×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 07-09-2019, 23:10:38 »

Po varet me rob ....disa kan qef te ndajne gjithçka...kontroll/mosbesim...disa besojne dhe skane nevoj te ndajne gjithçka..jetojne te qete 😁
Postuar nga: erlehta
« ne: 13-07-2019, 05:02:33 »


Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D
I paska bo hatane Facebooku, gjynah 😁
Postuar nga: Charlie
« ne: 25-06-2019, 12:30:00 »

Na ruaj o Zot, me pare e mbylli fare :D

Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D
Postuar nga: Parloté
« ne: 22-06-2019, 10:54:32 »

Nuk do ndaja kurrë një profil me partnerin sepse është gati e pamundshme të kesh inters, shoqëri, mendim.....të përbashkët. Motivi për një konto të përbashkët mund të jetë i cdo lloj natyre. Jam dakord me të gjithë postuesit e deri tanishëm.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 22-06-2019, 09:06:04 »

Kulmi i budallallekut, se ska gje tjeter. Mungesa me e madhe e besimit tek parneri ndodhe kjo.Personalishte, ato miqte qe kane keshtu profile i kam fshire me kohe. Se me duheshte ti shkruaje nje mesazhe me dilte tjetra, nuk eshte filani ketu dhe e fshiva.
Postuar nga: erlehta
« ne: 22-06-2019, 05:22:53 »

Jo de jo, se duhen shumë :P
Besimi tek nje marëdhënie është shumë i rëndësishëm, por po te humbi me mire thuaj Ciao se vallaj as profilet e përbashkët nuk te ndihmojne

Postuar nga: M A X
« ne: 22-06-2019, 00:33:45 »

Mungese besimi. Deshire/nevoje per te kontrolluar partnerin/en. Keshtu e shoh une.
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 21-06-2019, 22:46:50 »

Cfare mendoni per ato cifte qe mbajne bashke 1 profil ne Facebook? E keni parasysh ata me Emri-Partneri+Emri-Partnerja.