×
Hyrja
Profili

Sondazh

Egziston shoqnia e vertet n'dit sodiT?

po
38 (49.4%)
jo
39 (50.6%)

Numri i anetareve qe votuan: 64

Ekziston shoqnia e vertete sot?

Ekziston shoqnia e vertete sot?

· 196 · 14342

 • Postime: 12743

#175 ne: 22-10-2013, 13:21:50
Ekziston

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#176 ne: 22-10-2013, 15:22:37
qish jo re :D

 • Postime: 12743

#177 ne: 22-10-2013, 15:27:22
qish jo re :D


ti dhe une jemi treguesi..emeruesi. .quje si te dush LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#178 ne: 22-10-2013, 15:28:41
pse cdo e gje e ballancon me ne te dy ti xhanem. :P :P
na ke bere si etalon na ke bere. :P

 • Postime: 12743

#179 ne: 22-10-2013, 15:29:15
jemi Tipi ...pse sjemi? :P

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#180 ne: 22-10-2013, 15:29:49
fute llapen brenda qe te marresh pergjigjen * meriton. :D

 • Postime: 12743

#181 ne: 22-10-2013, 15:32:41
 :(

 • Postime: 12234

#182 ne: 23-10-2013, 15:28:23
Tipit une ja kam friken e jo  mo ti,Mishelke kujdes nga ky po te them.... :D :D :D

 • Postime: 12743

#183 ne: 23-10-2013, 15:40:03
jo mo jo....mua me ka si shtepirt ai :P

 • Postime: 2173

#184 ne: 24-10-2013, 14:42:57
thashe mos e ke shkruajtur shpirt..dhe do luaja mendsh :P

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#185 ne: 24-10-2013, 17:59:20
jo mo jo....mua me ka si shtepirt ai :P
ta ha shtepirtin une ty.  :D

 • Postime: 12743

#186 ne: 24-10-2013, 22:41:11
Lere shtepirtin ti po me thuaj ekziston a jo?  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#187 ne: 25-10-2013, 09:50:21
kush me thirri :P

 • Postime: 12743

#188 ne: 25-10-2013, 10:27:50
qoqnia LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#189 ne: 25-10-2013, 12:39:51
po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P

 • Postime: 12234

#190 ne: 25-10-2013, 12:40:31
Me  Willin ekziston me Tipin kurrsesi....LOL

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#191 ne: 25-10-2013, 12:41:34
nuk merrem me kopukit une. :P LOL

 • Postime: 12743

#192 ne: 25-10-2013, 13:37:44
po ne boten e endrrave... :P

Une psh shoqe te kam po shoqeri ne nuk kemi.. :P :P

po ne skemi shoqeri mo Tipi ...ckemi?

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#193 ne: 04-03-2020, 20:34:59
Gjate 6 viteve te fundit, kam filtruar shume shoqerin qe kisha, dhe disa i kame vetem te njohur, dhe me kane ngelur shume shume pak shoke dhe shoqe, por ato qe i kam, e kam kuptuar qe kane intereses 0 ndaj meje, dhe me respektojn per kete qe jam. Kurse te tjeret ishin qe varesishte nga interesi leviznin,. si pune e burses. Me mire kaloje dhe pa ato.

 • Postime: 7465
 • Gjinia: Mashkull

#194 ne: 03-04-2020, 18:37:51
Po mer dora ne qafe gishti ne bth 😂

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#195 ne: 03-04-2020, 19:26:33
ajo e verteta egziston
shyqyr zoti mos na lent pa miq. :)

Temat e fundit