×
Hyrja
Profili

Mendimi juaj per ato cifte qe ndajne te njejtin profil ne Facebook?

Mendimi juaj per ato cifte qe ndajne te njejtin profil ne Facebook?

· 8 · 542

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-06-2019, 22:46:50
Cfare mendoni per ato cifte qe mbajne bashke 1 profil ne Facebook? E keni parasysh ata me Emri-Partneri+Emri-Partnerja.

 • Postime: 26691
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-06-2019, 00:33:45
Mungese besimi. Deshire/nevoje per te kontrolluar partnerin/en. Keshtu e shoh une.

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 22-06-2019, 05:22:53
Jo de jo, se duhen shumë :P
Besimi tek nje marëdhënie është shumë i rëndësishëm, por po te humbi me mire thuaj Ciao se vallaj as profilet e përbashkët nuk te ndihmojne

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-06-2019, 09:06:04
Kulmi i budallallekut, se ska gje tjeter. Mungesa me e madhe e besimit tek parneri ndodhe kjo.Personalishte, ato miqte qe kane keshtu profile i kam fshire me kohe. Se me duheshte ti shkruaje nje mesazhe me dilte tjetra, nuk eshte filani ketu dhe e fshiva.

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 22-06-2019, 10:54:32
Nuk do ndaja kurrë një profil me partnerin sepse është gati e pamundshme të kesh inters, shoqëri, mendim.....të përbashkët. Motivi për një konto të përbashkët mund të jetë i cdo lloj natyre. Jam dakord me të gjithë postuesit e deri tanishëm.

 • Postime: 4261

#5 ne: 25-06-2019, 12:30:00
Na ruaj o Zot, me pare e mbylli fare :D

Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 13-07-2019, 05:02:33

Njoh nje djale qe ne FB te tij, pervec emrin dhe mbiemrin te tij, e kishte vendose edhe emrin dhe mbiemrin e te dashures. Pas ca muajve filloj ta vendoste vetem emrin e saj :D pas nje viti e hoqi fare, me pas ndegjova qe ishin ndare :D
I paska bo hatane Facebooku, gjynah 😁

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 07-09-2019, 23:10:38
Po varet me rob ....disa kan qef te ndajne gjithçka...kontroll/mosbesim...disa besojne dhe skane nevoj te ndajne gjithçka..jetojne te qete 😁

Temat e fundit