×

Mendimi juaj per ato cifte qe ndajne te njejtin profil ne Facebook?

· 7 · 70

Mendimi juaj per ato cifte qe ndajne te njejtin profil ne Facebook?

· 7 · 70

 • Postime: 398
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
ne: 21-06-2019, 22:46:50
Cfare mendoni per ato cifte qe mbajne bashke 1 profil ne Facebook? E keni parasysh ata me Emri-Partneri+Emri-Partnerja.
 • M'pelqe
  Kot fare x 1
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 22-06-2019, 00:33:45
Mungese besimi. Deshire/nevoje per te kontrolluar partnerin/en. Keshtu e shoh une.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 22-06-2019, 05:22:53
Jo de jo, se duhen shumë :P
Besimi tek nje marëdhënie është shumë i rëndësishëm, por po te humbi me mire thuaj Ciao se vallaj as profilet e përbashkët nuk te ndihmojne

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#3 ne: 22-06-2019, 09:06:04
Kulmi i budallallekut, se ska gje tjeter. Mungesa me e madhe e besimit tek parneri ndodhe kjo.Personalishte, ato miqte qe kane keshtu profile i kam fshire me kohe. Se me duheshte ti shkruaje nje mesazhe me dilte tjetra, nuk eshte filani ketu dhe e fshiva.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1526
 • Gjinia: Femer
Parloté
#4 ne: 22-06-2019, 10:54:32
Nuk do ndaja kurrë një profil me partnerin sepse është gati e pamundshme të kesh inters, shoqëri, mendim.....të përbashkët. Motivi për një konto të përbashkët mund të jetë i cdo lloj natyre. Jam dakord me të gjithë postuesit e deri tanishëm.
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4146
Charlie
#5 ne: 25-06-2019, 12:30:00
Na ruaj o Zot, me pare e mbylli fare :D

Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#6 ne: 13-07-2019, 05:02:33

Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D
I paska bo hatane Facebooku, gjynah 😁
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super