×

Ç´mendim keni per meshkujt qe tundin vithet ndersa jane duke ecur?

Ç´mendim keni per meshkujt qe tundin vithet ndersa jane duke ecur?

· 56 · 1107

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 23-06-2013, 22:02:16
Kam fjalen per ata meshkuj qe jo qellimisht, pa vetedije dhe pa dashje tunden. E dini pse pyes? -Sot hera e pare qe vura re nje shok timin derisa po provonte nje pale xhinsi ne dyqan. Ia thashe troç dhe disi u tmerrua, kur hyme ne lokal timin me detyroi ta mbylle lokalin dhe me pas ndenji me se nje ore para pasqyre dhe me lutej qe t'jem sa me i qarte me te se ne ç´menyre po i tundte. Une jam 101% se ai nuk eshte gay, si dhe eshte i martuar dhe nje prind si une.....nusja me thote se varet teresisht nga ijet (kerdhokullat) e mashkullit, i ka te ngushta apo te gjera....

Po ju, ç´mendoni?

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#1 ne: 23-06-2013, 22:41:40
Njeri s´guxon te shkruaje  :D

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#2 ne: 23-06-2013, 22:52:25
Hahahahaa....ca pytje...

Me duken si femra.po do i shihja menyren se si i mbajne duart..hahahaa

 • Postime: 12742
Mishel...............
#3 ne: 24-06-2013, 00:13:43
do thoja jane qeflije

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#4 ne: 12-10-2013, 18:27:55
nje mashkull qe tund b..tht ose eshte modern i lumtur ose eshte b.th..ir dhe nuk pyet per veset qe ka

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#5 ne: 12-10-2013, 23:49:57
nje mashkull qe tund b..tht ose eshte modern i lumtur ose eshte b.th..ir dhe nuk pyet per veset qe ka

  :P

Tashme rrethi i tij ka konstatuar dhe jemi me se te bindur qe ai nuk eshte gay - ç´t`i besh, ndjeu njefare frike i gjori

 • Postime: 12742
Mishel...............
#6 ne: 14-10-2013, 00:13:13
Epo qeka Feshkull pastaj

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#7 ne: 14-10-2013, 18:03:05
si shume e kruanke edhe ti mishel

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#8 ne: 14-10-2013, 19:12:41
Po le ti tundin, te vetat e kane  :D

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#9 ne: 14-10-2013, 20:36:20
ti tundin po vetem ti tundin se pastaj e teprojne dhe kalojne ne shprehje te shemtuara shoqerore

 • Postime: 12742
Mishel...............
#10 ne: 14-10-2013, 21:04:23
Pse mo vlla ku e pe ti qe e krujta?

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#11 ne: 15-10-2013, 09:59:09
sepse femrave si ti u pelqen ta kruajne vete, ndihen te pavarura dhe te barabarta me mashkullin

 • Postime: 12742
Mishel...............
#12 ne: 15-10-2013, 12:30:52
Ehhhh ika te bej sallaten kineze

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#13 ne: 15-10-2013, 14:22:51
 ;)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#14 ne: 16-10-2013, 12:30:59
sa mire te njifka ky ciarli o mishel lol

 • Postime: 12742
Mishel...............
#15 ne: 16-10-2013, 14:02:11
sa mire te njifka ky ciarli o mishel lol

jam bo si liber i hapur mi...ose ku di shume mire si hapet petat e lakrorit ose ktu bie era peshk

po kush ka nge ta gjej...

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#16 ne: 16-10-2013, 14:22:19
mu me vjen era karkaleca LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#17 ne: 16-10-2013, 14:24:54
aman se ky Ciarli nuk mbahet pa karkaleca..imagjino ti haj e ato ca bo

e degjeneroi fare forumin... :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#18 ne: 16-10-2013, 14:30:41
he mi he se fjale i ka LOL

 • Postime: 12742
Mishel...............
#19 ne: 16-10-2013, 14:42:24
po ketu me fjale ne goje cahet rrethimi...se per te tjerat hajt se folna :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#20 ne: 16-10-2013, 16:32:44
e njoh ne distance zhej, pastaj nje vajze me buze te bukura nuk do shume per ta njohur apo per ta marre me mend

 • Postime: 12742
Mishel...............
#21 ne: 16-10-2013, 16:59:27
 ^o) ^o)

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#22 ne: 16-10-2013, 18:51:22
Ashtu vlla ke te drejte

 • Postime: 12742
Mishel...............
#23 ne: 16-10-2013, 19:29:22
Ky vellai ja futi pordhes di ne harados e ti mi thu ashtu?! LOL

 • Postime: 6817
 • Gjinia: Femer
erlehta
#24 ne: 16-10-2013, 19:55:33
Te vjen  per te vjelle kur sheh te tille por gjithsesi e rendesishme eshte, tjetri ndien kenaqesi  :D
 

Jane femrat shqiptare te bukura?!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 30-01-2013, 18:15:59
nga ciarli
Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:06:59
nga Monique
Cilat shtete i keni vizituar?

Nisur nga Untouchable

Postimi i fundit 05-12-2008, 16:52:49
nga Karatisti
A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

Nisur nga Okki

Postimi i fundit 25-12-2013, 19:16:26
nga Dr0mAs
A VINI BASTE DHE SA KENI LENE DERI TANI ME TO..?

Nisur nga Olsi Ferazini

Postimi i fundit 18-12-2011, 22:12:58
nga Gjumashi