×

Është e bukur Shqiperia

· 26 · 170

Është e bukur Shqiperia

· 26 · 170

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
ne: 05-06-2019, 21:21:33
Shqipëria po preferohet gjithmonë e me teper per turistet e huaj dhe me behet qejfi vertet kur lexoj edhe shkrime pozitive.
Neper foto duket vertete perle 😁

 


https://amp.krone.at/1935391
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#1 ne: 05-06-2019, 23:15:18
Shqipëria po preferohet gjithmonë e me teper per turistet e huaj dhe me behet qejfi vertet kur lexoj edhe shkrime pozitive.
Neper foto duket vertete perle 😁

 


https://amp.krone.at/1935391

Ka vende te bukura qe vertet jan mbreselenese.
Problemi qendron se s'vjen me nje lule pranvera.

Rregullojn plazhet hotelet,lejne pas dore rruget. :(

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 05-06-2019, 23:33:16
Nga titulli mendova mos eshte ndonje kenge nga ato te muzikes popullore qytetare te Merita Halilit :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 06-06-2019, 00:10:23
Edhe gazeta gjermane paska pasur nje reportazh te gjere mbi turizmin ne Shqiperi.
"Albanien - Europas nächste Chance"
 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 06-06-2019, 19:41:53
Nga titulli mendova mos eshte ndonje kenge nga ato te muzikes popullore qytetare te Merita Halilit :P

😂😂😂😂
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#5 ne: 07-06-2019, 09:16:02
Te theme te drejten, isha ne nje takim, se para se te hyja ne takim, ne tavolin kishte nje liber me fotografi te bera nga ajri te Alket Islami, dhe gjate kohes qe kisha, po shfletoja dhe harrova qe duheshte te hyja brenda. :D

Sinqerishte ka shume gjera ne Shqiperi, qe ne nuk dime ti vleresojme.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 07-06-2019, 09:45:14
Kur vijme ne Shqipëri hyjme zakonisht ne Muriqan. Murriqan - Durrës rruget te lene shume per te deshiruar. Nje here te vetme kemi hyre nga Hani Hotit. Per mua aksi rrugor Hani Hotit - Shkoder është rruga me e mire ne Shqiperi.😁 Kthesa Cerme - Divjake skandaloze. Divjaka vete është bere bombe, ama kur behet fjale vetem plazhi, skandal, nuk behet pike investimi. Ndersa pylli, laguna ohhh te kenaqet shpirti.
Jugun po e dime...kush ka para ofron luxin ne cdo cep. Rruget pjese pjese si kudo.
Inshallah mbarohet e ajo pjese Tirone -Elbasan se lan nam 😁
E atij Pogradecit duhet dhene nje zgjidhje se katastrof si qytet turistik. Shetitorja buze liqenit ok, por brenda si qytet puhhh.
Tirana, te ma falin nje shtepi aty, nuk e mare 😂😂
Shqiperia jone e dashur ka vertete vende te bukura,  ku duhet investuar e mirembajtur.

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#7 ne: 07-06-2019, 09:51:42
 
 Ecni more pushoni ne Shqiperi. :)


07/06/2019

09:51

:)
 
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#8 ne: 07-06-2019, 10:01:01
Golem eshte kjo ose plazhi ne durres?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#9 ne: 07-06-2019, 10:02:13
Golem eshte kjo ose plazhi ne durres?

E para. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 07-06-2019, 10:05:56
YYYYYYYYYYYY e gjeta, se aty kam qene disa vite me rradhe lol :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#11 ne: 07-06-2019, 13:36:33
Edhe danezët preferojnë Shqipërinë dhe kanë mbresa për bukurinë e vendit dhe ngrohtësinë e njerëzve.  :)

https://vagabond.info/artikler/europa/albanien/den-bedste-del-af-middelhavet/
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#12 ne: 07-06-2019, 13:41:52
Edhe danezët preferojnë Shqipërinë dhe kanë mbresa për bukurinë e vendit dhe ngrohtësinë e njerëzve.  :)

https://vagabond.info/artikler/europa/albanien/den-bedste-del-af-middelhavet/

Ka shume skandinave ne nje resort qe njoh Parlote.

Dominojne,edhe sivjet eshte viti i dyte qe ka nje rezervim ne mase te turisteve daneze.

Ne vere vjet ne pishin 500 vete,edhe te gjithe te bardheeeeeeeee   :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#13 ne: 07-06-2019, 13:53:53
Passion si Akullore :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#14 ne: 07-06-2019, 14:05:49
Passion si Akullore :D

:D

Ti e the. :D

Un thash te bardhe. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#15 ne: 07-06-2019, 14:19:53
Ka shume skandinave ne nje resort qe njoh Parlote.

Dominojne,edhe sivjet eshte viti i dyte qe ka nje rezervim ne mase te turisteve daneze.

Ne vere vjet ne pishin 500 vete,edhe te gjithe te bardheeeeeeeee   :D

Po ne që jetojmë këtu e reklamojmë mirë vendin tonë  ;)

 ohoho: patate i thërasim ne danezët.....
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#16 ne: 07-06-2019, 14:23:20
Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#17 ne: 07-06-2019, 14:25:02
Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))


Jo nuk kam jo. por kish dal si shprehje ne Durrës.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#18 ne: 07-06-2019, 14:28:48
Sa keq. Iku Durrësi si mundësi pushimi për këtë verë... :pafshim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 101
Passion
#19 ne: 07-06-2019, 14:45:41
Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))

Ju lutna shume. :D

2 dashurite e medha te  miat ne sirtar me  nordike ishin. :D

Gjumasho sqarohu te Parlote. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#20 ne: 07-06-2019, 16:10:03
Nuk kane faj, Saranda eshte nje perle e vertete. Ne pergjithesi jugu ka vende shume te mira per Urlaub  :D  sa per Essen duhet te permiresohet ende :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#21 ne: 07-06-2019, 16:33:14
Shume e bukur eshte por duhen edhe njerezit te behen shpirt bukur dhe ta zbukurojne me shume ate vend.  lutesi)) lutesi)) :-) :-)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#22 ne: 08-06-2019, 22:09:53
Prandaj Gjermonet preferojne Shqiperine :D paskan halle tjera ata :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#23 ne: 08-06-2019, 22:16:58
Prandaj Gjermonet preferojne Shqiperine :D paskan halle tjera ata :D

😂😂😂
Edhe jugu si ky plazhi Kines po behet.
Çadrat çdo pëllëmbë 😂

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#24 ne: 08-06-2019, 22:24:17
Ne jemi mesuar me ato gjona :D Edhe po na humbi femija e gjejme prap se pertojme ta fillojme procesin nga e para :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super