×

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

· 120 · 5373

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

· 120 · 5373

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#25 ne: 23-08-2010, 22:51:48
mire e the shej, nuk vjen vete.
ti me pelqen se je vajze optimiste

po mos jesh optimist kot qe jeton mocali
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#26 ne: 24-08-2010, 01:31:31

Mister x po punon per endrren e madhe sa i gjate ky tuneli ....... :D :P

Kermo tare kermo...

Jam duke punuar per te...
 kam kostatuar qe endrat ne lidhje me jeten profesjonale me realizohen gjithmone, ato private si me veshtiresi, ndoshta se punoj me pak per to... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 276
mister x
#27 ne: 24-08-2010, 09:35:46
Kermo tare kermo...

Jam duke punuar per te...
 kam kostatuar qe endrat ne lidhje me jeten profesjonale me realizohen gjithmone, ato private si me veshtiresi, ndoshta se punoj me pak per to... :)

Provo nje here te ferkosh llamben magjike.... :P

Mister x ne tunel eshte po germon ......do vish ti  :D :P

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#28 ne: 24-08-2010, 11:20:35
Me mire te germoj tunel tjeter, kemi me shume shanse me gjet ndonje diamant, pastaj edhe e ndajme... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 276
mister x
#29 ne: 24-08-2010, 11:51:50
Me mire te germoj tunel tjeter, kemi me shume shanse me gjet ndonje diamant, pastaj edhe e ndajme... :)

Po gjetem naj diamant mos me thuaj se do bashkojme tunelet .... :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#30 ne: 24-08-2010, 12:03:16
Tunelet ndoshta jo, se na duhen per produksion, por fitimet pse jo... :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#31 ne: 24-08-2010, 15:32:06
po pres..autobuzin e kam fjalen :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 126
Lilly
#32 ne: 20-09-2010, 22:22:50
Endrrat, pikesynimet s'kan te ndalur.........sa realizohet nje.......fillon puna dhe perkushtimi per tjetren.........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#33 ne: 17-09-2011, 15:37:31
E realizova- Magjistrova  :urra:
por qe fatkeqesisht me lindin deshira te tjera sapo realizoj ato qe kam  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#34 ne: 20-09-2011, 13:54:11
hajde me jete te gjate bebi :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#35 ne: 20-09-2011, 14:01:36
ne fakt duhet me fshi sirtarin ,se me ka mar pluhur...hahah
dhe celsat e sertarit me kan humbur...ufmo.... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#36 ne: 21-09-2011, 15:38:18
cfar realizimi moj,,une u bera 50 vjec dhe akoma pres ta realizoj :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#37 ne: 21-09-2011, 15:55:11
cfar realizimi moj,,une u bera 50 vjec dhe akoma pres ta realizoj :P

prit dhe 10 vjet ndoshta te realizohet :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#38 ne: 22-09-2011, 13:16:43
pse tallesh me realizimin e endrrave te mia? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#39 ne: 22-09-2011, 13:55:02
endrren e nje jete qe kisha e realizova.....zoti i dhente jeten dhe shendetin

tani nuk kam me endrra.....po i shijoj endrrat e mia...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 165
 • Gjinia: Femer
shkodrane
#40 ne: 22-09-2011, 17:36:04
jo akoma nuk mund te bej 10 femi me nje here  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1503
 • Gjinia: Femer
TATU
#41 ne: 23-09-2011, 13:51:27
Gjithe cfare kam dashur deri me sot e kam realizuar...por ka akoma , akoma dhe akoma per te realizuar ...........
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#42 ne: 25-09-2011, 15:37:44
jo akoma nuk mund te bej 10 femi me nje here  :P
hahaha shkodrane
provo in vitro moj se mjekesia e zhvilluar eshte ndoshta ta mundeson kete :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#43 ne: 25-09-2011, 19:43:31
aman te shoh te behet 1her shqiperia ime per se mbari pa le te vduq :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 239
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#44 ne: 15-03-2012, 17:39:37
jam asaj rruge  lodhje:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#45 ne: 16-03-2012, 12:00:56
akoma ne pritje jame...
mesa duket do te me duhet pak kohe... hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#46 ne: 16-03-2012, 12:12:20
Vulos*****

Kam ca projekte,ca ide ;)  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull
whitesnake
#47 ne: 16-03-2012, 13:47:48
akoma ne pritje jame...
mesa duket do te me duhet pak kohe... hmmmmm:

Je e vogel shume rritu edhe ca  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1010
 • Gjinia: Femer
endrrimtare
#48 ne: 16-03-2012, 14:08:14
Gjithcka arrihet kur beson shume Tek ajo gje. I kam arritur me shume ngadale por me hapa te sigurta...nuk enderroj asnjehere gjera qe jane jashte mundesive te mija sepse mund te ngelem pa gje..:P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#49 ne: 16-03-2012, 14:23:21
Je e vogel shume rritu edhe ca  :D
e vogel unk jame, erritur jam mjaftueshem
por jo te gjithe i realizojne endrrat e tyre ne varesi te moshes...
endrra ime do kohe... hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super