Jane femrat shqiptare te bukura?! - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jane femrat shqiptare te bukura?!

Jane femrat shqiptare te bukura?!

· 300 · 50460

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-02-2005, 08:55:08
Gjithe ju qe keni dale neper bote dhe keni pare lloj lloj rracash, cfare mendoni per bukurine e femrave shqiptare ne krahasim me ato femra te kombesive te tjera?

Le te flasim vec per kete aspekt, ate te bukurise, e jo per tjerat!
 
« Editimi i fundit: 12-12-2020, 22:42:05 nga M A X »

 • Postime: 784
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-02-2005, 09:33:54

Ne jemi një komb europian dhe duke pasur parasysh këtë fakt, mendoj që femrat tona janë njëlloj për nga bukuria si femrat tjera europiane dhe euro-amerikane. Me përjashtim të mbipeshës që është shumë e theksuar tek femrat europiane dhe euro-amerikane por jo edhe tek femrat shqiptare, nuk shoh ndonjë dallim tjetër.

Normalisht që për ne shqiptarët, femrat shqiptare janë më të mira sepse janë shqiptare, pra, janë tonat.  :occ

 :pafshim

#2 ne: 18-02-2005, 11:47:12
Un e kam then dhe prap e them qe si femrat shqiptare nuk ka keto te huajat jan per ti hedhur ne lum. Ja 3 foto bukuroshesh Shqiptare ;)

 • Postime: 317
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-02-2005, 17:47:33
hajde mos u zini juve :'(
e dim qe te gjith qe jeni te bukura....sidomos missiiiiiii :-[  :puth

 • Postime: 6
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 18-02-2005, 20:39:25
edhe zoti kenaqet kur i shikon............. .......

:)          :love:

#5 ne: 18-02-2005, 22:27:50

E moj Pejane me dy shamia
e ti llafsht zoti moj mend e mia
e ti llafsht zoti moj mend si mue
e c'ka thote baca moj per me ngue
e c'ka thoe baca moj cike per me ngue
e djemve t'ri o mos meu besue
se jeten tande kan me ta helmue
 :love: :love: :P :P

Kalle Kalle, Kalle Qitja Flaken.
Kalle, Kalle, c'ka pot vyn kur t'plakesh.  ;)
« Editimi i fundit: 18-02-2005, 22:49:16 nga Arshiku »

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#6 ne: 19-02-2005, 08:53:48

Mendoj se femrat shqiptare kane nje bukuri e nje hijeshi te vecante qe i karakterizon. Ama e vetmja gje qe nuk me pelqen ne disa prej tyre... eshte se llangosen (lyhen) shume me tualet, madje madje... e tejkalojne. Dhe ironikja eshte se me shume shumtohen sesa behen me te bukura. :???
Megjithate, mendoj se dhe shtete te tjera kane femra te bukura, si psh., me kane pelqyer gjithmone finlandezet, suedezet, francezet... kane nje bukuri te vecante e mjaft te thjeshta si femra, ndac ne fytyre sikurse dhe ne paraqitje :P

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-02-2005, 12:20:15
me then drejten ju femrat sdini ti vlersoni bukurin tek femrat ishte me mire te na i lini neve djemve apo jo? :)

un kom par shume femra ne per bote dhe gjithmon them se shqiptaret jan ylla :love: jo se jam shqiptar vete por eshte e vertet...qe jan rrac e pa perzier te pakten deri tani. ;)

njeshaaaaaaaaaaaaaa aa jan.. :love:

 • Postime: 28585
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 19-02-2005, 17:13:17
Qe te jemi te drejte duhet te bejme nje vleresim te tipit: marrim dhjete vajza shqiptare dhe sa prej tyre mund te quhen te bukura, marrim dhjete nga nje kombesi tjeter e keshtu me radhe dhe sa  prej tyre jane te bukura. Ne kete menyre besoj se shqiptareve nuk do i dilte dhe aq rezultat i mire ;)

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 19-02-2005, 17:45:10
Tani....femra te bukura o Berni......ka kudo......nuk eshte puna te themi qe femrat shqiptare jane te mira e te tjerat per tu hedhur ne lum........
Ajo qe esht per tu vleresuar tek femra shqiptare eshte.....e para pse femrat shqiptare kane qene te vuajtura.......e kan patur shume mangesira ne jete....... vetem vitet e fundit liria e tyre po shtohet........tash me kane mundesi te mbahen e te vishen si te duan.......
E dyta qe esht per tu vleresuar eshte fakti qe jane natyrale........nep er bote operacionet jane ne kulmin e "modes"
Pastaj nese krahasoni femrat shqiptare mos i krahasoni me fotomodele etj.....se te tjera kushte kan kto e te tjera femrat shqiptare apo modelet shqiptare.........
Sepse keto qe thoni juve ketu e kan kollaj te behen yje......ama ti shohesh ne rruge si njeh gjalle ne bote.......vec kur sheh ndonje "nje pellembe mbi toke" qukse shtrembse etj.........
Une preferoj femrat shqiptare persa i perket kesaj teme.........por megjithate jam e mendimit qe femra te bukura ka gjithandej.....nuk ka lidhje vendi.......
 :pafshim

