×

Ja pse meshkujt kurrë s’thonë “më fal”

· 76 · 1617

Ja pse meshkujt kurrë s’thonë “më fal”

· 76 · 1617

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#50 ne: 19-11-2013, 15:07:01
pse moj ti vet me ke thene te lutem me shqeteso ne cdo ore e per cdo gje? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#51 ne: 19-11-2013, 15:15:26
Grens deri ne 3....ndryshe humbet cdo shanc

1...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#52 ne: 19-11-2013, 15:18:40
..te puthte halla ne faqe ty..dmth :P
Mohoje po deshe  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#53 ne: 19-11-2013, 15:20:12
Grens....2......
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#54 ne: 19-11-2013, 15:22:21
kur te me kerkosh falje per kemben qe me perdrodhe do te kerkoj edhe une :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#55 ne: 19-11-2013, 15:22:42
a ta them a ta them une?????? :D
..se grensi o tu rraf carlianen nga qefi LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#56 ne: 19-11-2013, 15:23:22
kur te me kerkosh falje per kemben qe me perdrodhe do te kerkoj edhe une :P

3....

u dogje,....zhduku zuzu....sdua te degjoj me nga ty
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#57 ne: 19-11-2013, 15:24:22
mishel hajde lal e futemi te rubrika tjeter :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#58 ne: 19-11-2013, 15:24:50
me fal mishel qe nuk erdha mbreme ne takim :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#59 ne: 19-11-2013, 15:25:41
po ti po perfiton nga gjendja ime e dobet dhe e plogesht qe me la shija e ndarjes me Grens....qeke oportunist ti

 :party) :party)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#60 ne: 19-11-2013, 15:26:03
me fal mishel qe nuk erdha mbreme ne takim :D

u dogje tani...mos me fol me ...kurreeeeee
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#61 ne: 19-11-2013, 15:27:05
po ti po perfiton nga gjendja ime e dobet dhe e plogesht qe me la shija e ndarjes me Grens....qeke oportunist ti

 :party) :party)
jam optimist ...vivin la vida loca LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#62 ne: 19-11-2013, 15:27:34
hudhu nga 15-kateshi tani
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#63 ne: 19-11-2013, 16:04:18
do me presesh poshte po do e bejme si ai barsaleti me plakun e plaken pastaj :D LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#64 ne: 19-11-2013, 16:15:53
tu hudhu se te pret agjensia e funeralit ... :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#65 ne: 19-11-2013, 16:28:01
na ishte njehere shume shume vite me pare nje plak i cili vizitohet nga djali ne fshat......... djali e ngacmon plakun e i thote:ke bo gjo ?...e plaku i thote jo se as me prin e as gruja nuk emocionohet...
do te mesoj une i stil thote djali: hidhju siper sa me lart!
ene plaku pasi iku djali i thote gruse...degjo se me thane qe ta bojm edhe i her ate punen me emocione duhet me hyp nalt...
po si i thote plaka? ...ja e kam gjet thote plaku:do hypi te mobilia e dhomes se gjumit e ti hap kembet ne krevat, ok?
po mir i thote plaka qe kishte kohe ene e kishte marre malli...
te hypme plaku e tju hodh persiper ene vap vrau allatin..hap syte per plaken, plaka kishte vdek ne vend...
ene filloi plaku tu vajtu : cun o cun te dhjefsha stilin , plaka vdiq, une theva bilin :(
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#66 ne: 19-11-2013, 16:29:03
kot e lodhe veten se e dija kete...eshte e vjeter shume
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#67 ne: 19-11-2013, 16:38:56
di qe perseritja eshte baba merzitjes po o edhe nona dijes :D :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#68 ne: 19-11-2013, 16:45:44
Po jo ajo e shpeshta se bajatoset
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 474
ness uno
#69 ne: 19-11-2013, 16:51:23
si buka bajat...kur e ha te ngec ne fyt :P :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#70 ne: 20-11-2013, 12:35:25
kot e lodhe veten se e dija kete...eshte e vjeter shume
..une e printova dhe do e lexoj ne darke qe te me marre gjumi.. :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#71 ne: 20-11-2013, 12:57:20
ma jep nje kopje dhe mua..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#72 ne: 20-11-2013, 15:59:24
1 kopje nuk kam po deshe 2 mire ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#73 ne: 23-11-2013, 23:23:39
po e rris pazarin..3  :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#74 ne: 24-11-2013, 20:06:12
ok..ke ulje çmimi ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super