×
Hyrja
Profili

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

· 109 · 9730

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull
Mistreci Shqiptar
#100 ne: 26-06-2008, 18:47:57
femrat qe bejn si interesante si shof dot me sy
Capkenja
#101 ne: 26-06-2008, 21:58:26
femrat qe bëjn si interesante si shoh dot me sy
kujt i thua LOL

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull
Tetova08
#102 ne: 11-07-2008, 12:01:28
Urrej edhe dicka: kur shqipëtarëve ju thua "Mos e bëj" ai e bën, kur ju thua "Bëje" ai nuk e bën. Pra shumica e shqipetarëve bëjnë të kundërtën e asaj që u thonë...

 • Postime: 1580
sorelina
#103 ne: 13-07-2008, 12:59:05
U urrej ate pjese qe mohon vetveten, ate pjese qe ka "turp" te jete shqiptar.

 • Postime: 691
Anesti
#104 ne: 13-07-2008, 23:22:03
U urrej atë pjesë qe mohon vetveten, atë pjesë qe ka "turp" te jetë shqiptar.
Mos te te rrej mendja se nuk shpeton dot, se dhe po e mohove apo kekove te fshihesh stonon dhe ketu shkon ne linje ajo thenia per strucin qe per tu fsheh fut koken ne rere.Nese nje komb del i shpartalluar nga historia e cila e ka bere ate bastard natyrisht qe te vjen turp, e qe te mos ndodhe me kjo, duhet te prmiresoni moralin e vetes e keshtu i ktheni dhe  moralin kombit.Qe te ndjehesh krenar seshte deshire por jane treguesit.Pra te keqen xhaja duhet pune e jo llogje.

 • Postime: 737
Rust
#105 ne: 15-07-2008, 22:05:46
Neve jemi pak naiva dha jo nacionalista.

 • Postime: 230
Passion
#106 ne: 01-03-2020, 01:01:55
Dembelizmin
jasht reflektojne
e.ketudembela eshte pak te thuash se ne oren 7 te mengjesit sheh burra 50 vjecar e siper qe kapin domino
letra
shah e presin te vdesin. ;)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#107 ne: 02-03-2020, 00:25:34
nuk urrej asgje.

Eshte ceshtje zgjedhjesh gjithcka per gjithkend.

 • Postime: 7449
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#108 ne: 03-03-2020, 19:12:34
Nuk e di nga e ka marre shkakun autori i temes por me duket ofenduese si teme.
 

Kush jane shqiptaret me te famshem?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:48:53
nga M A X
Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:46:13
nga M A X
Shqiptarët dhe besytnitë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 17-04-2020, 07:17:07
nga erlehta
Shqiptaret me te ndjekur ne Instagram

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-05-2020, 15:07:02
nga Wedlock
Shqiptaret per kushtetuten

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-03-2020, 13:20:47
nga SteriOtipi B