×

Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

· 98 · 7367

Janë gratë ato më gënjeshtare se burrat

· 98 · 7367

 • Postime: 1580
sorelina
#50 ne: 01-10-2006, 13:06:50
Te dy palet jane gejeshtare. Madje ne te njejten nivel.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#51 ne: 04-12-2006, 21:36:46
nuk mendoj une ashtu. të dy gjinite genjejne njesoj. mjafton qe jena njerez.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#52 ne: 04-12-2006, 22:57:02
Jo jo une jam me genjeshtare se ai e kam vene kur me pyet cben dhe une i them"po lexoj,ne te vertet une jam tek Zeri Yt:D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#53 ne: 04-12-2006, 23:40:37
shume genjeshtare e lezetshme. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6969
 • Gjinia: Femer
kengaime
#54 ne: 20-12-2006, 14:00:01
" pasi e verteta dhemb, te gjithe genjejme " - e degjova mbreme ne TV derisa shikoja nje seri
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 335
 • Gjinia: Femer
charm
#55 ne: 11-08-2007, 19:50:57
nese nje fjale eshte shkruar ne gjenine femerore nuk do te thote se perfaqeson femren.Po pse sa here ,mundoheni ti fusni njerezit ne nje kategori?!jemi njerez e jo dele,delet mund t'i fusesh ne nje kategori,njerezit jane individe te paperseritshem,unik e perfaqsojne vec veten e asnje tjeter,(shihni binjaket,jane te ngjashem ne shume gjera,gati s'i dallon dot e prapseprape nuk jane njesoj)persa i perket argumentit,bibla thote;çdo njeri eshte genjeshtar
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#56 ne: 12-08-2007, 09:25:53
une di te genjej, po me karar. genjej ne pergjithesi personat te cilet nuk e meritojne sinqeritetin tim. eshte e rende ta thuash, po duhet ta keme humbur respektin tej mase per nje person per ta bere kete gje. OK, shefin e punes e genjej sipas rastit, si te jete situata;-))) se e di qe edhe ai na genjen shpesh, me apo pa lezet, sidomos per punen e lejes se zakonshme dhe oraret e punes;-)))
eh, i ka jeta keto...
neper zyra kam genjyer per pune dokumentash se me eshte dashur:-(((

sic tha chanel (si e shqipton ti kete pseudonim, "shanel"?), ne jemi individe te paperseritshem...

s´mendoj se meshkujt genjejne me pak...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#57 ne: 12-08-2007, 21:15:27
Prape nje thenije e dikujt...ndonese eshte thenije e lezecme, ka shume te vertete brenda. Po mendimi yt, ku ngeli Altruist?Apo s´rren kurre ti;-))

