Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 05-03-2020, 15:54:47 »

Nuk jam kureshtare nga natyra, por profesioni ma imponon.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 04-03-2020, 19:41:59 »

Per shkake qe jemi kureshtare, kemi ecur nder vite akoma me shume, dhe kjo do na shty, te behemi pjese e Lost in Space :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 04-03-2020, 15:54:14 »

Kureshtare per gjithcka qe me intereson☺️
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
« ne: 29-09-2010, 11:45:30 »

Deri diku duhet ,,, ne jeten private jo ajo eshte e paprekshme  :)
Postuar nga: labiku
« ne: 06-12-2007, 03:53:55 »

po dihet qe na duhet.po na i ka cuar zoti ne sy e ne zemer pse ta kundershtosh.
Postuar nga: Lisa
« ne: 06-12-2007, 02:58:29 »

Duhet te jemi kureshtare normalisht kureshtja na shtyn te mesojme gjera te reja ...por jo deri ne ate mase sa te fusim hundet aty ku nuk na takon...
Postuar nga: lani74
« ne: 05-12-2007, 20:19:17 »

ne nje fare mase,po.
Postuar nga: Bekimi
« ne: 25-02-2007, 19:35:09 »

Jam kureshtar per gjera qe me interesojne.
Postuar nga: sorelina
« ne: 24-02-2007, 22:53:04 »

Une jam kureshtare. :D

Mbaj mend kur kam qene e vogel i merja te gjitha lodrat i hapja e i zbertheja vecse per te pare sesi ishin ndertuar, dua te them qe kam qene kureshtare qe e vogel. :D
Por tani behem kureshtare per mesimet per te mesuar gjithmone dicka te re. :D
Postuar nga: Elegance
« ne: 24-02-2007, 07:18:13 »

SmiLey ka dhene pergjigjen me te kendshme dhe me te bukur tek kjo teme. Sa e shkathet dhe inteligjente dhe kurioze (sac duhet) kjo cupe!