 • Postime: 581
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 19-02-2005, 19:01:23
hallal Alda,pikes i ke rene ..JAne natyrale,tamam sic i ka bere nena,prandaj i kemi dhe ne qejf shqiptare moj........se me keto te huajat qe vene hunde e gjoks fallco na duket vetja sikur bo dashuri me manikine ><...........
prandaj mos u beni dhe ju si ato. se ju duam fort:perqafim

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 19-02-2005, 21:01:44
fjala bukuri mund te shikohet ne 2 aspekte.
1 bukuri fizike
2 bukuri e brendeshme(mendore)

me sa kam pare kohet e fundit femra shqiptare po sakrifikon  bukurine e dyte per te paren. :occ

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 20-02-2005, 04:37:07
femrat shqiptare eeee?

   :-ju them qe si femrat shqiptare ska ne bote.ku mund te gjesh femra te tilla me bukuri e zgjuarsi fenomenale.une jetoj larg por sido qe te shkoje puna mendoj se ngrohtesine e dahsurine qe mund te me fale nje SHQIPE sdo mund te ma jipte kurre asnje lloj vajze e ndonje nacionaliteti tjeter.edhe eshte pyetja me e ulet sot te pyesesh ne jane femrat shqiptare te bukra(pa ofenduar autorin e kesaj teme)...
                                                 tschuss...!

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 20-02-2005, 20:41:23
Pse mo MAX dyshon ti ne bukurine e femrave shqiptare :???

 • Postime: 196
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 21-02-2005, 04:47:50
Femrat jane te gjitha te shemtuta
Te mira jane vetem.............. .

Kujdes kur shprehesh
« Editimi i fundit: 21-02-2005, 06:51:37 nga BeRni »

 • Postime: 845
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 21-02-2005, 07:14:59
Nje vend i bukur ka dhe femrat e bukura....
Shif se ket vit "Miss globi" i do te behet perseri ne Shqiperi....

Rrofshin femrat tona shqiptare  jane si yjet ndrisin boten     :lule

#16 ne: 21-02-2005, 08:06:09
Per mendimin tim shqiptaret jane femrat me te bukura ne bote! :)

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 22-02-2005, 10:41:08
sa shume jua kemi rrit mendjen mer jahuuuuuuuu... :D

o cuna do na hypin ne qaf masanej.. :P me mire duhet tju themi jeni te shemtuara.. :)

 • Postime: 199
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 25-02-2005, 13:35:11
SI RRUSH JANE , SHERBET BER BAKLLAVA JANE

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 25-02-2005, 23:39:11
Oj te bukura thone .....si flutura e diskutoni ju ..jo po se po e patet ju me dy mendje gati jane keta te tjeret me goje hapur presin i shkuan jarget qurk ;)

 • Postime: 20
 • Karma: +0/-0

#20 ne: 26-02-2005, 01:35:21
femra te bukura ka kudo megjithate me mbipeshen qe kam pare ketu ne usa them o zot o zot gocat tona jane belkeputura.
rrofshin gocat shqiptare :)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 01-03-2005, 10:34:42
nuk desha te postoj, por nje postim me larte: shqiptare-maqedonasit...
hej... >< mbushuni more me mend dhe mos na thirrni me keshtu se vertete na plaset.

Sa per bukurine... femrat shqiptare jane shuuuuum te bukura. Nese e marrim pergjithesisht - mund te dalin edhe me te mirat ne bote.
respekt

 • Postime: 6093
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 05-03-2005, 14:08:33
Bukuroshe ka bota plot, sa te duash. Por ama jam me pershtypjen se vajzat Shqipetare mbi bukurine qe kane jane vajzat me te respektueshme edhe me te sjellshme ne bote, do te thoni po lavderon veten, nuk po flas aspak per veten por per vajzat ne pergjithesi, nje vajze Shqipetare di si te sillet ne nje ambjent shoqeror, ne nje ambjent miqesor edhe ne nje ambjent familiar.
Vajzat Shqipetare jaen shume te kulturuara, inteligjente edhe shume te respektueshme.

Edhe per mendimin tim vajzat Shqipetare jane shume shume te bukura ne cdo aspekt.

 • Postime: 1209
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 06-03-2005, 13:48:53
"nuk ka pyll, pa derra"

 • Postime: 792
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 08-03-2005, 20:35:48
Ju pershendes te gjidhve

natyrisht qe jan te bukura femrat shqiptare me nifar mynyre jan te gjitha te bukura.
me ka ra rasti shum prej vajzave te bukura ti takoj shembull neper diskoteka shqiptare por kur nuk jam dashuru ne ato vajza vajzat shqiptare te bukura per mendimin tim dhe sipas provojes time shum e ritin mendjen sikur te ishin ma te bukura ne BOT.

tung nga toni

Temat e fundit