×

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

· 120 · 5372

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

· 120 · 5372

 • Postime: 1288
Pasion
#75 ne: 26-04-2012, 12:49:31
I eliminoj nje e nga nje planet,se me endrrat qesh zoti :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 525
erionmuca
#76 ne: 26-04-2012, 19:05:53
hahahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#77 ne: 26-04-2012, 22:54:15
kam realizuar ato qe kam dashur ne jete....por kam pesuar edhe humbje qe me kane kushtuar shume. Tek e fundit kjo eshte jeta
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#78 ne: 28-04-2012, 00:34:43
Jo skam realizuar akoma shume PLANE te medha qe aspiroj se fjala enderr duket sikur e deshiron dicka por eshte e pamundur  hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 490
 • Gjinia: Femer
NENSY
#79 ne: 28-04-2012, 11:22:01
Disa i kame realizuar, por jo ate finalen....
me duhet e pak kohe....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#80 ne: 28-04-2012, 14:01:09
Disa i kame realizuar, por jo ate finalen....
me duhet e pak kohe....
Kur te jesh e sigurt tek vetvetja, nuk te hyne me koha ne pune :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#81 ne: 28-04-2012, 15:13:19
po
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#82 ne: 28-04-2012, 19:46:48
Mund te them qe po.
Shendetin..dashurin e..familjen..punen.

Skam nevoje per gje tj. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#83 ne: 03-05-2012, 14:28:28
Mund te them qe po.
Shendetin..dashurin e..familjen..punen.

Skam nevoje per gje tj. :D
...ok rri e pusho tani.. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 84
 • Gjinia: Femer
Mєlσdy.
#84 ne: 03-05-2012, 14:29:33
Akoma , ne hapa drejt realizimit.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#85 ne: 03-05-2012, 14:31:02
he te lumte...vazhdo perpjekjet..mos u dorezo ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#86 ne: 03-05-2012, 19:47:20
Endrrat asnjehere nuk mbarojne. Sapo realizon njeren, del nje tjeter e kshu me rradhe...gjate gjithe jetes!

Je i ri, enderron te realizosh familje, me pas te shohesh femijet tek rriten, me pas kur behesh gjysh/e te ndjehesh i rrethuar nga niper dhe mbesa!  :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 75
 • Gjinia: Femer
Lindushe
#87 ne: 04-05-2012, 06:51:38
Perderisa kam mbaruar shkollimin..kam siguruar punen  dhe kam njeriun ideal ne krah..them qe po.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1288
Pasion
#88 ne: 05-05-2012, 22:08:19
Perderisa kam mbaruar shkollimin..kam siguruar punen  dhe kam njeriun ideal ne krah..them qe po.
:) :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#89 ne: 07-05-2012, 11:39:12
jam duke pritur  :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#90 ne: 07-05-2012, 11:40:24
jam duke pritur  :P

me 12 gusht  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 545
 • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#91 ne: 07-05-2012, 11:41:06

 :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#92 ne: 07-05-2012, 21:10:36
Duhet pritur edhe disa vite.....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#93 ne: 07-05-2012, 22:11:30
endrra ime ne sirtar ka qene te behesha pianiste.....dhe se arrita
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#94 ne: 18-07-2013, 19:40:28
une nuk kam pare asnje enderr ne jeten time...biles jam vizituar edhe tek mjeket per kete gje..me kane thene qe ti me mire se gjithe ata qe shohin endrra(je rast i rralle dhe fatlum  dmth) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#95 ne: 18-07-2013, 20:19:11
as une nuk shoh endrra
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#96 ne: 18-07-2013, 20:20:06
qenke mire..marshallah... me duket se gjeta zemren binjake :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#97 ne: 18-07-2013, 20:21:00
pse tani e evidentove mo?
ke 7 vjet qe me njeh  :P turp te tr vij
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#98 ne: 18-07-2013, 20:22:01
pse tani e evidentove mo?
ke 7 vjet qe me njeh  :P turp te tr vij
..duhet shume kohe dhe shume pune qe ta njohesh tjetrin..nuk eshte kaq kollaj :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#99 ne: 18-07-2013, 20:23:42
e mire merr ende kohe se kushedi c'zbulo rruges lol

merr buke me vete se.rruge e larget
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super