×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 09-06-2019, 05:55:37 »

Me pelqeu ky artikulli i gazetes zvicerane.
Jo vetem shqiptarët e zvicres, por dhe vete zviceranet po deshirojne shumë ti kalojne pushimet ne Shqiperi. Qe prej ndeshjes Serbi - Zwicer me 2018 ku njeri prej lojtarëve beri simbolin e shqiponjes shqipe, destinacioni drejt Shqipërisë është rritur ndjeshëm. Madje jane shtuar e linjat direkte ajrore. Te na rroje Albaner Style 😃
Pervec bukurive qe u ofron vendi, sigurisht që u pëlqejnë dhe çmimet dhe bejne krahasime.


https://www.blick.ch/news/wirtschaft/balkanland-albanien-ist-die-neue-trend-badedestination-schweizer-fliegen-auf-den-doppeladler-id15364046.html
Postuar nga: Charlie
« ne: 08-06-2019, 22:24:17 »

Ne jemi mesuar me ato gjona :D Edhe po na humbi femija e gjejme prap se pertojme ta fillojme procesin nga e para :D :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 08-06-2019, 22:16:58 »

Prandaj Gjermonet preferojne Shqiperine :D paskan halle tjera ata :D

😂😂😂
Edhe jugu si ky plazhi Kines po behet.
Çadrat çdo pëllëmbë 😂

Postuar nga: Charlie
« ne: 08-06-2019, 22:09:53 »

Prandaj Gjermonet preferojne Shqiperine :D paskan halle tjera ata :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 07-06-2019, 16:33:14 »

Shume e bukur eshte por duhen edhe njerezit te behen shpirt bukur dhe ta zbukurojne me shume ate vend.  lutesi)) lutesi)) :-) :-)
Postuar nga: Charlie
« ne: 07-06-2019, 16:10:03 »

Nuk kane faj, Saranda eshte nje perle e vertete. Ne pergjithesi jugu ka vende shume te mira per Urlaub  :D  sa per Essen duhet te permiresohet ende :)
Postuar nga: Passion
« ne: 07-06-2019, 14:45:41 »

Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))

Ju lutna shume. :D

2 dashurite e medha te  miat ne sirtar me  nordike ishin. :D

Gjumasho sqarohu te Parlote. :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-06-2019, 14:28:48 »

Sa keq. Iku Durrësi si mundësi pushimi për këtë verë... :pafshim
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 07-06-2019, 14:25:02 »

Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))


Jo nuk kam jo. por kish dal si shprehje ne Durrës.
Postuar nga: Parloté
« ne: 07-06-2019, 14:23:20 »

Gjumashi, Passion, keni problem me njerëzit e bardhë ju   sybukur))