Keni menduar ndonjehere te vrisni veten? - 4 - Diskutime

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Keni menduar ndonjehere per vetevrasje?

Po, ndonjehere rralle
13 (31.7%)
Po, por jo seriozisht
6 (14.6%)
Po, shume here
3 (7.3%)
Jo asnjehere
16 (39%)
Nuk e di
3 (7.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 35

Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

Keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

· 124 · 6893

 • Postime: 219
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#75 ne: 16-04-2012, 14:15:19
Sa tema mbi vetevrasjen ka ky forum?? hmmmmm:

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#76 ne: 17-04-2012, 15:50:44
Qyqa...larg qofte...
pse me vra veten...? jame mire kshtu si jame.
A ka me na shtu jete , por me ik...pune sekondash ...eshte.... :engjell:

 • Postime: 58
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#77 ne: 18-04-2012, 12:13:11
Shum here madje thashe me mire te ja fus  vetes  tani se sa me vone qe  eshte fundi i botes  :P :P

 • Postime: 12151
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#78 ne: 29-04-2012, 17:16:10
Jo....dhe lus zotin te mos shkoj deri ne ate pike. ^o)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#79 ne: 30-04-2012, 11:38:39
jo kurre....por vdekjen te gjithe e kemi hak. Ceshtje kohesh eshte

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#80 ne: 30-04-2012, 12:51:36
po por ishin ilacet e gjyshes  :P

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#81 ne: 10-05-2012, 07:00:19
Jo.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#82 ne: 10-05-2012, 09:19:28
Never

 • Postime: 481
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#83 ne: 11-05-2012, 15:06:16
po njhere kur mu bllokua passwordi fb hahahhahah
ej zot larg qofte, e pse me vra veten shyqyr qe e kam ...veten.. :P

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#84 ne: 16-05-2012, 22:09:19
po njhere kur mu bllokua passwordi fb hahahhahah
ej zot larg qofte, e pse me vra veten shyqyr qe e kam ...veten.. :P

Po nuk i dihet ndoshta je shume e shpifur  :P dhe kur sheh veten ne pasqyr ty nuk te ben pershtypje pasi je mesuar por pasqyra eshte duke dhen shpirt ne ato momente :D

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#85 ne: 16-05-2012, 22:58:25
shifeni pak kete

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#86 ne: 17-05-2012, 09:06:07


shifeni pak kete


WTF????????????????????????????????  ^o) ^o)


Kam vetem nje gje ksaj Bones te vazhdoj jeten .....

me qafsh si tja vej emrin kesaj Romeo e Zhulieta??? Apo Gomarlliku i Shekullit????

Ueeeeee ca burri JO ik vrit veten i tha LOL

Kurse une kesaj idiotes do i thoja Debile Femer...me plot gojen.......per mos shku me tej!!!!!!!!
ueeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

Ati cunit Bravo se shpetove nga nje depresive Pupupupupp

Kurse kesaj psokologes i them....ik o debile gru 19 vjece me bo si hajdare aty .....shej ma hoqe fijen me kete video mesazh LOL

dil e shif jashte o Bona se bota po vu per buke , per jeten , per femije , per luften e per shume faktore....ti qeke rehat ti vu per i mashkull  ue ue ue .....

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#87 ne: 17-05-2012, 09:10:16
nuk e pashe deri ne fund se sinqerisht mu hap barku,......ca jane keto mo ku jetojne?????

 • Postime: 1280
 • Karma: +0/-0

#88 ne: 17-05-2012, 15:03:08
WTF????????????????????????????????  ^o) ^o)


Kam vetem nje gje ksaj Bones te vazhdoj jeten .....

me qafsh si tja vej emrin kesaj Romeo e Zhulieta??? Apo Gomarlliku i Shekullit????

Ueeeeee ca burri JO ik vrit veten i tha LOL

Kurse une kesaj idiotes do i thoja Debile Femer...me plot gojen.......per mos shku me tej!!!!!!!!
ueeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeee ee

Ati cunit Bravo se shpetove nga nje depresive Pupupupupp

Kurse kesaj psokologes i them....ik o debile gru 19 vjece me bo si hajdare aty .....shej ma hoqe fijen me kete video mesazh LOL

dil e shif jashte o Bona se bota po vu per buke , per jeten , per femije , per luften e per shume faktore....ti qeke rehat ti vu per i mashkull  ue ue ue .....
LOL 

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#89 ne: 17-05-2012, 15:26:19
shifeni pak kete


A jane normal teka te top-channel pik se pari !?


dil e shif jashte o Bona se bota po vu per buke , per jeten , per femije , per luften e per shume faktore....ti qeke rehat ti vu per i mashkull  ue ue ue .....

