×

Kerkim falje për ju d.t.th. ta ndjeni vërtetë apo thjeshtë ta thoni

Kerkim falje për ju d.t.th. ta ndjeni vërtetë apo thjeshtë ta thoni

· 54 · 6018

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#25 ne: 20-02-2013, 20:34:15
Gjithçka thuhet sot, thuhet sa per sy e faqe. Askush nuk e mendon me te vertete, si ai qe kerkon falje ashtu ai qe pohon ta kete falur. Fjala eshte thike me dy tehe.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#26 ne: 20-02-2013, 22:47:58
Fjala te thy ne mes

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#27 ne: 20-02-2013, 23:12:47
Vertet fjala e rende te thyen ne mes  :perqafim  I´m sorry for the way we treat each other! Now you say I'm sorry to me.....say it bitch..don't wait....you can't wait...you shouldn't...don't be cruel, girl....just f****** say iiiiiiiiiiiiitttttt t!!!!!! Oh please do...say it...please...I just can't forget the words you said before.....pleaseee eeeeee....  lutesi))

 • Postime: 12742
Mishel...............
#28 ne: 20-02-2013, 23:33:53
Fuck ur self :P

Bitch i syve qe te pelcasin e ti mbash ne duar

 • Postime: 6786
 • Gjinia: Femer
erlehta
#29 ne: 24-02-2013, 11:37:51
Po nuk e ndjeva ,,,nuk e shpreh  :)

 • Postime: 12742
Mishel...............
#30 ne: 03-04-2013, 23:14:07
Nuk me vjen turp te them me fal...... thjesht ne momente te caktuara, personave te caktuar e kam te veshtire tia pohoj kete

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#31 ne: 20-04-2013, 20:36:51
E kam inate te kerkoj falje...zakonisht nuk e bej... :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#32 ne: 25-07-2013, 14:35:14
Nuk me vjen turp te them me fal...... thjesht ne momente te caktuara, personave te caktuar e kam te veshtire tia pohoj kete

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#33 ne: 25-07-2013, 19:08:55
me vjen turp te kerkoj te falur, ne ambjentin ku jetoj

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#34 ne: 25-07-2013, 19:17:50
une e kam shume te thjeshte te kerkoj falje,aspak te veshtire..sepse kur e ndjej e bej..ne te kundert jo.. :)

 • Postime: 75
Invisible Girl
#35 ne: 11-08-2013, 00:02:48
une e kam shume te thjeshte te kerkoj falje,aspak te veshtire..sepse kur e ndjej e bej..ne te kundert jo.. :)
:)

 • Postime: 1449
 • Gjinia: Femer
flutur
#36 ne: 12-08-2013, 14:19:26
Te kerkoj falje do te  thote te pranoj qe kam gabuar..nuk jam perfekte..por mundohem mos te bej veprime per te cilat duhet te kerkoj falje...e kam te veshtire te them me fal.

 • Postime: 12742
Mishel...............
#37 ne: 29-10-2013, 10:54:32
them me fal...vetem atyre qe e meritojne dhe e vleresojne kerkesen per falje

Ata qe e marrin per dobesi ne tollum i qofte

 • Postime: 474
ness uno
#38 ne: 29-10-2013, 10:56:58
tollum behet fjale per ate me sherbet e t'omel apo i erreti simpatiku :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#39 ne: 29-10-2013, 10:58:40
e nje nga ata

 • Postime: 474
ness uno
#40 ne: 29-10-2013, 11:01:35
kacurrels ene koktel po m'duket hmmmmm:

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#41 ne: 29-10-2013, 14:03:40
them me fal...vetem atyre qe e meritojne dhe e vleresojne kerkesen per falje

Ata qe e marrin per dobesi ne tollum i qofte
..jemi te rralle neve..prandaj do jete e veshtire te gjesh shpesh keta tipa :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#42 ne: 29-10-2013, 14:07:49
aq te rralle jane sa zor se gjen dy si ne ne gjithe boten...

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#43 ne: 29-10-2013, 14:14:16
une kam harruar komplet kuptimin e kesaj fjale hmmmmm:

 • Postime: 12742
Mishel...............
#44 ne: 29-10-2013, 14:48:37
ske bo mo gabime me siguri :P

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#45 ne: 29-10-2013, 15:07:32
mund te kete kalu rreth çerek ore..me duket :P

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#46 ne: 25-12-2013, 17:43:42
Grens i williamsit, me fal qe jam pas teje dhe po te afrohem me shpejtesi

 • Postime: 2136
Grens(Wiliams)
#47 ne: 25-12-2013, 23:36:55
hajde megjithese po me vjen gjynah se je i ri more djale :D

 • Postime: 12742
Mishel...............
#48 ne: 26-12-2013, 09:50:48
 :P :P

 • Postime: 12742
Mishel...............
#49 ne: 26-12-2013, 09:52:23
kerkim falje per mua nuk vjen vetem me termin - me fal

kerkesa per falje kuptohet , shikohet, ndjehet

nese i mungon deshira per ta bere kete falje....jeta vazhdon gjithsesi

Une ndihem mire per aq kohe sa perpjekjet e mia i bera...nese sdo i kisha bere do ndihesha keq me veten dhe te tjeret