×
Hyrja
Profili

Ku do te deshironi ti kalonit pushimet kete vere?

Ku do te deshironi ti kalonit pushimet kete vere?

· 6 · 579

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
ne: 21-02-2009, 13:37:17
Qofte dhe vend imagjinar......

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 21-02-2009, 13:41:24
Vetem dhe vetem ne Prishtine dhe Shqiperiiiiiiiiiiii ii.. :( :) :)

 • Postime: 877
notorious
#2 ne: 21-02-2009, 13:42:37
jo ku do deshiroja... por shkoj, per pushime ne Shqiperi

bregdeti fantastik (poshte Vlores, kuptohet), e vende malore ultra... ç kerkon me shum nga jeta 

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#3 ne: 21-02-2009, 18:04:58
me kismet zotit...bregdetit Jon nuk i ndahem por dhe 2 vende per te shkuar i kam ne plan....  :)

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull
h75
#4 ne: 22-02-2009, 12:34:02
gjalle a vdek do te jem ne Vlore.
per pushime kuptohet.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#5 ne: 22-02-2009, 17:19:31
as e kam idene..do doja te ikja ne ndonje vend qe skam qene deri tashi..:)