×
Hyrja
Profili

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

· 109 · 9723

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#50 ne: 08-02-2008, 07:57:15
Tani kjo fjala "urrej" si shume rende i bie se s'dua te them qe i urrej... por nje gje qe s'me pelqen te Shqiptaret eshte mentaliteti qe kan mbi disa gjera dhe hajde ti flasesh se jan edhe kokeforta dhe kembengules pa lere me.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#51 ne: 08-02-2008, 11:34:32
1. Je kusheri me gjysmen e njerëzve qe njeh.
2. Ke te pakte 10 shokë qe e kanë emrin "Genti".
3. Ke bërë një xhiro me shkollën ne Krujë.
4. Ke te paktën një te afrem me te cilin familja jote nuk flet.
5. Plaku jot mendon se e ka telefonin nën pergjim.
6.Mamaja jote e ka mbeshtetur jetën mbi leximin e filxhanit te kafese.
7.Mamaja jote thotë qe nuk merret me thashetheme mbi miqte por e di shumë mirë qe e bën
8.Je ne tavoline me dy miq dhe ndërkohë keni 4 ide të ndryshme
9.Degjon prindrit qe flasin kur je akoma 100 m nga shtëpia.
.
10. Prindrit te tu kur flasin ne telefone me te afermit jashtë shtetit bertasin qe te dëgjohen.
11. Je I bindur qe te gjithë personazhet e famshem te historisë e ne botë janë me origjinë shqiptare.
12. Je I papune por ke një benz për te levizur.
13.Mund te rrish tre ore me një kafe ne bar
14.Punon ne itali si murator por kur kthehesh ne Shqipëri u thuaj te gjithëve qe je një biznesmen I suksesshem
15.Ke me respekt për te fortin e lagjes sesa për Presidentin e Rrepublikes.
 
përveç këtyre ddhe 1000 gjerave te tilla çdo gjë "është OK" :engjell: ciao

 LOL LOL LOL...

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer
erlehta
#52 ne: 09-02-2008, 19:45:52
1. Je kusheri me gjysmen e njerëzve qe njeh.
2. Ke te pakte 10 shokë qe e kanë emrin "Genti".
3. Ke bërë një xhiro me shkollën ne Krujë.
4. Ke te paktën një te afrem me te cilin familja jote nuk flet.
5. Plaku jot mendon se e ka telefonin nën pergjim.
6.Mamaja jote e ka mbeshtetur jetën mbi leximin e filxhanit te kafese.
7.Mamaja jote thotë qe nuk merret me thashetheme mbi miqte por e di shumë mirë qe e bën
8.Je ne tavoline me dy miq dhe ndërkohë keni 4 ide të ndryshme
9.Degjon prindrit qe flasin kur je akoma 100 m nga shtëpia.
.
10. Prindrit te tu kur flasin ne telefone me te afermit jashtë shtetit bertasin qe te dëgjohen.
11. Je I bindur qe te gjithë personazhet e famshem te historisë e ne botë janë me origjinë shqiptare.
12. Je I papune por ke një benz për te levizur.
13.Mund te rrish tre ore me një kafe ne bar
14.Punon ne itali si murator por kur kthehesh ne Shqipëri u thuaj te gjithëve qe je një biznesmen I suksesshem
15.Ke me respekt për te fortin e lagjes sesa për Presidentin e Rrepublikes.
 
përveç këtyre ddhe 1000 gjerave te tilla çdo gjë "është OK" :engjell: ciao

Keto gjera jane per ti bere "marshallah" e jo per ti urryer, apo per te mos i pelqyer  :D

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#53 ne: 11-02-2008, 17:09:18
xhelozin
shqiptari nuk te ndihmon kurr per ndonje pun se kan inat me shum te ndihmon i huaji se sa shqiptari.

 • Postime: 2
Border
#54 ne: 28-02-2008, 09:35:00
adetin/kanunin/sjelljen ne raste te vecanata jan shum agresiv per kot
dhe xhdo i diti eshte shum trim

 • Postime: 61
danjelaeri
#55 ne: 28-02-2008, 11:04:03
mentalitetin e tyr koti fare

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
Justice
#56 ne: 28-02-2008, 18:48:34
mentaliteti...parag jykimet...dhe jane shume thashethemaxhi....n uk shikojne punen e tyre por iu intereson me shume se ca bejne te tjeret

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#57 ne: 29-03-2008, 22:31:16
Plisin e bardh shqiptar. Duhet ndërruar ngjyra. 

 LOL LOL

çfarë ngjyre rekomandon.. :D

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#58 ne: 29-03-2008, 23:18:16
-Krenarine fallso
-Dembellekun
-Gjaknxehtesine
-Mburrjen
-Thashethemet, e ca te tjera hmmmmm:

 • Postime: 176
Lamtumire
#59 ne: 29-03-2008, 23:51:23
-Krenarine fallso
-Dembellekun
-Gjaknxehtesine
-Mburrjen
-Thashethemet, e ca te tjera hmmmmm:

s'ka te tjera, te gjitha i the ti

 • Postime: 4
berat
#60 ne: 29-03-2008, 23:57:38
ne shqiptaret i urrejme disa prej gjerave po edhe vete jemi pjese e tyre te gjithe ne qe jemi ketu, gjeja me e keqe qe duhet ta heqim qafesh eshte dembelleku , keshtu mendoj......

