×
Hyrja
Profili

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

· 109 · 9844

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 26-06-2008, 18:47:57
femrat qe bejn si interesante si shof dot me sy

#101 ne: 26-06-2008, 21:58:26
femrat qe bëjn si interesante si shoh dot me sy
kujt i thua LOL

 • Postime: 65
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 11-07-2008, 12:01:28
Urrej edhe dicka: kur shqipëtarëve ju thua "Mos e bëj" ai e bën, kur ju thua "Bëje" ai nuk e bën. Pra shumica e shqipetarëve bëjnë të kundërtën e asaj që u thonë...

 • Postime: 1580

#103 ne: 13-07-2008, 12:59:05
U urrej ate pjese qe mohon vetveten, ate pjese qe ka "turp" te jete shqiptar.

 • Postime: 691

#104 ne: 13-07-2008, 23:22:03
U urrej atë pjesë qe mohon vetveten, atë pjesë qe ka "turp" te jetë shqiptar.
Mos te te rrej mendja se nuk shpeton dot, se dhe po e mohove apo kekove te fshihesh stonon dhe ketu shkon ne linje ajo thenia per strucin qe per tu fsheh fut koken ne rere.Nese nje komb del i shpartalluar nga historia e cila e ka bere ate bastard natyrisht qe te vjen turp, e qe te mos ndodhe me kjo, duhet te prmiresoni moralin e vetes e keshtu i ktheni dhe  moralin kombit.Qe te ndjehesh krenar seshte deshire por jane treguesit.Pra te keqen xhaja duhet pune e jo llogje.

 • Postime: 737

#105 ne: 15-07-2008, 22:05:46
Neve jemi pak naiva dha jo nacionalista.

 • Postime: 229

#106 ne: 01-03-2020, 01:01:55
Dembelizmin
jasht reflektojne
e.ketudembela eshte pak te thuash se ne oren 7 te mengjesit sheh burra 50 vjecar e siper qe kapin domino
letra
shah e presin te vdesin. ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 02-03-2020, 00:25:34
nuk urrej asgje.

Eshte ceshtje zgjedhjesh gjithcka per gjithkend.

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 03-03-2020, 19:12:34
Nuk e di nga e ka marre shkakun autori i temes por me duket ofenduese si teme.

Temat e fundit