Cili është vesi juaj më i keq? - Diskutime

×
Hyrja
Profili

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 240 · 16707

 • Postime: 1937

ne: 06-06-2005, 18:55:03
Cili asht per ju vesi me i keq qe keni..

une per vete kam ves se sa her qe zgjohem nga gjumi nuk mud te rri ta i zgjuar te gjith
« Editimi i fundit: 25-08-2005, 04:07:46 nga BESiM »

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 07-06-2005, 13:30:53
 :O hahahaha.

kurse une gjithnje qe behet ndonje muhabet nuk rri dot pa thene nje shaka.  :-[

 • Postime: 155

#2 ne: 07-06-2005, 14:49:55
kurse une shahem me njenen ketu qe e kame komeshie jo per gje vetem se eshte pak si e bukur shume e jam kame inade:P ;) ;) ;)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 08-06-2005, 05:13:12
Kafshoj buzen :-[ :-[ :-[

 • Postime: 59

#4 ne: 08-06-2005, 05:42:43
skom as i ves te keq mendoj un por shoqeri me thon se naj her kshu ja fus me naj grusht ose shpull kshu kot pa arsyje :P ...........por vesi qe kom ma i not tek njerezit eshte kur hajne thojnte i feel sick :P

 • Postime: 6975

#5 ne: 08-06-2005, 10:20:54
gishtin ne hunde ,,gishtin ne vesh,,, gishtin ,,etj etj :P

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 08-06-2005, 11:23:15
He kacurrelse , s paske ves te keq ti ,
kafshon buze apo buzet LOL

 • Postime: 155

#7 ne: 08-06-2005, 13:02:51
Kafshoj buzen :-[ :-[


Eh sikur te ishte ne moshen tende po por eshte Minorente e ma Godasin babin Shteti se ketu ku N'dollem une (Femra Be Ligjin Mashkulli Be Leshin ;)

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-06-2005, 13:09:55
He kacurrelse , s paske ves te keq ti ,
kafshon buze apo buzet LOL

Kafshoj BUZEN :P

 • Postime: 1506
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-06-2005, 13:23:54
Shyqyr quke puthke buzen dhe jo buze se me ngrive gjakun . Mir pra na nji  :puth nga une  :P

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 08-06-2005, 13:42:07
Shyqyr quke puthke buzen dhe jo buze se me ngrive gjakun . Mir pra na nji :puth nga une :P

Po ty pse te shkoj mendja aty, apo vesi yt i keq eshte se gjithmone te shkon mendja per keq LOL

Edhe une te puth ty muahhhhhhhhhhhhhhhh hhh

#11 ne: 08-06-2005, 15:06:43
skam vese :P  Jojo:

 • Postime: 1937

#12 ne: 08-06-2005, 19:23:04
ahhahaha naq ti nuk paske vese po gjihtkush ka vese mor po thuj me mir vete se e dim se gjithkush ka vese po nejse..


 lol
Citim nga: machor
link=topic=13963.msg202661#msg202661 date=1118218854
gishtin ne hunde ,,gishtin ne vesh,,, gishtin ,,etj etj :P

naq kujdes me gishta ti se e ka edhe kunaten qe rrin gjithmon me gisht ne goj lol

 • Postime: 6975

#13 ne: 08-06-2005, 19:24:39
kush o kunatja moj dreq,se ate po kerkoj une

 • Postime: 1937

#14 ne: 08-06-2005, 19:26:17
ahhaha per qa e don mor a te ka ik nga shpija aa ?lol

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 09-06-2005, 07:41:58
Une per vete e kam shum ni vese te madhe.

Gjdo her jau shikoj njerzve Kepucet , pa marr parasysh a esht femer apo mashkull. Kur jam per shembull duke biseduar me at person, nuk e le pa ia ver kepuceve te ati personit nje shiqim, se a jane te bukura a jo!!!

Ket vese timin e urrej shum, por nuk e di a  do me kalon ndonjeher!!  :(

ju pershendes

 • Postime: 155

#16 ne: 09-06-2005, 11:54:58
M'ka Shku Mendja me ja Shkule Rrushja floket  ;) Jo Jo Jo Rrushja mas u trem Jojo: Jojo:

 • Postime: 830
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 09-06-2005, 12:06:56
marko ke ngatru temen me duket  :P :P  :-[

 • Postime: 155

#18 ne: 09-06-2005, 14:32:13
yyyyyyyyyyy
gabim
Shkrimi
pija e be
te veten
mos u pifte
Helmi:(

Vesi im ma i keqi eshte se kur jame fjete me thojne se rri tuj prejve ;) ;) he Rrushja me trego te verteten a pjerlli une a se ti e dine Jojo:

 • Postime: 1162
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 09-06-2005, 14:37:51
Vesi me i keq, po ai i keqi fare dmth kafshoj dhe rjep buzen :(

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 09-06-2005, 15:20:29
un kam ves qe i boj thojnt cop cop dmth gishtat i kam fiksim me te shumten e kohes kur sjam duke ber gje me gishtat merrem
kaq

 • Postime: 1937

#21 ne: 10-06-2005, 21:05:28
yyyyyyyyyyy
gabim
Shkrimi
pija e be
te veten
mos u pifte
Helmi:(

Vesi im ma i keqi eshte se kur jame fjete me thojne se rri tuj prejve ;) ;) he Rrushja me trego te verteten a pjerlli une a se ti e dine Jojo:ahhahaaahhahha ty mos te rujt zoti armikun tend

 • Postime: 281
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 25-06-2005, 19:43:30
une e kom ves sa her kalon no1 femer e bukur kthej koken

 • Postime: 1556
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 06-07-2005, 11:26:26
kafshoj buzen  :-[  :P

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 06-07-2005, 11:28:05
jam i qete :P

Temat e fundit