Jane femrat shqiptare te bukura?! - 12 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jane femrat shqiptare te bukura?!

Jane femrat shqiptare te bukura?!

· 300 · 50461

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#275 ne: 16-06-2012, 19:50:02
Se mos e thot kush te kunderten?! ^o)

Jemi jo veq t'bukura ,por edhe me vlera!:-)

E di.
E di shume mire,por ne kete te dyten e ngrej tonin lart kur qendrojne disa karaktere qe e njohin mjaft mire ate c'ka eshte e ngjyros :)

Adele
 :perqafim :perqafim

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#276 ne: 03-07-2012, 11:10:44
Mua s'me mbe8 te them asigje!!

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#277 ne: 03-07-2012, 11:18:58
Yje jane! Rrace e bukur jemi nuk diskutohet

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#278 ne: 03-07-2012, 11:22:11
Vishen goxha provokative dhe lyhen shume :( jane te bukura po do thoja sa me veri ku Ka shqiptar sa me te bukura jane. Flase nga eksperienca kuptohet!

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#279 ne: 03-07-2012, 11:29:18
Me thone te drejten nuk ke c'u thu per nga aparenca, te papame jane :) jane zjarmi dhe akulli vete  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#280 ne: 03-07-2012, 11:33:05
Nuk besoje se egziston apo ka egzistuar ndonjehere ndonje race me te bukur!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#281 ne: 03-07-2012, 14:08:42
e ndane edhe bukur me krahina....sa te medhenj jeni o zot.....

per mua ska ndonje dallim , jane te mira aq sa jane gjithe grate e dynjase

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#282 ne: 07-07-2012, 20:54:09
SY e vetull jemi  :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#283 ne: 08-07-2012, 12:49:16
Po po ska fjale ;)

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#284 ne: 09-07-2012, 00:12:52
Vishen goxha provokative dhe lyhen shume :( jane te bukura po do thoja sa me veri ku Ka shqiptar sa me te bukura jane. Flase nga eksperienca kuptohet!
Jam i sigurte qe as vete ju Xhuli nuk e kuptoni c'ka ke  shenuar. ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#285 ne: 09-07-2012, 09:43:29
Mendoja se jane shume te bukura,por ndryshova mendjen kete jave. :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#286 ne: 09-07-2012, 09:50:59
Mendoja se jane shume te bukura,por ndryshova mendjen kete jave. :D :D

LOL..me ca ta prishen mendjen dushmanet eee

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#287 ne: 10-07-2012, 10:57:04
hahahah...Ju sme prishet mendjen me prishen   ca ruse qe i takova ne Budva....LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#288 ne: 10-07-2012, 16:21:00
sikur ta dija qe do kishin qeene ruse...kisha nje telepati lol

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#289 ne: 10-07-2012, 16:43:38
femrat ruse dihen dava ashtu jane LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#290 ne: 10-07-2012, 16:50:45
po jane alamet se....ehe

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#291 ne: 10-07-2012, 17:20:10
Po po jemi, si u diskutoka :P

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#292 ne: 11-07-2012, 07:59:39
Ndoshta Tema me mire/sakte do ishte te quhet, a jane femrat shqiptare te zgjuara dhe a dine te dashurojne ? :-)
Edhe Lindsey Lohan eshte e bukur, por...... :-)

#293 ne: 11-07-2012, 16:20:47
Po po jemi, si u diskutoka :P

Ti qe nuk perdor manikyr nuk dukesh aq simpatike.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#294 ne: 11-07-2012, 16:22:25
Ti qe nuk perdor manikyr nuk dukesh aq simpatike.

Tani e tutje do filloj te perdor

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#295 ne: 11-07-2012, 16:24:08
femrat ruse dihen dava ashtu jane LOL

shume paragjykuese ti shoqja zana do hajne dhe ato ca halli ke :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#296 ne: 11-07-2012, 16:28:30
shoqe ka ca burri ne klase,ama se me marrin ajrin kur i shoh LOL

lol

po cke mi ti ai frymezohet me ato qari yt ne darke LOL

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#297 ne: 13-07-2012, 10:40:11

 • Postime: 570
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#298 ne: 30-01-2013, 18:15:59
Femra te bukura ka dhe gjen po te kerkosh, ky ka qene ligji njerezor. Pse ca ka shqiperia, jevgj s'jemi, qente s'na i kane grise edhe brekt, copa gurash s'jemi, arixhi pa trull s'jemi, budallenj ne hava s'jemi, shume te laraman jemi merrr jaaauu.

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#299 ne: 14-03-2021, 22:14:21

Temat e fundit