Ekziston shoqnia e vertete sot? - 8 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
39 (50%)
jo
39 (50%)

Numri i anetareve qe votuan: 65

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 16299

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#175 ne: 22-10-2013, 13:21:50
Ekziston

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#176 ne: 22-10-2013, 15:22:37
qish jo re :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#177 ne: 22-10-2013, 15:27:22
qish jo re :D


ti dhe une jemi treguesi..emeruesi. .quje si te dush LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#178 ne: 22-10-2013, 15:28:41
pse cdo e gje e ballancon me ne te dy ti xhanem. :P :P
na ke bere si etalon na ke bere. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#179 ne: 22-10-2013, 15:29:15
jemi Tipi ...pse sjemi? :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 22-10-2013, 15:29:49
fute llapen brenda qe te marresh pergjigjen * meriton. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#181 ne: 22-10-2013, 15:32:41
 :(

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#182 ne: 23-10-2013, 15:28:23
Tipit une ja kam friken e jo  mo ti,Mishelke kujdes nga ky po te them.... :D :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#183 ne: 23-10-2013, 15:40:03
jo mo jo....mua me ka si shtepirt ai :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#184 ne: 24-10-2013, 14:42:57
thashe mos e ke shkruajtur shpirt..dhe do luaja mendsh :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#185 ne: 24-10-2013, 17:59:20
jo mo jo....mua me ka si shtepirt ai :P
ta ha shtepirtin une ty.  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#186 ne: 24-10-2013, 22:41:11
Lere shtepirtin ti po me thuaj ekziston a jo?  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 25-10-2013, 09:50:21
kush me thirri :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#188 ne: 25-10-2013, 10:27:50
qoqnia LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#189 ne: 25-10-2013, 12:39:51
po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#190 ne: 25-10-2013, 12:40:31
Me  Willin ekziston me Tipin kurrsesi....LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#191 ne: 25-10-2013, 12:41:34
nuk merrem me kopukit une. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#192 ne: 25-10-2013, 13:37:44
po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P

po ne skemi shoqeri mo Tipi ...ckemi?

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 04-03-2020, 20:34:59
Gjate 6 viteve te fundit, kam filtruar shume shoqerin qe kisha, dhe disa i kame vetem te njohur, dhe me kane ngelur shume shume pak shoke dhe shoqe, por ato qe i kam, e kam kuptuar qe kane intereses 0 ndaj meje, dhe me respektojn per kete qe jam. Kurse te tjeret ishin qe varesishte nga interesi leviznin,. si pune e burses. Me mire kaloje dhe pa ato.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 03-04-2020, 18:37:51
Po mer dora ne qafe gishti ne bth 😂

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#195 ne: 03-04-2020, 19:26:33
ajo e verteta egziston
shyqyr zoti mos na lent pa miq. :)

Temat e fundit