×
Hyrja
Profili

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
38 (49.4%)
jo
39 (50.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 64

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 14138

 • Postime: 1
i vtemuari
#25 ne: 03-02-2010, 10:57:10
 SHOQERIa ekziston deri ne nje kohe, me shume shoqeria eshte e dhene pas interesit ,une besoj se paraja e ben shok secilin .mirepo nuk eshte e thene vetem paraja ,por edhe gjerat tjera

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#26 ne: 03-02-2010, 12:20:04
PJO

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#27 ne: 03-02-2010, 20:48:25
qe te pergjigjemi se a ekziston shoqeria e vertet, duhet qe se pari dikush te na jap nje definicion se cka eshte shoqeria e vertet.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#28 ne: 03-02-2010, 22:19:50
qe te pergjigjemi se a ekziston shoqeria e vertet, duhet qe se pari dikush te na jap nje definicion se cka eshte shoqeria e vertet.

h75 nuk e besoj qe ti nuk e di definicionin e shoqerise se vertete :)

 • Postime: 22
valesa
#29 ne: 04-02-2010, 00:05:56
un them se ekziston  shoqerija e vertet
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#30 ne: 04-02-2010, 00:11:54
Per aq kohe sa dhe ti je nje shok i vertete, PO! :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#31 ne: 04-02-2010, 08:46:49
Po.

 • Postime: 1
florimi2
#32 ne: 04-02-2010, 20:44:59
Jo un mendoj  se ende nuk egziston nje shoqeri e mir '
 sot per arsye  se ende nuk jemi te vedishem  ^o)'
klm ky ishte mendimi im

 • Postime: 2568
vullkani
#33 ne: 04-02-2010, 21:20:19
e veshtire ti japesh nje pergjigje ksaj pyetjeje

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#34 ne: 05-02-2010, 12:00:32
ekziston por hajde e gjeje hmmmmm:

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#35 ne: 20-02-2010, 02:17:21
e ke nga pagjumesia apo ke lexuar ndonje barcolete nga pionieri hmmmmm:

e nese ti je ne foto, ti edhe me vellaun do prishesheh per nje femer hmmmmm

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#36 ne: 20-02-2010, 12:07:09
eshte shum e veshtire ne fakt ... kane ndodh disa gjera kohet e fundit qe me kane habitur vertet .... e cuditshme eshte si tregohet njeriu vetem me 1 veprim te vogel dhe hedh tutje gjithe ato vite miqesi.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#37 ne: 20-02-2010, 12:41:39
e nese ti je ne foto, ti edhe me vellaun do prishesheh per nje femer hmmmmm

e nga e kuptove ti LOL LOL LOL ,,,sa me ke bere te qeshem :D

E ver8 eshte se femrat jane te krijuara per meshkuj ashtu sikur dhe ne per ju pra per nje shoqeri te vazhdueshme...por une shohe absurte qe te kritikohet njera pale sepse kjo eshte qeshtje personale dhe nuk kam arsye pse te te prishem me shoke e sidomos me vellaun,,,vashoo une jap jeten per vellaun tim...besoje se e ke te kjarte tani, nese e lexon nenshkrimin tim do e maresh pergjigjen konkrete reth kesaj teme dhe do kuptosh dallimin mes mua dhe juve apo te them me mire mes njeriut nga njeriu pa i dalluar fare gjinite...paqe

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#38 ne: 20-02-2010, 12:51:37
Po, por varet si eshte nisur shoqeria ne fillim.
Une kam 3 shoke qe i njoh me shume se 10 vjet, edhe pse fatet e jetes na jan shperndar gjithe andej, ne akoma vazhdojm te flasim me metodat e reja te komunikimit dhe flasim lirshem per cdo gje.

Sot eshte veshtir te formosh shoqeri, pasi shumica nisen prej interesit e perfimitit.Nejse, ka plot menyra per te bere shoqeri :P


Gjumashi!

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 03-03-2010, 00:01:10

Sot eshte veshtir te formosh shoqeri, pasi shumica nisen prej interesit e perfimitit.Nejse, ka plot menyra per te bere shoqeri :P


Jam shume dakort me ty. Mgjate eshte e rralle por egziston.

 • Postime: 2568
vullkani
#40 ne: 03-03-2010, 00:02:22
eksiston mo njerez eksizton por duhet te dish ta mbash

 • Postime: 2568
vullkani
#41 ne: 03-03-2010, 00:02:58
brenda nje shoqerie duhet te jene te gjithe te barabarte se nqs dikush do te jet me alrt atehere prishet

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#42 ne: 03-03-2010, 00:15:17
e nga e kuptove ti LOL LOL LOL ,,,sa me ke bere te qeshem :D

E ver8 eshte se femrat jane te krijuara per meshkuj ashtu sikur dhe ne per ju pra per nje shoqeri te vazhdueshme...por une shohe absurte qe te kritikohet njera pale sepse kjo eshte qeshtje personale dhe nuk kam arsye pse te te prishem me shoke e sidomos me vellaun,,,vashoo une jap jeten per vellaun tim...besoje se e ke te kjarte tani, nese e lexon nenshkrimin tim do e maresh pergjigjen konkrete reth kesaj teme dhe do kuptosh dallimin mes mua dhe juve apo te them me mire mes njeriut nga njeriu pa i dalluar fare gjinite...paqe

tash vertet kijamet e paske bo ti mo.
dhe une qe ne fillim ste kam thene direkt ty qe t'i te me drejtohesh ne ate menyre se si je drejtuar (e din ti). e tash ste mar vesh her i kthen ne personale kto replikat e her jo seshte ceshtja ime jo eshte. zgjedhe: eshte apo nuk eshte?
fundja, po ekzistoj per ty shoqeria, mbaje mo, po s'ekzistoi mos e mba.
per mua nuk ka shok, sidomos te nje gjinie tjeter (sepse mendja i rrin krejt dikund tjeter).

 • Postime: 2568
vullkani
#43 ne: 03-03-2010, 00:16:56
siduket te ri mendja ty tek gjinia tjeter prandaj i ri dhe atij tek ty

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#44 ne: 03-03-2010, 00:18:02
siduket te ri mendja ty tek gjinia tjeter prandaj i ri dhe atij tek ty
me ke e ke ti?

 • Postime: 2568
vullkani
#45 ne: 03-03-2010, 00:20:07
pse kemi ndonje gje ne te dy??

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#46 ne: 03-03-2010, 00:22:12
pse kemi ndonje gje ne te dy??
"siduket te ri mendja ty tek gjinia tjeter prandaj i ri dhe atij tek ty" - Kete mua ma the?

 • Postime: 2568
vullkani
#47 ne: 03-03-2010, 00:22:59
he po citova komentin tend     

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#48 ne: 03-03-2010, 00:24:41
he po citova komentin tend     

po, mua me rri mendja tek gjinia tjeter, per dallim qe ty po te rrika tek gjinia e njejt.

 • Postime: 2568
vullkani
#49 ne: 03-03-2010, 00:25:46
po, mua me rri mendja tek gjinia tjeter, per dallim qe ty po te rrika tek gjinia e njejt.
jo mi shpirt jo mos ki merak
nga anet tona kemi nje shprehje

"pjeprin provoje pastaj shijoje"