×

Femrat i urrejnë fotografitë e tyre

Femrat i urrejnë fotografitë e tyre

· 19 · 826

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
ne: 28-07-2011, 23:44:18
Ajo do të buzëqeshet para aparatit, por kur do t’ia tregoni fotografinë që ia keni bërë, ajo buzëqeshje do të tretet.Gjysma e femrave janë aq vetëkritike, saqë urrejnë ta shohin veten në fotografi. Tre të katërtat e tyre janë të vetëdijshme për këtë gjë, ashtu që gjithmonë tentojnë të shmangin fotografimin me femrat tjera.

Një hulumtim ka treguar se kur femra e shikon fotografinë e saj, më së shpeshti nuk është e kënaqur për buzëqeshjen. Shumica e tyre do të thonë se edhe dhëmbët nuk i kanë të bardhë sa duhet.

Ndërsa atëherë kur nuk qeshin duke u fotografuar, ato do të ankohen për sytë që nuk i kanë të hapur sa duhet, ose do të flasin për rrobat jo të mira që i kanë pasur kur e kanë bërë atë fotografi. /Telegrafi/

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#1 ne: 29-07-2011, 09:50:28
Jojo: une vdes fare per te miat ;)

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#2 ne: 29-07-2011, 10:05:51
Jojo: une vdes fare per te miat ;)

Gabim e ke se ju femrat te beni 100 foto te pelqeni 1 LOL

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#3 ne: 29-07-2011, 10:08:03
cti bej une qe gjithmone dal yll qe me te paren :D :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#4 ne: 29-07-2011, 10:10:54
cti bej une qe gjithmone dal yll qe me te paren :D :D

Kshu me fjale te gjitha yll dalin, por ku i shikoni mbrapa i gjini dhe difektet  :D

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#5 ne: 29-07-2011, 10:18:25
ehhhhe thuaj s.do rri te bind ty tani por eshte e konfirmuar dhe nga disa qe me njohin ketu ;) ;)


P.S:ti per aq kohe sa je demokrat s'ke per te me njof :D :D

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#6 ne: 29-07-2011, 10:43:07
As mos e ve ne dyshim se une do ndryshoj ndonjeher  ;)

 • Postime: 2848
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#7 ne: 29-07-2011, 10:45:03
e as ti mos e ver ne dyshim se ke per te me njohur se si jam pra :D :D :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#8 ne: 29-07-2011, 16:19:39
Kshu me fjale te gjitha yll dalin, por ku i shikoni mbrapa i gjini dhe difektet  :D

aman o aman kaq shume femra ke njohur sa te dish ti psikologjisesh te tera???? :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#9 ne: 29-07-2011, 16:21:29
Une nuk e mohoj faktin qe i meshon Berni....por varet gjithnje nga fotografi dhe aparati dhe ,mbi te gjitha gjendja shpirterore e pozuesit....

po te pakten ne gjejme difektet , po meshkujt jane edhe me keq...nuk pranojne te bejne foto fare

 • Postime: 22999
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 29-07-2011, 16:26:34
Ndersa une kam vene re se me kalimin e kohes, sidomos kur kalon relativisht shume kohe, ndryshon komplet vleresimi personal per nje foto.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#11 ne: 29-07-2011, 16:28:15
qe eshte?

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#12 ne: 29-07-2011, 17:26:45
Nuk i urrej vallai.. :D

 • Postime: 22999
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#13 ne: 30-07-2011, 00:27:17
qe eshte?

E kunderta e asaj qe ke menduar perpara  :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#14 ne: 30-07-2011, 13:48:57
 ;)ehe...

 • Postime: 6817
 • Gjinia: Femer
erlehta
#15 ne: 28-12-2013, 19:02:55
Po dole duke levizur ..duke u mbllacitur ect ect ...nuk pelqehen vallaj  :D

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#16 ne: 28-12-2013, 19:45:48
Fotot me te bukura dalin atehere kur ti se ke menjen hic dhe e shkrepin aparatin  :D :).

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#17 ne: 29-12-2013, 16:40:02
...sepse figura ne foto nuk u ngjan, nuk ka jete femerore, bukurine e tyre, edhe pse ka dicka nga shpirti i tyre

 • Postime: 12742
Mishel...............
#18 ne: 29-12-2013, 17:44:28
Sa bukur flet ky ciarli....piktor jeni?
 

Femrat zbulojnë sekretet brenda dy ditësh

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 17-08-2010, 20:10:30
nga erlehta
Jane femrat shqiptare te bukura?!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 30-01-2013, 18:15:59
nga ciarli
Pse femrat puthen?!

Nisur nga M A X

Postimi i fundit 04-10-2009, 22:37:42
nga Vogelushja Korcare
A jane femrat me sentimentale se meshkujt?

Nisur nga Çun Elbasani Ma

Postimi i fundit 03-03-2010, 00:08:41
nga Shej
Motori, jo më turp për femrat !

Nisur nga Berni

Postimi i fundit 22-07-2008, 22:37:43
nga ßåßy ღ