×
Hyrja
Profili

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

Katër llojet e miqve që ju nevojiten në jetë

· 5 · 370

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 13-06-2019, 08:39:38
Përgjatë jetës ju e kuptoni se disa prej njerëzve që i takoni e që duan të jenë miqtë tuaj, nuk janë faktikisht lloji i duhur i njerëzve me të cilët dëshironi të rrini tërë kohën.
Më poshtë janë disa prej llojeve të njerëzve që duhet t’i keni në jetën tuaj tërë kohën!
Miqte komike
Ky lloj i miqve është posaçërisht për t’ju bërë të qeshni e të qeshni.

Ata zakonisht gjejnë mënyra më të mira për t’ju ndihmuar të qeshni dhe ta shijoni jetën çdo sekondë.

Ndonjëherë ky lloj i miqve ju ndihmon se si ndonjëherë nuk duhet ta merrni çdo gjë me seriozitet dhe të argëtoheni më shumë.

Miqtë terapeutikë

Ky lloj i miqve shërbejnë si terapist për streset emocionale.

Ata janë të aftë t’jua dëgjojnë sekretet më të thella e më të errëta pa ju gjykuar ndonjëherë.

Miqtë optimistë

Ky lloj i miqve ju ndihmon të motivoheni. Zakonisht këta shok/shoqe ju inkurajojnë dhe gëzohen për sukseset që i korrni.

Miqtë që ju mësojnë

Këtij lloji të miqve iu pëlqen të japin këshilla të mahnitshme dhe ta ndajnë mençurinë me tjerët.

Gjithmonë ka hapësirë për të mësuar më shumë, e prej këtyre miqve mësoni shumë. /Telegrafi/

  • Postime: 7065
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 13-06-2019, 21:43:00
Ka edhe miq All in one 😁

  • Postime: 1752
  • Gjinia: Femer
Parloté
#2 ne: 13-02-2020, 00:53:57
Katër miq janë të tepërt për agjendën time të stërmbushur, por një me të katër vetitë s’do ishte keq. 🙂

  • Postime: 3256
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 27-02-2020, 08:40:10
@Parloté ate mendoja dhe une, mjafton nje sa per 100 :D

  • Postime: 230
Passion
#4 ne: 27-02-2020, 11:54:56
Mos na lente zoti pa miq. :)

Kam aq shume,ose hic (sa here here dua edhe t'u arratisem) ,edhe secili ka dic interesante,sa e ata qe duan vec te flasin here here gjej ajke mendimi te vyeshem.

Te perzgjedh nga  nje mendim tyrin,gjej 400 opinione ku del ne konkluzion.
 

Katër genjeshtra rilindase kundër Makronit

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 21-10-2019, 10:44:03
nga M A X
Zbulohet planeti me katër diej

Nisur nga erlehtaRubrika Astronomi

Postimi i fundit 18-10-2012, 08:48:02
nga erlehta
Katër karbohidratet më të këqija se buka e bardhë

Nisur nga ßåßy ღRubrika Tryeza

Postimi i fundit 13-10-2012, 10:00:54
nga ßåßy ღ
Katër komplekset seksuale të meshkujve

Nisur nga M A XRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 08-01-2012, 19:10:46
nga Shej
Pato kater jave jashte fushave

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-09-2011, 19:15:29
nga Johny Boy