E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur? - 5 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

E keni realizuar ëndrrën e madhe apo jeni duke pritur?

· 123 · 8681

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 19-07-2013, 08:18:25
tuj e prit..gomar te mbij bar

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#101 ne: 19-07-2013, 10:33:50
po ty nuk po te mbin bari apo nuk po te vjen gomari.. :P

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 27-12-2013, 16:53:05
do doja te shkoja ne parajse, nje fshat pertej andromedave  te boceve te mareve, jane qenie, njerez te hatashem, te bardhe dua te them

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#103 ne: 26-03-2019, 20:14:34
Poooooo 😍

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 26-03-2019, 20:29:59
Akoma tek gardhi po rri e po pres...  hmmmmm: hmmmmm: :D :D

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#105 ne: 26-03-2019, 21:07:52
Hahahhahahahah ufff mo

Austronaute u bera lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#106 ne: 07-04-2019, 10:18:55
As pres ,as kam......merr cte vij

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#107 ne: 20-05-2019, 11:10:27
As pres ,as kam......merr cte vij
...akoma jo..sepse helmi kishte qene i skaduar

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#108 ne: 20-05-2019, 20:33:46
Ke kriju imuntitet ti lol

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#109 ne: 21-05-2019, 01:16:43
Duhet pritur edhe disa vite.....

U realizua po erdh tjetra.....

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#110 ne: 21-05-2019, 07:18:38
U realizua po erdh tjetra.....

😂
Edhe ate do e realizosh ti 😁😘

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#111 ne: 21-05-2019, 07:21:27
Jam shumë afër (edhe një vit më duhet) ;)
Uroj gjithëve ju plotsofshin 😘

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 21-05-2019, 08:29:59
Po enderrat kryesore jane ne rregull, por enderrat nuk kane fund :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#113 ne: 21-05-2019, 10:50:48
Ku di une cjane endrrat

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#114 ne: 21-05-2019, 22:39:30
e paske te fshire ate zonen mesa duket

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#115 ne: 22-05-2019, 07:25:25


Po enderrat kryesore jane ne rregull, por enderrat nuk kane fund :D
Po për ato kryesoret flasim siç janë familja kariera, ato tjerat janë dëshira.😉


 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#116 ne: 22-05-2019, 09:31:00
@Parloté, po ato jane bere me kohe :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#117 ne: 22-05-2019, 09:35:56
po pres..edhe 70 vjet me kane ngelur..

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#118 ne: 22-05-2019, 13:30:51
@Parloté, po ato jane bere me kohe :D

Kariera nuk përfundon Gjumash, jo në rastin tim 😉

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 22-05-2019, 15:56:38
Rruges jam dua e pak kilometra qe te arrij..😎😁

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#120 ne: 05-02-2020, 17:04:44
Vec po pres. :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#121 ne: 06-02-2020, 09:44:47
Po pret trenin apo urbanin? :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#122 ne: 06-02-2020, 10:39:45
Duhet pritur dhe ca 😬

Temat e fundit