 • Postime: 176
Lamtumire
#61 ne: 30-03-2008, 00:00:35
urrej po ashtu shkronjen Nj te alfabetit

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#62 ne: 30-03-2008, 01:22:29
urrej po ashtu shkronjen Nj te alfabetit

ahahhahahahahaahhah aha

 • Postime: 79
 • Gjinia: Femer
Vlonjatka
#63 ne: 30-03-2008, 21:14:30
Dembelizmin

 • Postime: 75
lost hearts
#64 ne: 28-04-2008, 10:19:21
Tek shqipetaret me shume urrej faktin qe hyne ne jeten private te cdo kujt.
Capkenja
#65 ne: 28-04-2008, 14:11:42
qe jane hamshor te vertete ne ca pune LOL

Sa inat..te bejne te ngrihesh nga ana e anes per te shkrete buke LOL

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull
Dalber
#66 ne: 29-04-2008, 11:35:41
Urrej ata shqiptare qe urrejne shqiptaret...

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#67 ne: 01-05-2008, 08:30:10
Gjeja me e madhe qe urrej tek Shqiptaret eshte se jemi populli me paragjykues ne bote me aq sa kam pare dhe vertetuar deri me sot. Ne e fillojme ta paragjykojme, gjykojme dhe stergjykojme cdo gje e cdo njeri sikur edhe te mos e njohim fare apo te mos ja kemi haberin. Kjo pastaj na bene mendje-ngushte dhe aspak open-minded. Dhe nese Amerika me ka ndihmuar e me ka sherbyer per dicka eshte pikerisht per kete: ma ka hapur mendjen. Gjithe ato gjerat e tjera qe keni permendur edhe jane edhe s'jane te verteta mendoj une. Kjo sepse varet nga individi dhe s'ka te beje nese jemi Shqiptare apo jo. Sic e ka permendur dikush: tradhetare, hileqare, thashethemexhinj, etj. ka kudo neper bote, cdo komb i botes.

 • Postime: 17
 • Gjinia: Femer
hapesiraime.com
#68 ne: 02-05-2008, 13:03:01
kur merren me thashetheme dhe nuk shikojne punet e veta qe i dalin dhe i teprojne.
mishel
#69 ne: 05-05-2008, 00:03:53
normal me ty me duhet nje perkthyes nga shqip ne shqip. qofsh me jete!

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#70 ne: 05-05-2008, 10:38:30
.
« Editimi i fundit: 07-04-2010, 12:13:55 nga ♥BaBy♥ »
mishel
#71 ne: 05-05-2008, 12:05:05
right. I'll do it! por jemi shqiptar dhe jo anglez. gjthsesi me te mira dhe sa me pak urrejtje midis njeri-tjetrit

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#72 ne: 05-05-2008, 12:51:01
.
« Editimi i fundit: 07-04-2010, 12:14:12 nga ♥BaBy♥ »

 • Postime: 37
 • Gjinia: Mashkull
Damastion
#73 ne: 05-05-2008, 16:49:05
o ti shoku anglez shumë konfuz qeke.ne rradhë të parë na specifiko i cike gjinine se s'po marr vesh ca je. i here shkru si femër, i here si mashkull apo mos je 2 ne 1. dhe tjetra kordino vitet se le nom. i here thu kam qe ne 94 pa qenë ne memedhe dhe pastaj shkruan se para 8 vitesh ke qenë me pushime ne Durrës. o shoku/shoqe jemi ne 2008 e jo ne 2002 lale. hajt tung edhe është turp te urresh rrenjet e tua. ku dhe për me tepër qe paske shku 8 vjeç anej. pra këtu ke qenë kokrra e kalamonit. hajde miresi qe paske pas. unë urrej tipat e tillë qe grisen b.ythen jashtë dhe harruan nga e kanë prejardhjen. turppp idiot me brire!

Tregom  të lutem a je fan i U2 se po e shoh se i paske cituar. Unë jam fan shumë i madh i tyre dhe kam qenë dy herë në koncertet e tyre.
Mund të them se ata janë të mrekullueshëm.
Më fal se nuk ka të bëjë me temën por isha kurioz të dij.
Tung
mishel
#74 ne: 05-05-2008, 17:03:27
po jam ! i adhuroj ca kenge te tyre. with or without you eshte nje kryeveper
 

Kush jane shqiptaret me te famshem?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:48:53
nga M A X
Kush ishin shqiptaret e Pakistani?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:46:13
nga M A X
Shqiptarët dhe besytnitë

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 17-04-2020, 07:17:07
nga erlehta
Shqiptaret me te ndjekur ne Instagram

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 07-05-2020, 15:07:02
nga Wedlock
Shqiptaret per kushtetuten

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-03-2020, 13:20:47
nga SteriOtipi B