×
Hyrja
Profili

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
38 (49.4%)
jo
39 (50.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 64

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 14168

 • Postime: 2568
vullkani
#125 ne: 23-07-2011, 18:33:37
une shoqeri te vertet quaj ate qe e ke prane ne cdo moment ,te mire apo te keq, qe je ne gjendje te besh cdo gje per ta e ata per ty,pa marr parasysh rrethanat apo situaten ku ndodhesh...

kjo eshte mese e drejte erela se shoqeria po te la ne momentin qe ti ke em shume nevoje i bie qe ske patur kure shoqeri em te

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#126 ne: 25-07-2011, 14:44:12
;)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#127 ne: 25-07-2011, 14:46:40
te hyri gje ne....Sy moj? :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#128 ne: 25-07-2011, 14:54:43
po e nxorra qe ta fus fort ty tani...mos bertit shume

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#129 ne: 25-07-2011, 14:56:21
po e nxorra qe te fus fort ty tani...mos bertit shume
....mos se kam frike se... ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#130 ne: 25-07-2011, 14:57:47
se e ke provu me pare LOL LOL


sa per temen grenso jo s'ekziston :D :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#131 ne: 25-07-2011, 14:59:35
ehhh shyqyr qe na fute ne teme.. :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#132 ne: 25-07-2011, 15:00:55
po cjap qorr je ti e humbet shpesh :D :D


sic thashe jo nuk ekziston :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#133 ne: 25-07-2011, 15:03:20
kjo nuk do thote qe nuk ekziston..por puna eshte hajde e gjeje thuaj.. :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#134 ne: 25-07-2011, 22:04:21
pooo ne krevat :D

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer
[AnnaBela]
#135 ne: 24-10-2011, 21:02:03
Po, nese  nuk eshte e bazuar ne interes, sepse gjithecka qe pranohet nga interesi eshte e paqendrueshme, perndryshe mbetet e vertete

 • Postime: 7451
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#136 ne: 25-10-2011, 14:51:06
Un ejam partizan i shoqerise me femrat por ato gjithmone kerkojne ta kalojne kufirin dhe pastaj duan me shume se shoqe.... Qejf kam po nuk i mbaj dot mgjth i dua shume. :D :D :perqafim

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#137 ne: 25-10-2011, 14:52:20
po po ekziston ja shikojeni :P

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#138 ne: 07-11-2011, 10:39:17
Une mendoj se po.
S'eshte nevoja te behet aq tragjike.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#139 ne: 07-11-2011, 14:47:40
po e bejne me radh kta te foto lodhet njeri vazhdon tjetri dhe te pakten keshtu ta fut shoku jo bota :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#140 ne: 07-11-2011, 15:54:37
Un ejam partizan i shoqerise me femrat por ato gjithmone kerkojne ta kalojne kufirin dhe pastaj duan me shume se shoqe.... Qejf kam po nuk i mbaj dot mgjth i dua shume. :D :D :perqafim
pse genjen....sa vite kemi shok bashke dhe jemi ne kufirin e shoqerise ende... :)

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#141 ne: 07-11-2011, 22:28:21
Po ekziston, por eshte shume e vogel ;)

Pasi shumica vendojn interesin para cdo gjeje ;)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#142 ne: 07-11-2011, 22:33:00
Po ekziston, por eshte shume e vogel ;)

Pasi shumica vendojn interesin para cdo gjeje ;)

po kjo eshte e vertet ne fakt....por une jam shume e bindur se nese ne duam ta shikojme personin tjeter me syte e shokut apo shoqes ska sesi te ndodhi ndryshe. Personalisht e deshmoj kete ,kam pak shok pasi mosha ,koha,pjekuria te bejne te veten....por jane dhe mbeten miq pa kurrfare qellimi te dyshimte.

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#143 ne: 07-11-2011, 22:39:10
Mishel, personat qe i njohim prej kur kemi qen te vegjel kan ngel shoqeri e mire , pasi ateher skemi ditur cfare eshte interesi ose xhelozia, por vetem kemi pas nje qellim te luajm bashke, dhe me kohen jemi rritur, kurse persona qe i kemi njohur gjate rritjes, dhe i kemi kuptuar qe na duhen pasi kan vetem interes dhe na kan bere qejfin edhe kur nuk ka qen e nevojshme, ateher ato persona jan per tu ardhur keq :)

 • Postime: 12743
Mishel...............
#144 ne: 07-11-2011, 22:42:46
shoku vete fjala Marredhenie eshte ceshte interesi...Marr dhe Jap. Pra ne nje fare menyre ne cdo Marredhenie shoqerore,dashurore,prinderore.....interesi eshte,ndryshimi eshte tek lloji i interesit.
Pra ti duhet te japesh ne menyre qe te marresh dicka mbrapsht...kjo mund te jete respekti, dashuria, paraja..etj

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#145 ne: 07-11-2011, 22:45:21
Po ke te drejt, por ke nga ato qe duan te marrin dhe nuk japin asgje, dhe per kete nuk ka norm interesi :D

 • Postime: 12743
Mishel...............
#146 ne: 07-11-2011, 22:50:14
ne po flasim nese besojme ne fenomenin shoqeri e vertet dhe nisur nga kjo une them po.....per rastet qe permend ti pastaj ka te tjera standarte dhe te tjera definicione..

 • Postime: 7451
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#147 ne: 08-11-2011, 06:45:08
pse genjen....sa vite kemi shok bashke dhe jemi ne kufirin e shoqerise ende... :)
po te provokojsha moj.... :) meqe ra fjala do ma japesh ti kafen sot se kam ngel pa lek... :P

 • Postime: 12743
Mishel...............
#148 ne: 08-11-2011, 06:52:52
do ta jepja pa nje pa dy .....ceshtja eshte se s'jam edhe sot ne pune shoku....me ka dale nje e papritur po do flasim....gjej nai shoqe tjete tashi hahahahahah

 • Postime: 7451
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#149 ne: 08-11-2011, 08:36:28
ik bej cicin pra se gjeta tjeter shoqe... :P :P