Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

· 5 · 896

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 13-06-2019, 08:39:38
Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën.
Më poshtë janë disa prej llojeve të njerëzve që duhet t’i keni në jetën tuaj tërë kohën!
Miqte komike
Ky lloj i miqve është posaçërisht për t’ju bërë të qeshni e të qeshni.

Ata zakonisht gjejnë mënyra më të mira për t’ju ndihmuar të qeshni dhe ta shijoni jetën çdo sekondë.

Ndonjëherë ky lloj i miqve ju ndihmon se si ndonjëherë nuk duhet ta merrni çdo gjë me seriozitet dhe të argëtoheni më shumë.

Miqtë terapeutikë

Ky lloj i miqve shërbejnë si terapist për streset emocionale.

Ata janë të aftë t’jua dëgjojnë sekretet më të thella e më të errëta pa ju gjykuar ndonjëherë.

Miqtë optimistë

Ky lloj i miqve ju ndihmon të motivoheni. Zakonisht këta shok/shoqe ju inkurajojnë dhe gëzohen për sukseset që i korrni.

Miqtë që ju mësojnë

Këtij lloji të miqve iu pëlqen të japin këshilla të mahnitshme dhe ta ndajnë mençurinë me tjerët.

Gjithmonë ka hapësirë për të mësuar më shumë, e prej këtyre miqve mësoni shumë. /Telegrafi/

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-06-2019, 21:43:00
Ka edhe miq All in one 😁

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 13-02-2020, 00:53:57
Katër miq janë të tepërt për agjendën time të stërmbushur, por një me të katër vetitë s’do ishte keq. 🙂

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-02-2020, 08:40:10
@Parloté ate mendoja dhe une, mjafton nje sa per 100 :D

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 27-02-2020, 11:54:56
Mos na lente zoti pa miq. :)

Kam aq shume,ose hic (sa here here dua edhe t'u arratisem) ,edhe secili ka dic interesante,sa e ata qe duan vec te flasin here here gjej ajke mendimi te vyeshem.

Te perzgjedh nga  nje mendim tyrin,gjej 400 opinione ku del ne konkluzion.

Temat e fundit