×

Ç´mendim keni per meshkujt qe tundin vithet ndersa jane duke ecur?

Ç´mendim keni per meshkujt qe tundin vithet ndersa jane duke ecur?

· 56 · 1105

  • Postime: 474
ness uno
#50 ne: 23-11-2013, 23:40:11
korrekt jam une...per te tjerat jam mire kshu si jam ;)

  • Postime: 1449
  • Gjinia: Femer
flutur
#51 ne: 23-11-2013, 23:43:35
po pra   ;)vetem kujdes me shkurtesat  :D

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#52 ne: 23-11-2013, 23:44:01
korrekt jam une...per te tjerat jam mire kshu si jam ;)

kjo shprehje tregon se vuake nga homofobia

  • Postime: 474
ness uno
#53 ne: 23-11-2013, 23:44:51
po pra   ;)vetem kujdes me shkurtesat  :D
ti them per se gjati? :D

  • Postime: 1449
  • Gjinia: Femer
flutur
#54 ne: 23-11-2013, 23:45:36
mos i thuaj fare  :)

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#55 ne: 25-12-2013, 17:26:46
meshkuj te tille jane perdera
 

Jane femrat shqiptare te bukura?!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 30-01-2013, 18:15:59
nga ciarli
Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 25-03-2019, 20:06:59
nga Monique
Cilat shtete i keni vizituar?

Nisur nga Untouchable

Postimi i fundit 05-12-2008, 16:52:49
nga Karatisti
A keni frikë nga fluturimet me Aeroplan?

Nisur nga Okki

Postimi i fundit 25-12-2013, 19:16:26
nga Dr0mAs
A VINI BASTE DHE SA KENI LENE DERI TANI ME TO..?

Nisur nga Olsi Ferazini

Postimi i fundit 18-12-2011, 22:12:58
nga Gjumashi