Fati ime - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Fati ime

Fati ime

· 2 · 1102

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 02-12-2020, 20:17:44
Pershendetje dua Ta di a esht kjo nje faqe ku esht e mundur Ta parashikoj njeriu fatin e vet

  • Postime: 28587
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-12-2020, 23:26:28
Nuk jam i sigurte ne e kuptoj pyetjen qe shtroni juve! Mund ta shtjelloni pak me gjeresisht se cfare deshironi te pyesni?

Temat e fundit