Tung!
Emira
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4298
 • Gjinia: Mashkull
Brentiani
#58 ne: 13-08-2007, 11:44:35
thjesht mendoj se femrat janë ato qe genjejne me shumë ngase nga natyra e tyre janë te prirura qe gjithnjë te provojne ta ndryshojnë/permiresojjne realitetin, levizjet, gabimet e tyre, përkundër kësaj meshkujve kjo nuk i be edhe shumë përshtypje.. por ka edhe meshkuj qe genjejne, një shoku im më thoshte: "sikur të mos ta genjeja gruan dhe t'a mbaja me premtime ajo do të me linte fare" ..
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#59 ne: 13-08-2007, 11:55:31
Fjalija ne thonjeza me pelqeu shume Brentian. Shume meshkuj i mbajne grate e tyre me premtime boshe...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#60 ne: 13-08-2007, 12:00:56
@Altruist
Jo po mendimi per temen: A kane dale qepe te njoma ne dyqan apo jo? LOL LOL LOL ohoho:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#61 ne: 13-08-2007, 13:21:27
Fjalija ne thonjeza me pëlqeu shumë Brentian. Shumë meshkuj i mbajnë gratë e tyre me premtime boshe...
emira! nuk e prisja nga ju kete pergjigje.. :D :D :Dnuk mbahet gruja me premtime boshe. :D...gruja do shume "pune".... :engjell: :engjell: LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Emira
#62 ne: 13-08-2007, 16:11:16
prape me bere te qesh me te madhe more kopuk? i vetmi je!!!!!!!!!
Mesazhi im eshte/ishte ironik ndaj faktit c´ben ai burri ne fjale(ai mashtruesi dhe genjeshtari), por s´duhej kurrsesi te ish ofendues per Brentianin personalisht, se ai shprehu mendimin e tij. More vesh apo jo, pizeveng? LOL LOL LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#63 ne: 13-08-2007, 17:38:38
mora, mora :-[ :engjell:..teta emira... :P :P :engjell:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
Capkenja
#64 ne: 13-08-2007, 17:47:57
Mendoj se grate jane me genjeshtare se burrat se burrave iu del genjeshtra ne shesh me njehere se bien vete me kembet e tyre brenda  kurse ne bejme genjeshtra te bardha..per ta bere jeten me interesante LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1210
 • Gjinia: Mashkull
albnobody
#65 ne: 17-08-2007, 00:53:59
Nuk dua t`ua prishe asnjerit  qejfin as mendimin per kete teme por po them qe:
Me se shumti genjejne ata-ato qe jane te shternguar te genjejne.Kjo shihet lehte ke popujt e botes se zhvilluar.Ata s`genjejne.Nje femi shqiptar i genjen 1000 femije  gjermane brenda 2 oreve dhe u merr parate dhe leket...
Asnje femi Gjerman apo amerikan nuk eshte ne gjendje te mashtroje apo vjedhe nje shqiptar.
Ke shqiptaret,meqenese barazia gjinore ne aspektin financiar ke femra nuk eshte e barabarte me mashkullin,FEMRAT SHQIPTARE JANE KREJTESISHT,97% e me teper nga ato Genjeshtare dhe te papercaktuara!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 876
notorious
#66 ne: 19-08-2007, 18:56:29
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#67 ne: 07-02-2009, 21:54:43
pyetja....Jane grate ato me genjeshtare se burrat....varet nga situata...nganjeher e ndihesh e detyruar te mos tregosh...(jo te genjesh)..pasi vetem keshtu te dy mund te jetojne ne paqe....

baaahh...si me thith mendimet moj ti.. :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull
memet
#68 ne: 07-02-2009, 21:57:42
hehehe vec dihet grat genjejn gjithmon ndersa burrat joo jan gjithmon te sinqert hmm
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3767
 • Gjinia: Femer
Misss
#69 ne: 08-02-2009, 19:22:40
Gruaja nga natyra eshte me llafazane dhe nga fjalet dhe situatat qe ato krijojne shpesh here dhe genjejne per te dale nga situata te cilat mund ti quajme genjeshtra te ''bardha''...ama meshkujt jane ata qe genjejne per gjera shume te rendesishme dhe qe mund te lendojne njerezit perreth.Ju peshendes :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 81
 • Gjinia: Femer
zanaa
#70 ne: 11-02-2009, 08:31:55
Genjeshtren do ta leja ne gjinin asnjenese,dy palet genjejn por genjeshtrat e femres jan me me pak krip e te mashkullit jan te njelmta fare! hmmmmm:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#71 ne: 24-12-2013, 12:26:56
po genjejne me shume femrat..i lumte suci
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#72 ne: 24-12-2013, 12:39:09
me sa di une genjeshtra eshte femer se po te ishte mashkull do quhej genjeshtri :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#73 ne: 24-12-2013, 18:18:13
Te dyja gjinite genjejne njesoj vetem se femrat genjejne me bukur.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#74 ne: 25-12-2013, 16:58:28
Grens i williamsit, genjeshtra nuk ka seks por gjen rruge per ne zemer permes seksit te femres me lehte.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super