×
Hyrja
Profili

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
38 (49.4%)
jo
39 (50.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 64

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 14139

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#75 ne: 19-05-2010, 14:46:04
ka egzistuar, egziston dhe do egzistoje!
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#76 ne: 15-07-2010, 23:58:34
ka egzistuar, egziston dhe do egzistoje!

Pikecuditese. Tema mbyllet! :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#77 ne: 16-07-2010, 00:07:56
Po, patjeter! :)

 • Postime: 19
alerka
#78 ne: 11-08-2010, 10:44:03
veshtire.........  sidomos  ne  ditet  e  sotme  kur  te  gjith  e  kan  me  te  keq 
servilizmi  ne  kulm............  asnje  sta  do  te  miren  sot.........
qe  te kesh nej shok/shoqe  te  vertet  duhet  ti  besosh  atij/asaj  po ne ditet  e  sotme  veshtire  ti  besosh  rrobave  te  trupit  jo  me   shokut  a  shoqes..........

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#79 ne: 11-08-2010, 15:23:47
sa shume qenke zhgenjyer moj.. hmmmmm:

 • Postime: 19
alerka
#80 ne: 12-08-2010, 10:24:17
haahhahaha  nuk e kam  len  veten  te zhgenjehem  aq  shum.......

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#81 ne: 12-08-2010, 11:15:17
ke kohe sa te duash mos u merzit ;)

 • Postime: 19
alerka
#82 ne: 12-08-2010, 11:20:46
po po  kemi  gjith  kohene  botes  per  tu  zhgenjyer  e  per  tu  gezuar......... :D :D :D :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#83 ne: 13-08-2010, 12:03:58
pse nuk pergjigjesh ne telefon moj...??? :D

 • Postime: 1580
sorelina
#84 ne: 26-08-2010, 20:01:40
Eksiston kur ke zgjedhur te duhuren.

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#85 ne: 26-08-2010, 21:27:40
po ketu jam dakort me ty :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer
JustA
#86 ne: 27-08-2010, 17:18:25
veshtire.........  sidomos  ne  ditet  e  sotme  kur  te  gjith  e  kan  me  te  keq 
servilizmi  ne  kulm............  asnje  sta  do  te  miren  sot.........
qe  te kesh nej shok/shoqe  te  vertet  duhet  ti  besosh  atij/asaj  po ne ditet  e  sotme  veshtire  ti  besosh  rrobave  te  trupit  jo  me   shokut  a  shoqes..........


shum e vertet ,pajtohem plotsisht,.... kshtu si kan nis robt ,do mrin ne hene nkembe ...(mendjemadhesia na mbyti ..)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#87 ne: 27-08-2010, 22:39:10
sa mendjemedhenje ka ktu ne forum pupu  :)

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#88 ne: 30-08-2010, 15:20:44
Eksiston kur ke zgjedhur te duhuren.
..e paska zgjedhur kjo me duket :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#89 ne: 30-08-2010, 16:58:48
Eksiston kur ke zgjedhur te duhuren.

shume e sakte

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#90 ne: 02-09-2010, 11:09:44
opaaa..edhe kjo ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#91 ne: 02-09-2010, 14:44:27
Ekziston...koha e ben ate me te vyer....mgjth mendoj se ka te beje edhe me aftesite e njeriut, sepse mund te kesh nje kohe relativisht te shkurter qe njeh dike dhe mund te njehesh mjaft mire...fiton mirekuptimin e tij/saj!

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#92 ne: 02-09-2010, 14:48:32
ti po i vune vulen :p

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#93 ne: 02-09-2010, 14:49:39
ti po i vune vulen :p

Pse duhet te komentosh postitmin e cdo kujt ti cuno, je gje moderator!  ropkot:  :D
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 00:35:59 nga N.O.R.E »

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#94 ne: 02-09-2010, 15:15:55
tbejn syte xixa mduket ty..:P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#95 ne: 02-09-2010, 15:19:18
Po te dish ta zgjedhesh, ekziston ore ekziston!  ;)  :D

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#96 ne: 02-09-2010, 16:00:46
un tkam zgjedh ty miss dhe spring si shoqe ktu jeni dakort :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#97 ne: 02-09-2010, 16:07:54
Jasha...por jo si shok i vertete!  hmmmmm:  :P :P

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#98 ne: 02-09-2010, 16:14:08
jasha jasha po si tduash ti ..si do ? :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#99 ne: 02-09-2010, 16:16:39
Sta kam shiriti me nje here ty Nore...ta thashe pra!  :D :D
« Editimi i fundit: 25-06-2011, 00:37:18 nga N.O.R.E »