×

Ja pse meshkujt kurrë s’thonë “më fal”

Ja pse meshkujt kurrë s’thonë “më fal”

· 76 · 1783

 • Postime: 18304
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#25 ne: 31-05-2013, 09:12:10
S'kane nevoje :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#26 ne: 01-08-2013, 15:04:13
Burrat jane si femijet ....thone me fal, por bejne te njejtat gabime

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#27 ne: 01-08-2013, 15:17:51
shyqyr qe nuk bej pjese ne kete kategori :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#28 ne: 01-08-2013, 15:19:22
ligj i Darvinit ...ne natyre ka perjashtime

mbase ti je nje nder to!!!

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#29 ne: 01-08-2013, 15:21:47
jo vetem ne kete rast por ne shume te tjera une cuditerisht jam pjese e perjashtimeve :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#30 ne: 01-08-2013, 15:23:35
ok dil nga Tema

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#31 ne: 01-08-2013, 15:27:07
dola dhe jam drejt temes se seksit :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#32 ne: 01-08-2013, 15:30:31
po cfare di te thuash ti Grens....pervec Me Fal

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#33 ne: 01-08-2013, 15:31:59
po gabova me dashje mos me fal..keshtu them une

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#34 ne: 02-08-2013, 07:10:06
Mashkulli: E dashur, kuptoj zemerimin tend - me fal per gabimin qe bera.

Femra: Xhon, eja te mami! Shpeeeeeeejt!

Mashkulli: E dashur, me degjon?

Femra: Sa femije idiot, mor Zot! Kujt i ngjave, djale!?

Mashkulli: Besome, nuk do e perseris me...

Femra: Vafsh ne djall! Eja kur te them!

Mashkulli: Mos nem femijen, zemer - faj s´ka djali. Zemer, faj kam une pse ti je zemeruar kaq...

Femra: Xhon, t´u thyefte koka cope cope qe ma ke sa te babit tend! Me plase, o femije i eger!

Mashkulli: Ej ej ej e dashur, nuk mendon se e tepron me keto fjale?

Femra: Tregoji mamit, ç´ke sot qe s´degjuake fare?!

Femija: Mam, me fal....

Femra: Nuk te thashe te kerkosh falje, por te pyeta pse s´me degjon?

Femija: Po edhe babi...

Femra: Çfare? Babi...çka!?

Femija: M´i mesoi keto fjale...

Femra: Mire. Tani degjo se ç´do te te mesoj mami...

Femija: Ëhmm..

Femra: Shume e thjeshte per ta mbajtur ne mend - une te therras, ti vjen. Falje nuk pranoj! Qarte? Heeeeej, me degjon?!!! Te pyeta nese i ke te qarte fjalet?? Fol!!!!!!

Mashkulli: Po, e dashur!

Femra: Mbylle! Une po pyesja Xhonin... Xhon?

Femija: Po, mami....

Mashkulli: Xhon, eja te babi...

Femra: Xhon, eja te mami!!

Femija: Babi.....duhet ta degjoj mamin...

Mashkulli: Mire, bir...ama rregulli s´mund te zbatohet qe sot.....kjo eshte shume e padrejte! Tani mami vepron si Edi kunder Sales!

Femija: Mami, kam frike - dua te shkoj te babi...

Femra: Xhon... E J A    T E    M A M I.....mos me detyro te perseritem....

Femija: Babi, duhet te bej sikur me urdheron mami....

Mashkulli: E dashur prit i here.... Sa e pameshire je, moj aman....

Femra: Xhoni, thuaji babit qe ta mbylle......

Femija: Babi...mbylle...men doj....?

Mashkulli: Xhon, eja te babi....

Femija: Babi, kam frike!

Femra: XH  O  N!!!!

Femija: Babi, mami po me tremb - eshte bere shume e frikshme......

Mashkulli: O Zot! Bir, besome, e kam vene re dhe une....pa fillo m´u afro ngadale dhe çfaredo qe te besh mos shiko nga mami... Mire?

Femija: OK....

Mashkulli: Mire? Ne shqip, bir. Ne shqip...

Femija: Mire...OK...

Femra: Xhon!

Femija: Babi - s´mund, ndiej frike!

Mashkulli: Zemer, te lutem - shpirt, me fal! Sa here duhet te te kerkoj falje! Me fal! Nuk do gaboj me kurre!

Femra: Me nje kusht!

Femija: Oh babi, prano kushtin - te lutem!

Mashkulli: Çfaredo te jete kushti, e pranoj....

Femra: Vertet?

Mashkulli: Gjithçka per femijen tim...

Femra: P E R? Ke?

Mashkulli: Edhe per ty...qe te dy....

Femra: Mire....

Mashkulli: Po per kushtin?

Femra: Çfaredo kushti - ashtu me the!!

Femija: Babi, me fal.....

Mashkulli: Bir, vafsh ne......

 • Postime: 12742
Mishel...............
#35 ne: 02-08-2013, 08:50:04
pasazh jetik ky, shume i arrir

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#36 ne: 02-08-2013, 13:25:58
une deri tek rrjeshti dyte lexova se nuk pata durim as kohe..por them se per 5 dite do e lexoj :P

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#37 ne: 02-08-2013, 14:53:52
Do te thote nuk ju pelqeu!! Nuk ju pelqeu!! Nuk!! Ju pelqeu, jo, s´ju pelqeu!!! PO PSEEEEEEE!!??? E dini sa kohe bera gjer e shkrova kete te teren??!!! Une kam femije, s´kam kohe te humbas!! PSE S`JU PELQEUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUU!!!???????

 • Postime: 12742
Mishel...............
#38 ne: 02-08-2013, 14:55:44
jo se sme pelqeu,,....me pelqeu shume

po kjo qe shkrujte tani me pelqeu e me shume :P

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#39 ne: 02-08-2013, 14:56:37
une deri tek rrjeshti dyte lexova se nuk pata durim as kohe..por them se per 5 dite do e lexoj :P

LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#40 ne: 02-08-2013, 14:59:14
Mire...ju pelqeu...faleminder it!  :) Krenar! Ndjehem krenar! LE TA DIJE GJITHE BOTA MBARE, VAGABONDI U BE SHKRIMTAR!

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#41 ne: 02-08-2013, 15:02:16
LOL

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#42 ne: 02-08-2013, 15:06:21
Thoni te gjithe: T I JE BURRI! sikurse thuhet ne anglisht JU AR DHE MEN!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#43 ne: 02-08-2013, 15:07:28
ose BURRI JE TI!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#44 ne: 02-08-2013, 15:08:13
po pres....

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#45 ne: 02-08-2013, 18:56:46
trenin apo autobusin? hmmmmm:

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#46 ne: 01-10-2013, 16:51:10
fjala me fal eshte bere si ajo mushka e abisinise, e neperkembur dhe loje fjalesh por duket sikur eshte e shenjte derisa te harrohet fare

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#47 ne: 19-11-2013, 13:19:56
Nuk e thone me fjale po me veprime .Te puthin kembet kur e kuptojne gabimin

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#48 ne: 19-11-2013, 14:32:59
Nuk e thone me fjale po me veprime .Te puthin kembet kur e kuptojne gabimin
..te puthte halla ne faqe ty..dmth :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#49 ne: 19-11-2013, 15:00:59
Grens me thuaj me fal urgjent per te tera shqetesimet qe me ke sjelle LOL