Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 24-01-2020, 13:20:28 »

Cfaredo drejtimi te kete mare, i urojmë gjithë te mirat.
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 23-01-2020, 18:01:51 »

Ç'u be, e gjete?🤨🤔
Postuar nga: Justice
« ne: 06-04-2008, 14:48:28 »

mu bo mishi kokra-kokra nga kjo histori ..........
Postuar nga: Dalber
« ne: 05-04-2008, 22:16:03 »

hmmmmm:
edhe pse shumë gjëra varen prej femrave, unë do thosha me mirë mashkull. kjo për shumë 'epersi' qe ka mashkulli nga femra, si p.sh.:- 
autoriteti, kërkesë me e paket llogarie, liri e dukshme veprimi etj...

pa lidhje...
Postuar nga: cikito
« ne: 05-04-2008, 22:03:31 »

 hmmmmm:
edhe pse shume gjera varen prej femrave, une do thosha me mire mashkull. kjo per shume 'epersi' qe ka mashkulli nga femra, si psh:- 
autoriteti, kerkese me e paket llogarie, liri e dukshme veprimi etj...
Postuar nga: Dalber
« ne: 07-02-2008, 18:53:36 »

Kjo eshte thjesht nje smundje dhe si e tille duhet kuruar.
Me sa me kujtohet nga ato qe kam lexuar per psikollogjine, Frojdi nese nuk gabohem, thoshte qe te gjith femijet kalojne nje periudhe tranzicioni gjinor. Kjo periudhe eshte diku te 7 vjec, dhe femijet nuk e kane te ndare ne tru tamam gjinine e tyre, me pas me futjen ne pubertet cdo gje behet e qarte.
Do ishte edhe dicka tjeter nga frojdi por ate nuk dua ta permend pasi Frojdi eshte kritikuar rende per kete teori edhe nga koleget e tij.

Altinit do i thosha vetem qe te shkonte e te kurohej, te fliste me nje psikolog, pasi keto tndenca te tijat jane thjesht nje keqsekrecionim hormonesh, dhe kura kam lexuar diku eshte shume e thjeshte. Ashtu si kurohet trauma apo skizofrenia apo mani te tjera edhe kjo e ka ilacin e vet.
Si e ka thene edhe eleganca, te gjithe njerezit kane nga pak nga te gjitha si nga histeria, obsesionet, halucinacionet, homoseksualiteti dhe lezbizmi, por problemi nis kur fillojme ti cojme keto gjera ne ekstrem.

Nga mua :

1- je djal, ta jap un me 100% qe je mashkull
2- shko te doktori e mbaro pune
3- kur te mbarosh seancat merr 100 euro ne xhep dhe bej naj xhiro verdall ;)
Postuar nga: Untouchable
« ne: 07-02-2008, 18:12:05 »

tung ka koh qe nuk kam shkruajt, veç deshta ta shenoj qe tash jam nda nga e dashura ime, se kam vendos me u perqendru ne qet problem e mos " me marr ne qaf " at vajz.. por nëse dikush mundet mem ndihmu për qet problem kish kry pun te madhe, !!!! ju përshëndes

Zotni,

Pasi qenke nda prej asaj femres - ndaje edhe vetveten prej budallalleqeve dhe shikoje realitetin drejte dhe behu i sinqerte me veten tende! Perndryshe ky forum nuk eshte te beje "match" homoseksualet ose biseksualet! Flm, e Zoti te udhezofte!
Postuar nga: mifefee
« ne: 07-02-2008, 18:04:12 »

një dilem i madh në jetën time !!

Përshëndetje...(i dashuroj femrat) por nuk e kuptoj pse kam dëshir të jem femër ?? qe shum vite në dhomën time vishem me rroba të femrav (funda, miniqa, fustane...) me pëlqen shum shum shum, nuk e kuptoj pse, unë kaloj me një femër qe e dua shum por dëshiroj të jem femër ? këtë sekret nuk e din askush veç All-llahu, edhe tash ju qe e lexoni...

Citimi i Autorit u be per te dalluar shume DYSHUES/DYSHUESE se c`lidhje kishte All-llahu me pergjigjet qe i jane dhene djalit.

...Pastaj ç'ka kaq lidhje Allahu me këtë dileme te djalit se vërtetë s'po e marr vesh?!  

Elegance, meqenese deklaruat se keni mbi 4000 postime tashme ne forum, duhet tu kishte rene ne sy menyra e te shprehurit te anetareve ketu...E them kete sepse kur jeni pergjigjur bashke me inteligjencen tuaj, duhet te ishit mesuar tashme me leximin!

Sa për informacion te disave këtu: ka njerëz qe s´besojnë ne Allah!!! Dhe prapë janë te shkelqyer dhe inteligjente...dhe para se gjithash: janë te lumtur.

Gjithë te mirat!!!!!!!!

Emira,

Besimi ne All-llah ka te beje me vleresimin e asaj cfare je, cfare ke, dhe te ardhmen tende. Persa i perket lumturise, nje besimtar do ta quante me shume se lumturi keto qe kam pershkruar me siper. (Cilido qofte Zoti yt, meqenese s`ishte All-llahu, duhet te te kishte dhene te njejten "lumturi")

Postuar nga: salipestili
« ne: 07-02-2008, 17:59:39 »

Muhabet koti. Papunesi e madhe. Tallavaja i ka fajet..
Pse rren o altintin..  nuk ke ndonje teme me te rendesishme per te na krypur??
Postuar nga: altintina
« ne: 07-02-2008, 17:33:47 »

tung ka koh qe nuk kam shkruajt, veq deshta ta shenoj qe tash jam nda nga e dashura ime, se kam vendos me u perqendru ne qet problem e mos " me marr ne qaf " at vajz.. por nese dikush mundet mem ndihmu per qet problem kish kry pun te madhe, !!!! ju pershendes