Cili është vesi juaj më i keq? - 10 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cili është vesi juaj më i keq?

Cili është vesi juaj më i keq?

· 240 · 19141

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#225 ne: 23-04-2013, 12:09:10
Ha mishrat e buzeve i bej gjak..sidomos kur jam ne ankth

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#226 ne: 29-01-2020, 17:20:05
Ndonjëherë acarohen pa qenë e nevojshme, po ves nuk është bërë akoma 😛

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#227 ne: 29-01-2020, 17:29:20
Skam vese, jam perfekt ...:P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#228 ne: 29-01-2020, 18:32:08
mbaj duart ne  xhepa..edhe  kur takoj njerez. mezi u jap  doren se  pertoj ti  nxjerr nga xhepi :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#229 ne: 29-01-2020, 20:57:37
Kur parandjej fundin, iki pa zhurmë, pa shpjegim, pa asnjë fjalë të vetme.😬

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#230 ne: 30-01-2020, 07:13:50
Nuk mund te behem serioze dhe kur eshte e nevojshme
dhe gjate ushqimit e perdore shume kripen, por pi mbi 5 litra uje ne dite :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#231 ne: 01-02-2020, 16:00:55
Qe behem liber i hapur raste raste :) (virtyt i te trasheve ky) :( por peshen e ngarkoj mbi supe,edhe e paguaj koston gradualisht(deri sa e shlyej kredine). :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#232 ne: 07-04-2020, 16:35:08
Na kane ikur veset qekur jemi karantinizuar lol

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#233 ne: 08-04-2020, 07:28:25
Kemi shtuar dozën e pijes 😂

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#234 ne: 10-04-2020, 13:59:12
Ha thonjet e dores :D ne fakt e kam fillu ta heq si ves.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#235 ne: 13-04-2020, 20:40:34
Jam bo pertac ne kete kohe 😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#236 ne: 13-05-2020, 22:56:39
Dashuroj menjehere tak-fap sii thone fjales  :-[

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#237 ne: 31-05-2020, 21:55:06
Rëndis enët e palara para se ti laj 😂
Pune dyfishtë 🙄

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#238 ne: 31-05-2020, 22:44:46
Rëndis enët e palara para se ti laj 😂
Pune dyfishtë 🙄
😂😂😂😂
Cme kujtove diçka..
Kur morem për herë të parë lavapjatesen i laja enët shumë mirë përpara se t'i fusja në të. Vetëm e shpelara mungonte😂😂

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#239 ne: 31-05-2020, 23:02:30
😂😂😂😂
Cme kujtove diçka..
Kur morem për herë të parë lavapjatesen i laja enët shumë mirë përpara se t'i fusja në të. Vetëm e shpelara mungonte😂😂


Unë ende e bëj 😂😂😂😂😂
Dhe sa inat kam veten 😂😂

Temat e fundit