E pra :D, per me teper eshte injorance totale e te kuptuait se cka eshte jeta   ;)

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#90 ne: 17-05-2012, 15:31:17
Leje oqean mos e komento me se me ka heq fijen qe ne pike te mengjesit....me ate te qamen a thu kishte vdek kush....puuuuuuuu

 • Postime: 2649
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#91 ne: 17-05-2012, 15:43:05
Leje oqean mos e komento me se me ka heq fijen qe ne pike te mengjesit....me ate te qamen a thu kishte vdek kush....puuuuuuuu

Po leje bre mos bjere pre e tyre, se s'meriton te ndikoj ne disponimin tend e te askujt aspak faree, se pendryshe e arrijne qelimin ata.  ;)

Ajo e qame Misho edhe per te vdekurit eshte shume, une njoh njerez qe kane humbur 2 apo 3 pjestare te familijes po edhe me shume, e s'kane bere ashtu. Totlisht e pakuptueshme me duket, mandej ajo qe me befason e s'arrij ta kuptoj, pse transmetohen keto gjera vlla !?  Ku e kane thelbin , moralin, kulturen!?

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#92 ne: 17-05-2012, 15:44:07


Ajo e qame Misho edhe per te vdekurit eshte shume, une njoh njerez qe kane humbur 2 apo 3 pjestare te familijes po edhe me shume, e s'kane bere ashtu.

 :S :S ashtu mendoj e une.....

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#93 ne: 17-05-2012, 15:59:47
nuk e pashe deri ne fund se sinqerisht mu hap barku,......ca jane keto mo ku jetojne?????

e shef ca hallesh ka bota o Mishel pika ne koke thuj

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#94 ne: 17-05-2012, 16:01:15
e shef ca hallesh ka bota o Mishel pika ne koke thuj

moj sinqerisht me ka pataks...nuk du e shajt te vramen se e kishte bo zoti ate pune...nejse

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#95 ne: 17-05-2012, 20:50:41
Ne ket video shof nji ciltersi feminore dhe budalliqe femijnore.
Por fakti qendron qe ky cuni duke mos treguar te pakten aryen ne video e tregon veten shume bole.
Dhe nqs nuk do ket nanji arsye kam pershtypjen se do i bij kokes me grushta kur te shkoj nja 30 - 40 vjec.
Se kur je adoleshent te shkojn hormonet si rrot trapi dhe nuk e di se ca ben ngaiher.

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#96 ne: 17-05-2012, 21:07:28
eriono me thuj qe po tallesh se s'te besoj..

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#97 ne: 17-05-2012, 21:08:30
Shif, te gjith kur kena qen adoleshent kena bo budalliqe ngaqe i kishim hormonet e pa stabilizume.
Kjo ka ik i cik me shum ne ekstrem. Vetem kaq.

 • Postime: 12343
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#98 ne: 17-05-2012, 21:16:34
shif se ajo vjen nga 1 drame familjare ku babai i alkolizuar dhunonte sistematikisht nenen e saj dhe motrat e vellezerit. Ndoshta ket djalin kjo e ka idhull sepse duke ndenj ke shpia e tij gjeti qetesine e munguar, por dhe dashuri ne mes ka kete nuk e diskutoj. Sa per moshen smund ta them sepse 19 vjec dikur gjyshet tona kane pas kriju familje e jane bo me kalamaj.

Pra per ta permbledh kemi te bejme me probleme psiqike si pasoje e 1 femijerie te cekuilibruar dhe ka nevoje per kujdes te vazhdushem me psikologe.

 • Postime: 524
 • Karma: +0/-0

#99 ne: 17-05-2012, 21:17:41
Dakort jam dhe un probleme psiqike qe rriten ne intensitet kur je adoleshent dhe te ikin hormonet per lesh trapi.

Temat e fundit