Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:50:29 »

Helsinki, nje vend vertet i bukur dhe impresionues.
Postuar nga: erlehta
« ne: 01-02-2020, 20:18:40 »

Nga të Europës, Praga dhe pse unë fiksimin tim kam Veronen :D :D
Nga të Ballkanit, Dubrovnik.
Postuar nga: Nore
« ne: 21-07-2011, 21:31:32 »

las vegas :P
Postuar nga: +ERELA+
« ne: 21-07-2011, 15:54:21 »

Tirana e se lun topi :D :D
Postuar nga: Lefter
« ne: 20-07-2011, 12:54:49 »

Bajram Curri.... :D
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 19-07-2011, 16:58:27 »

Tirana...mostly
Postuar nga: Nore
« ne: 02-10-2010, 21:40:43 »

anessa respekto rregullat e ftova un i pari  :D
Postuar nga: * AηesSa *
« ne: 02-10-2010, 21:34:25 »

Ohri.

edhe ketej nese do,te ftojme per kafe :D
Postuar nga: Sy jeshilja
« ne: 02-10-2010, 21:18:46 »

po kalove ktej nga kryeqyteti  na lajmero te pime nji kafe sy jeshilja  :)

pse jo me kenaqesi ndoshta veren tjeter.
Postuar nga: *Niku*
« ne: 02-10-2010, 19:12:56 »

qyteti qe me ka pelqyer me se shumti eshte new york  edhe angliaa :)
anglia nuk eshte qytet eshte shtet  :D :D