×
Hyrja
Profili

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
38 (49.4%)
jo
39 (50.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 64

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 14166

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#50 ne: 03-03-2010, 00:26:39
jo mi shpirt jo mos ki merak
nga anet tona kemi nje shprehje

"pjeprin provoje pastaj shijoje"

ti kokshe  pjeper i kalbur, shifet se te vjen era nga larg.

 • Postime: 2568
vullkani
#51 ne: 03-03-2010, 00:35:02
ti kokshe  pjeper i kalbur, shifet se te vjen era nga larg.
je e re ske faj kshu kan thene dhe shoqet e tua pastaj kan dash vetem te lepihen mbas pjeprit

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#52 ne: 03-03-2010, 00:39:59
je e re ske faj kshu kan thene dhe shoqet e tua pastaj kan dash vetem te lepihen mbas pjeprit


un nuk them cfar kan thene te tjeret.
dhe mos e zgjat te lutem se pastaj do behet teper.

 • Postime: 2568
vullkani
#53 ne: 03-03-2010, 00:44:12
po jo me zemer mos u nxeh kaq shpejt se per gallat jemi ktu
meri gjerat me shaka  apo e ke ne tip nxehesh shpejt?

 • Postime: 30
 • Gjinia: Femer
elmedinaa
#54 ne: 03-03-2010, 00:49:42
po jo me zemer mos u nxeh kaq shpejt se per gallat jemi ktu
meri gjerat me shaka  apo e ke ne tip nxehesh shpejt?
per gallat e shaka eshte barkafe, ok?
dhe keto zemer, te thash mos i perdor me mua mos u be i tepert.

 • Postime: 2568
vullkani
#55 ne: 03-03-2010, 00:51:36
ububuububu sa nevrike kjo goca

se me ke po em ngjan ti po .....mmmmmmmmmmmmmm mmmm

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#56 ne: 03-03-2010, 00:58:51
Postimet jashte teme do fshihen. Faleminderit per mirekuptimin. :)

 • Postime: 2568
vullkani
#57 ne: 03-03-2010, 01:01:47
trtryrryryytyryyry ryryrry trrytryrytyrryyry yryryry

 • Postime: 215
sandrina
#58 ne: 03-03-2010, 08:28:13
ekziston por veshtire per tu gjet hmmmmm: hmmmmm:

 • Postime: 103
 • Gjinia: Femer
Enigme
#59 ne: 03-03-2010, 09:01:56
dyshoj se egziston  hmmmmm:

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#60 ne: 11-03-2010, 17:06:24
nuk besoj se ekziston....... :(

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#61 ne: 16-03-2010, 13:06:46
tash vertet kijamet e paske bo ti mo.
dhe une qe ne fillim ste kam thene direkt ty qe t'i te me drejtohesh ne ate menyre se si je drejtuar (e din ti). e tash ste mar vesh her i kthen ne personale kto replikat e her jo seshte ceshtja ime jo eshte. zgjedhe: eshte apo nuk eshte?
fundja, po ekzistoj per ty shoqeria, mbaje mo, po s'ekzistoi mos e mba.
per mua nuk ka shok, sidomos te nje gjinie tjeter (sepse mendja i rrin krejt dikund tjeter).

El-Medina,,,sa emer e bukur :)

Mike shohe se gabimin tend mundohesh qe t'me ngarkosh mua, ateher po e marr persiper me qe thuhet faji eshte jetim...por duhet kesh kujdes ne vazhdim se mund te mos mbaroje me mirekuptim,,,paqe

 • Postime: 1498
Zara
#62 ne: 16-03-2010, 13:55:35
PO,ekziston

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#63 ne: 16-03-2010, 14:20:22
hmmm..pjo...nese flasim nepergjithesi mendoj se nuk ekziston shoqeri e vertet...ka shume shume raste qe shoku e tradhton shokun apo anasjelltas...sot te gjithe luftojne per interesat e veta...por ka raste ku mund ta perfshi deri diku veten  se shoqeria ime(shoqet e mia)  eshte e vertet shoqet me te cilat une rrij dmth ne se bashku kemi nje shoqeri te vertete...por kjo nuk do te thote se edhe ne te ardhmen do te jet njelloj...jeta ka te papritura...

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#64 ne: 17-03-2010, 14:13:41
jooo

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#65 ne: 17-03-2010, 14:19:33
Po, ne cofte se jep do ta marresh,,,

 • Postime: 1498
Zara
#66 ne: 17-03-2010, 15:33:13
Po, ne cofte se jep do ta marresh,,,
Pajtohem.
Nese ne jemi te ftohte ndaj njerezve,nese preferojme me teper te jemi ne vetmi dhe larg njerezve,mos ia ver fajin shoqerise por kerkoje problemin tek vehtja.Se nje jete shoqerore nuk pikon nga qielli vetvetiu.

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#67 ne: 17-03-2010, 19:00:18
shume e sakte,,, :)

dhe kjo eshte arsyeja pse them egziston me te ver8,,,pra gjithnje jam i gatshem te jap per shoqerin...

 • Postime: 2568
vullkani
#68 ne: 15-05-2010, 14:54:04
edhe po edhe jo

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#69 ne: 15-05-2010, 15:41:42
Ekziston o ekziston, te pakten ne praktiken time...rrjedhimisht edhe tek te tjeret

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 15-05-2010, 15:53:39
patjeter qe egziston ....

 • Postime: 159
 • Gjinia: Femer
MooZaa
#71 ne: 18-05-2010, 17:23:10
sigurisht qe  egziston   :perqafim vetem per shoqerin tem

 • Postime: 13
Gee[n]ta
#72 ne: 18-05-2010, 17:26:38
Interesii soott esht nr.1 dhe te gjithh jaan me dyftyresii prandaaj duheett te shikooshh pastaaj te tregoosh dicka asnjeheer mos e vlersoo aq sa sduhett ..
shoqeriaa soot esht dyftyrsiii :D

Rraall egzistoonn edhe pse unn kaam shoqeett e ma me te miraa

 • Postime: 173
 • Gjinia: Femer
Enush
#73 ne: 18-05-2010, 19:01:58
Sigurisht qe egziston... po jo gjithmone aty ku mendojme ne.

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull
BLENDER
#74 ne: 19-05-2010, 13:49:22
po  :D