Cka urreni ju tek Shqiptaret? - 5 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

Cka urreni ju tek Shqiptaret?

· 110 · 11869

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#100 ne: 26-06-2008, 18:47:57
femrat qe bejn si interesante si shof dot me sy

#101 ne: 26-06-2008, 21:58:26
femrat qe bëjn si interesante si shoh dot me sy
kujt i thua LOL

 • Postime: 65
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 11-07-2008, 12:01:28
Urrej edhe dicka: kur shqipëtarëve ju thua "Mos e bëj" ai e bën, kur ju thua "Bëje" ai nuk e bën. Pra shumica e shqipetarëve bëjnë të kundërtën e asaj që u thonë...

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#103 ne: 13-07-2008, 12:59:05
U urrej ate pjese qe mohon vetveten, ate pjese qe ka "turp" te jete shqiptar.

 • Postime: 691
 • Karma: +0/-0

#104 ne: 13-07-2008, 23:22:03
U urrej atë pjesë qe mohon vetveten, atë pjesë qe ka "turp" te jetë shqiptar.
Mos te te rrej mendja se nuk shpeton dot, se dhe po e mohove apo kekove te fshihesh stonon dhe ketu shkon ne linje ajo thenia per strucin qe per tu fsheh fut koken ne rere.Nese nje komb del i shpartalluar nga historia e cila e ka bere ate bastard natyrisht qe te vjen turp, e qe te mos ndodhe me kjo, duhet te prmiresoni moralin e vetes e keshtu i ktheni dhe  moralin kombit.Qe te ndjehesh krenar seshte deshire por jane treguesit.Pra te keqen xhaja duhet pune e jo llogje.

 • Postime: 737
 • Karma: +0/-1

#105 ne: 15-07-2008, 22:05:46
Neve jemi pak naiva dha jo nacionalista.

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#106 ne: 01-03-2020, 01:01:55
Dembelizmin
jasht reflektojne
e.ketudembela eshte pak te thuash se ne oren 7 te mengjesit sheh burra 50 vjecar e siper qe kapin domino
letra
shah e presin te vdesin. ;)

 • Postime: 12286
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#107 ne: 02-03-2020, 00:25:34
nuk urrej asgje.

Eshte ceshtje zgjedhjesh gjithcka per gjithkend.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 03-03-2020, 19:12:34
Nuk e di nga e ka marre shkakun autori i temes por me duket ofenduese si teme.

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#109 ne: 09-07-2021, 09:44:02
Mentaliteti i prapambetur,

Paragjykimi ndaj Gjinise Femrore,

e shume qeshtje tjera.

Temat e fundit