Flirtimi mes kolegeve ne pune - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Flirtimi mes kolegeve ne pune

Flirtimi mes kolegeve ne pune

· 9 · 1036

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-01-2020, 14:49:52
 

Edhe pse zyra është vendi ku mundësia për të flirtuar është më e madhe se kudo tjetër, ekspertët e fushës thonë se kjo nuk do të ishte gjëja më e mirë për ju. Ndaj mos u nxitoni, fillimisht kuptoni nëse bëhet fjalë thjesht për miqësi, apo flirt dhe më pas merrni vendimin tuaj. Më poshtë do të gjeni disa shenja se ai po flirton me ty që mund t’iu ndihmojnë për të qenë më e përgatitur:

Buzëqeshje e dashur

Nëse ai ju buzëqesh ëmbël, kjo është një shenjë që tregon se po flirton dhe se ka dëshirë që t’ju flasë.

Sy të skuqur

Shpesh, edhe pse nuk e japin veten, nëse mashkulli dëshiron të flirtojë me ju, e tregojnë qartësisht sytë e tij. Nëse ai mundohet ta fshehë këtë, tensioni që krijohet në trup bën që t’i skuqen sytë.

Kontakti me sy

Është tejet i rëndësishëm ky lloj kontakti mes dy personave. Dallohet lehtësisht nëse është flirt apo një shikim i rastësishëm.

Pasqyrimi i veprimeve

Ai mund të nisë të bëjë në mënyrë të pavetëdijshme disa veprime të cilat i bëni edhe ju. Kjo mund të ndodhë në mënyrë instiktive, për të treguar afrimitet.

Duart në ije

Nëse ai mban duart në ije, kjo mund të jetë një shenjë e qartë që tregon interes mbi ju. Ai po përpiqet të tregohet familjar dhe të thyejë barrierat.

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-01-2020, 16:17:05
Duart në ije (?)
Po ndoshta i dhëmbë beli të shkretit 😂

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-01-2020, 16:34:18
No s’na e mban se na presin rrogen... lol lol

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-01-2020, 18:17:18
Kur vjen kolegia e re. :D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-01-2020, 18:31:53
Duart në ije (?)
Po ndoshta i dhëmbë beli të shkretit 😂

Belin e saj moj t'keqen  ;)

 

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 15-01-2020, 20:11:09
Kur vjen kolegia e re. :D


shikim vrastar seksi, barkun futur brenda  dhe nxjerrja ne pah e sportivitetit dhe humorit..:P lol

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 16-01-2020, 08:29:22Buzëqeshje e dashur

Duart në ije


Unë këto i kam perceptuar si miqësi, jo flirt lol lol...

 • Postime: 24
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 09-07-2021, 09:52:26
Flirtimi ne orar pune, eshte gje shume e keqe dhe dekoncentruese.

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 13-07-2021, 19:43:34
Na heqin nga Puna direkt..;) por e kemi lene Te hapme opsionin per drink në fundjave..:P

Temat e fundit