Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:44:02 »

Mentaliteti i prapambetur,

Paragjykimi ndaj Gjinise Femrore,

e shume qeshtje tjera.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 03-03-2020, 19:12:34 »

Nuk e di nga e ka marre shkakun autori i temes por me duket ofenduese si teme.
Postuar nga: Shej
« ne: 02-03-2020, 00:25:34 »

nuk urrej asgje.

Eshte ceshtje zgjedhjesh gjithcka per gjithkend.
Postuar nga: Passion
« ne: 01-03-2020, 01:01:55 »

Dembelizmin
jasht reflektojne
e.ketudembela eshte pak te thuash se ne oren 7 te mengjesit sheh burra 50 vjecar e siper qe kapin domino
letra
shah e presin te vdesin. ;)

Postuar nga: Rust
« ne: 15-07-2008, 22:05:46 »

Neve jemi pak naiva dha jo nacionalista.
Postuar nga: Anesti
« ne: 13-07-2008, 23:22:03 »

U urrej atë pjesë qe mohon vetveten, atë pjesë qe ka "turp" te jetë shqiptar.
Mos te te rrej mendja se nuk shpeton dot, se dhe po e mohove apo kekove te fshihesh stonon dhe ketu shkon ne linje ajo thenia per strucin qe per tu fsheh fut koken ne rere.Nese nje komb del i shpartalluar nga historia e cila e ka bere ate bastard natyrisht qe te vjen turp, e qe te mos ndodhe me kjo, duhet te prmiresoni moralin e vetes e keshtu i ktheni dhe  moralin kombit.Qe te ndjehesh krenar seshte deshire por jane treguesit.Pra te keqen xhaja duhet pune e jo llogje.
Postuar nga: sorelina
« ne: 13-07-2008, 12:59:05 »

U urrej ate pjese qe mohon vetveten, ate pjese qe ka "turp" te jete shqiptar.
Postuar nga: Tetova08
« ne: 11-07-2008, 12:01:28 »

Urrej edhe dicka: kur shqipëtarëve ju thua "Mos e bëj" ai e bën, kur ju thua "Bëje" ai nuk e bën. Pra shumica e shqipetarëve bëjnë të kundërtën e asaj që u thonë...
Postuar nga: Capkenja
« ne: 26-06-2008, 21:58:26 »

femrat qe bëjn si interesante si shoh dot me sy
kujt i thua LOL
Postuar nga: Mistreci Shqiptar
« ne: 26-06-2008, 18:47:57 »

femrat qe bejn si interesante si shof dot me sy