET
Capkenja
#96 ne: 26-11-2005, 06:29:30
RRJEP BUZET
Une kam pas ngrene thonjte,tani ves kam,,,,shkul ndonje qime floku gjate ores se leksioneve

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#97 ne: 26-11-2005, 07:11:02
E kam zor te hy ne dialog me dike. Po bena e e njoha me mire dike....atehere vazhdoj te llomotis hic pa ndale.Kam provuar te shfrenoj veten,po pa sukses. :-[

 • Postime: 222
e dashur
#98 ne: 29-11-2005, 06:11:09
Te laj kembet te lavamani...

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#99 ne: 29-11-2005, 06:54:17
Kur i them dikujt diqka per te miren e tij e ai me rroket-e me thot mos ma baj gajle ,e un i rrokna Deri sa ta ha buken tande do ta baj gajle :alb: