Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 21-03-2022, 15:33:13 »

Ka raste qe po, por ka raste qe jo….Varet.:P
Postuar nga: Djellza Aliu
« ne: 09-07-2021, 09:40:30 »

Une mendoj qe Shoqeria e vertete egziston, besa edhe mund te te ndihmoje me shume se vellau ose motra qe keni t njejtit prinder.
Postuar nga: Shej
« ne: 03-04-2020, 19:26:33 »

ajo e verteta egziston
shyqyr zoti mos na lent pa miq. :)
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 03-04-2020, 18:37:51 »

Po mer dora ne qafe gishti ne bth 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 04-03-2020, 20:34:59 »

Gjate 6 viteve te fundit, kam filtruar shume shoqerin qe kisha, dhe disa i kame vetem te njohur, dhe me kane ngelur shume shume pak shoke dhe shoqe, por ato qe i kam, e kam kuptuar qe kane intereses 0 ndaj meje, dhe me respektojn per kete qe jam. Kurse te tjeret ishin qe varesishte nga interesi leviznin,. si pune e burses. Me mire kaloje dhe pa ato.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-10-2013, 13:37:44 »


po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P


po ne skemi shoqeri mo Tipi ...ckemi?
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-10-2013, 12:41:34 »

nuk merrem me kopukit une. :P LOL
Postuar nga: Lefter
« ne: 25-10-2013, 12:40:31 »

Me  Willin ekziston me Tipin kurrsesi....LOL
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 25-10-2013, 12:39:51 »

po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 25-10-2013, 10:27:50 »

qoqnia LOL