Ekziston shoqnia e vertete sot? - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
39 (50%)
jo
39 (50%)

Numri i anetareve qe votuan: 65

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 16358

 • Postime: 12
 • Karma: +0/-0

ne: 13-05-2009, 22:35:27
C'ka menoni ju ?
« Editimi i fundit: 14-05-2009, 06:27:54 nga M A X »

 • Postime: 10
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 25-06-2009, 21:58:00
Mendoj se po... Nje shoqeri e vertete, sipas mendimit tim, quhet ajo shoqeri qe nuk te tradheton dhe nuk te le ne balte. Une kam nje te tille!!!

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 10-07-2009, 09:07:15
Edhe une mendoj qe ekziston shoqeria e vertete. Mbase shte pak e veshtire ta gjesh... por ai qe e gjen eshte me te vertete fatlum  :)

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-07-2009, 09:22:46

Sikurse Masha ashtu mendoj edhe une se ekziston shoqeria e vertet, ajo eshte veshtire te gjendet sepse kane mbeteur pak persona qe nuk vrapojne pas interesit, pra me shume ke mundesi te gjesh shoqeri interesi ne ditet e sotme megjithate ekziston edhe shoqeria e vertete edhe pse e paket ne nr..!

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-07-2009, 11:09:33
eshte shume veshtire jane me rralle  te tille te cilet shoqerohen sinqerisht...ne ditet e sotme interesi i ka mbytur njerezit e kjo po me pengon pa mase per veti jam munduar te shoqerohem me njerez te sinqert

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-07-2009, 14:46:27
eshte shume veshtire jane me rralle  te tille te cilet shoqerohen sinqerisht...ne ditet e sotme interesi i ka mbytur njerezit e kjo po me pengon pa mase per veti jam munduar te shoqerohem me njerez te sinqert

pikerisht per shkak te interesit egziston shoqeria e vertet.

interesat jane te ndryshme, jo vetem materiale, por ne me interes zakonisht kuptojme vetem kete materialen.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 16-07-2009, 00:19:20
Normalisht interesat si materiale ashtu dhe shpirteror ekzistojne dhe e bejne qe dhe nje shoqeri te ekzistoje.
Miq te vertete eshte veshtire te gjenden por jo te pamundur...pastaj njeriu i tregon vete pozicionin vetes dhe le hapsiren qe tjetri ta vleresoje dhe te ruaj nje lidhje te forte.

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 16-07-2009, 09:32:16
"PARAJA" ben shoqeri....ehhh cfare shoqeri duhet te jete ajo nuk e di vlersojeni ju

 • Postime: 78
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 17-07-2009, 00:03:42
ekziston

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 19-07-2009, 15:04:13
Egzistojn shok te vertet,e per shqoeri nuk edi  ;) ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#10 ne: 02-12-2009, 22:50:57
te alternativat duhet te ishte dhe nje NDOSHTA sepse eshte e veshtire ta thuash

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 03-12-2009, 11:39:45
Po.. :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 03-12-2009, 11:47:58
Yes

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 04-12-2009, 15:05:42
veshtire...

 • Postime: 33
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 05-12-2009, 02:04:42
Ndonjehere mvaret edhe nga vet ne...se si sillemi,nga cili kend shohim gjerat,cfare dhurojme,kend zgjedhim etj etj

Duhet te jemi mike te vertet qe te kemi miqe te vertet!

Une e besoj se ekziston ne nje reth me te vogel e jo gjersisht.

 • Postime: 17
 • Karma: +1/-0

#15 ne: 11-12-2009, 11:14:08
Them se po

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 23-12-2009, 18:16:39
shume pak...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#17 ne: 23-01-2010, 01:47:51
pooo

 • Postime: 30
 • Karma: +3/-1
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 31-01-2010, 01:44:52
epo varet krejt nga njeriu se si e pranon dike dhe si pranohet tek dikush. tashi per dikeekziston shoqeria dhe per dike jo. thene me konrektisht, mehskujt e kan vec me muhabet kete punen e soqerise, sepse per nje femer mund te prishen edhe me shokun me te ngsht, pa me kete bje ajo a ekziston shoqeria. ndersa nje femer tenton dhe mundohet me shume ta ruaj shoqerine, jo per tjeter, por femrat (pra ne) kemi me shume nevoje te flasim per te feshtat tona dhe na duhen me shume njerez te besueshem rreth nesh, dhe ata te besueshme i mendojme dhe mundohemi t'i gjejme ne shoqeri.
per mua - ekziston shoqeria.

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 01-02-2010, 13:27:13
Po.

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 01-02-2010, 15:07:40
Ne ditet e sotit u bo edhe shoqeria biznes :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 02-02-2010, 15:35:33
mehskujt e kan vec me muhabet kete punen e soqerise, sepse per nje femer mund te prishen edhe me shokun me te ngsht.

e ke nga pagjumesia apo ke lexuar ndonje barcolete nga pionieri hmmmmm:

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 02-02-2010, 15:53:43
ndersa nje femer tenton dhe mundohet me shume ta ruaj shoqerine, jo per tjeter, por femrat (pra ne) kemi me shume nevoje te flasim per te feshtat tona dhe na duhen me shume njerez te besueshem rreth nesh.

fale Zotit qe ka krijuar gjinine femrore...kush ta dije te mos ishit ju ndoshta shoqeria do deshtonte sot..? me qe ne i japim kontribut vetem me muhabet... 

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 02-02-2010, 19:56:51
Sigurisht qe egziston une kam disa shoke shume te ngushte pa benefica :D (e shqiptarizova totalisht kete fjalen e fundit :D)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 02-02-2010, 23:12:45
te alternativat duhet te ishte dhe nje NDOSHTA sepse eshte e veshtire ta thuash
Pajtohem me ty

Temat e fundit