Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 22:14:21 »

Postuar nga: ciarli
« ne: 30-01-2013, 18:15:59 »

Femra te bukura ka dhe gjen po te kerkosh, ky ka qene ligji njerezor. Pse ca ka shqiperia, jevgj s'jemi, qente s'na i kane grise edhe brekt, copa gurash s'jemi, arixhi pa trull s'jemi, budallenj ne hava s'jemi, shume te laraman jemi merrr jaaauu.
Postuar nga: BVDGF
« ne: 13-07-2012, 10:40:11 »

Postuar nga: Shej
« ne: 11-07-2012, 16:28:30 »

shoqe ka ca burri ne klase,ama se me marrin ajrin kur i shoh LOL

lol

po cke mi ti ai frymezohet me ato qari yt ne darke LOL
Postuar nga: Shej
« ne: 11-07-2012, 16:24:08 »

femrat ruse dihen dava ashtu jane LOL

shume paragjykuese ti shoqja zana do hajne dhe ato ca halli ke :P
Postuar nga: Misss
« ne: 11-07-2012, 16:22:25 »

Ti qe nuk perdor manikyr nuk dukesh aq simpatike.

Tani e tutje do filloj te perdor
Postuar nga: Gerti1
« ne: 11-07-2012, 16:20:47 »

Po po jemi, si u diskutoka :P

Ti qe nuk perdor manikyr nuk dukesh aq simpatike.
Postuar nga: Kisss
« ne: 11-07-2012, 07:59:39 »

Ndoshta Tema me mire/sakte do ishte te quhet, a jane femrat shqiptare te zgjuara dhe a dine te dashurojne ? :-)
Edhe Lindsey Lohan eshte e bukur, por...... :-)
Postuar nga: Misss
« ne: 10-07-2012, 17:20:10 »

Po po jemi, si u diskutoka :P
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 10-07-2012, 16:50:45 »

po jane alamet se....ehe