Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Parloté
« ne: 06-02-2020, 10:39:45 »

Duhet pritur dhe ca 😬
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 06-02-2020, 09:44:47 »

Po pret trenin apo urbanin? :P
Postuar nga: Passion
« ne: 05-02-2020, 17:04:44 »

Vec po pres. :P
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 22-05-2019, 15:56:38 »

Rruges jam dua e pak kilometra qe te arrij..😎😁
Postuar nga: Parloté
« ne: 22-05-2019, 13:30:51 »

@Parloté, po ato jane bere me kohe :D

Kariera nuk përfundon Gjumash, jo në rastin tim 😉
Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 22-05-2019, 09:35:56 »

po pres..edhe 70 vjet me kane ngelur..
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 22-05-2019, 09:31:00 »

@Parloté, po ato jane bere me kohe :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 22-05-2019, 07:25:25 »Po enderrat kryesore jane ne rregull, por enderrat nuk kane fund :D
Po për ato kryesoret flasim siç janë familja kariera, ato tjerat janë dëshira.😉


Postuar nga: Grens(Wiliams)
« ne: 21-05-2019, 22:39:30 »

e paske te fshire ate zonen mesa duket
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 21-05-2019, 10:50:48 »

Ku di une cjane endrrat