×

Kerkohet ndihme urgjente per nje vajze te semure rende nga kanceri.

Kerkohet ndihme urgjente per nje vajze te semure rende nga kanceri.

· 5 · 930

  • Postime: 38
  • Gjinia: Mashkull
paqarizi
ne: 19-02-2012, 22:58:21
Inxhi Ahmeti, nje vajze e vogel 12 vjecare ka nevoje per ndihmen tuaj. Motra e v...ogel muslimane eshte e shtruar ne Spitalin Nen Tereza ne Tirane, me semundjen e rende te kancerit. Eshte e nevojshme menjehere te behet transplant i palces kurrizore, por mundesite ekonomike te familjes dhe te afermeve nuk po e mundesojne. Te gjithe ato qe duan te ndihmojne kete vogelueshe le te kontriubojne ne kete numer llogarie per transfertat ne EURO:.

NAME OF BANK: CREDINS BANK
ADRESS BANK: Rr. Ismail Qemali 4
Tiranë - Shqipëri

NAME OF ACCOUNT: INXHI AHMETI
IBAN: AL 24 2121 10 16 0000 0000 00 36 65 36
SWIFT CODE: CDISALTR

Per Shqipeine : al 51 21 21 10 16 0000 0000 0036 6535
Lek.

Allahu i Lartesuar thote:”… Dhe,nese dikush shpeton nje jete,eshte sikur te kete shpetura jeten e krejt njerezve… ..". Prandaj le te ndihmojme te gjithe kete vogelueshe. Sigurisht te gjithe qe kan dyshime per vertetesine e njoftimit mund te drejtohen ne Spitalin Nen Tereza, ose te kontaktojne me familjaret ( Mentor Paçarizi, fb) , per t’ju sjell raportet e shumta mjeksore.
Ju lutem shperndani sa me shume lajmerimin
« Editimi i fundit: 20-02-2012, 10:50:44 nga dreamm »

  • Postime: 168
altinmurati
#1 ne: 22-02-2012, 18:41:36
Po pate llogari PayPal te dergoj un ca lek.

  • Postime: 545
  • Gjinia: Mashkull
BVDGF
#2 ne: 28-02-2012, 14:16:18
Po transplatimi ku do behet keshtu ne Tirane ?
Atje mos te vesh kur je mire e jo kur je keq,zoti qofte me kete vajze.I uroj shume fat

Sa per ndihmen vetem Pay Pal mund te behet kur je jashte shtetit ?

  • Postime: 38
  • Gjinia: Mashkull
paqarizi
#3 ne: 28-02-2012, 20:00:08
po kjo vajza ka me shku jash vendit per translpalntim jash vendi dhe keta nre logaris jan dhe per jash vendi kush ka mundsi me dhan prap kete kete vazjen per me ja shpetu jeten dot jet mir ishalla Allahu ju kthen me gjitha mirat gjithve

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#4 ne: 29-12-2013, 16:41:29
..nuk ka vdekur akoma. na nxine jeten kancerozet, neve qe jemi pa ganzer